• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedryna i pseudoefedryna

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Cześć, czy możesz mi pomóc z Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Wreszcie pierwszy zainteresowany prawdziwym gotowaniem, masz jaja człowieku i jednocześnie mnie zadowoliłeś. Nasza scena sk/cz na BB fore jest pełna głupich dzieciaków ......
 
View previous replies…

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To interesujące, facet rejestruje się tutaj dwa dni temu i od razu myślisz, że jest bogiem, ponieważ interesuje się brzozą. :D Kiedy wysłałem ci wiadomość, powiedziałeś mi tylko, że moje konto jest nowe i myślałeś, że jestem gliną. Przepraszam, ale ktoś taki jak ty w ogóle nie znałby gliniarza.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Chyba mogę mieć swoje zdanie i wolną wolę, komu pomóc. Sam widzisz, dlaczego kazałem ci spierdalać. Nie widziałem sensu w tym, o co prosiłeś. I nie biorę go za boga, ale ma jaja, żeby odważyć się na coś, co uważam za szczyt psiej reakcji. Więc ja też mam jaja i nie krytykuję cię za moją opinię. Myślę, że pomogłem Ci na tyle, że powinieneś chociaż napisać dziękuję świrku
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Czy ktoś ma wrażenie, że wysłałem go w dupę i nie chciałem pomóc? Jeśli tak to proszę o link.Facet pisze do mnie że chce zsyntetyzować speed mysli ale na metę nie ma doświadczenia w syntezie ani stosowaniu i od razu chce zsyntetyzować najściślejszą syntezę niż co innego mu napisać
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 135

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
:mad::mad:cop .... Mogę myśleć to samo o tobie... co więcej, muszę powiedzieć, że odkryłem to dopiero niedawno... nie ma internetu tam, gdzie jestem od wielu lat:ROFLMAO:
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Sprzedaż destylatu d-meth efedryny rozpocznie się wkrótce. Przez BB. escrow
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Cześć, czy możesz dać mi aktualizację lub link, kiedy będzie gotowy?
 
Top