Próby i eksperymenty z amfetaminą ASheSChem

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
mój drogi przyjacielu, bo szkoda gadać: /jak tam litr oleju a efekt końcowy to około 500g siarczanu ... to gdzie ta druga połowa ... dla mnie to wygląda tak jakby ten olej był rozcieńczony aby dać złudzenie że to 1000ml.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Mogę się mylić, ale zapach i smak kojarzony z ulicznymi amfetaminami pochodzi z resztek wolnej bazy. Podejrzewam, że zostawiają ją celowo, aby "doprawić" wypełniacze.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Tak
Tak, to jest najbardziej prawdopodobny powód niskiej wydajności z proponowanego czystego oleju a-oil. Pytanie brzmi, co było rozcieńczalnikiem w oleju wyjściowym. Zwykle winowajcą jest metanol, więc w przyszłości można spróbować odparować olej w temperaturze 50-80 C przez kilka godzin, a następnie destylować resztę z parą wodną w celu oczyszczenia.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
I wszystko było jasne po ekstrakcji kwasowo-zasadowej wyszło, że ten kto robił ten olej rozcieńczał go spirytusem ... podczas odparowywania wody i oleju oraz odparowywania dcm zaczął spływać spirytus. Odparowałem go, dodałem ponownie kwas siarkowy i wyszedł piękny czysty produkt, który wysechł w 40 minut.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Tak, a spirytusem, z tego co udało mi się wyczytać, jest zazwyczaj metanol. W skonfiskowanych próbkach oleju amfetaminowego wyodrębniono do 50%.
Sensowne jest więc kupowanie mniejszych próbek od dowolnego sprzedawcy, a następnie odparowywanie alkoholu obecnego w oleju. Prawdopodobnie również destylacja parowa, aby pozbyć się wszelkich mniej lotnych olejów, które mogą być obecne. Wtedy staje się jasne, ile produktu otrzymuje się za każde zamówienie, a finanse można odpowiednio obliczyć.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Zapach pochodzi od zanieczyszczeń, siarczan amfetaminy pachnie jak nic.
Freebase jest niestabilny i rozkłada się z czasem, nigdy nie będzie freebase w speedzie ani speed pasty, to tylko głupie gadanie dilerów.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Nie miałem składników i jestem trochę leniwy, nie chce mi się tyle stać w kuchni, ale widzę, że na takie czasy nie ma innych opcji i trzeba się pogodzić z prawdą, że jak ma być dobrze, to trzeba zrobić samemu... ehhh
z tej mniejszej połówki, około 200g, tylko tyle oleju udało się zaoszczędzić ...XIRyEe25do
60ml oleju :/.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Cóż, zawsze dostajesz to, na co zasługujesz. Wkładaj pracę, osiągaj wyniki. Bądź leniwy, dopasuj się.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Freebase pachnie cierpko i "rybnie", nie jest tak dużym naciągnięciem, aby założyć, że część z nich zostaje uwięziona wokół siarczanu, ale idk mogę się mylić.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Możesz natychmiast krystalizować P2NP za pomocą lodowatej wody, co pozwoli zaoszczędzić dużo czasu, a następnie rekrystalizować za pomocą IPA lub etanolu,
Mzv8yUPNMn
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Potem zacząłem następny i otrzymałem produkt końcowy, otrzymałem kryształy w ten sposób.
8O4r5MghX9
UoL0NhWKMf
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
kopalnia jest inna.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Testuję go z odczynnikiem Marquis i jest pozytywny, co o tym myślicie.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Wydaje mi się, że wygląda to trochę skomplikowanie, czy wytrąciłeś, zamroziłeś i przefiltrowałeś? Czy tylko wytrącanie i filtrowanie?
Wygląda na to, że masz tam resztki propenu z powodu dziwnej krystalizacji, lekko żółtego koloru. Czy Twój produkt całkowicie rozpuszcza się w wodzie? Czy ekstrakt po bazifikacji był zauważalnie żółty? Czy pachnie jak surowiec?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Być może w produkcie końcowym pozostało trochę P2NP, spróbuj rekrystalizować z wodą.
 
Top