Informacje i pytania dotyczące syntezy 5cl-adb-a (MDMB-4en-PINACA)

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Mam jeszcze jedno pytanie - czy 2-3 godziny mieszania i ogrzewania wystarczą, aby doprowadzić tę reakcję do końca, czy też powinienem wybrać 4-5 godzin, jak wspomniano w niektórych innych opisach?
 

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Zrobiłem TLC, po 3 godzinach konwersja prawie 100%, po 4 godzinach brak prekursora (najlepiej zrobić 3-4 godziny, ale 2-3 godziny też są w porządku).
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
W rzeczywistości jest to mój tekst, który ten użytkownik właśnie opublikował ponownie i dodał kilka pytań, pracował z tą osobą, ale ostatnio słyszałem o niej kilka skarg. Dzięki za komplement dotyczący moich wyjaśnień. Całkowicie zgadzam się z Twoją analizą obecnego stanu chińskiego rynku, bardzo wnikliwą. Zbyt wielu chińskich sprzedawców po prostu idzie na skróty w produkcji, nie oczyszczając ani nie przeprowadzając żadnej weryfikacji analitycznej swoich prekursorów, po prostu z chciwości. Powoduje to, że wielu klientów na całym świecie kupuje bardzo nieczyste prekursory, wykorzystując je do produkcji nieczystych produktów z nieznanymi i potencjalnie toksycznymi/niebezpiecznymi produktami ubocznymi. To bardzo smutne i dlatego zachęcam wszystkich producentów produktów końcowych, którzy mają środki, aby dołożyli należytej staranności, wysyłając swój produkt do testów zewnętrznych w celu analitycznej weryfikacji czystości i tożsamości za pomocą GCMS/LCMS/HPLC/NMR itp. Jeśli sprzedajesz produkt użytkownikom końcowym, nie robiąc tego, jesteś nieodpowiedzialny i narażasz zdrowie i życie ludzi.

Jeśli ktoś potrzebuje wskazówek dotyczących zewnętrznych firm testujących, które mogą to zrobić za rozsądne ceny w USA, po prostu napisz do mnie PM. Nie narażaj swoich klientów. Chciwość i ignorancja są źródłem większości tego zła.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Zdecydowanie zachęcam również wszystkich producentów do poświęcenia czasu na naukę tej bardziej zaawansowanej 2. metody ekstrakcji. Analitycznie zweryfikowane 5f i 5cl wykonane przez zwykłe rozbicie produktu w lodowatej wodzie za pomocą pierwszej metody prawie NIGDY nie ma wyższej czystości niż 70-80%, a kto wie, jakie inne śmieci pozostawiasz w produkcie końcowym.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Czy użyłeś ekstrakcji lodem lub dcm, wypróbowałem ten opis dla mdmb-5br-inaca, mieszaj 4h w 80C, ale nie ma proszku w lodowatej wodzie, tylko trochę oleju
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Aha i jeszcze jedno - jeśli przegrzejesz lub niedogrzejesz tę reakcję, otrzymasz produkt końcowy w postaci oleju. Jeśli pozostanie olej, istnieją metody rekrystalizacji proszku z oleju i rozpuszczalnika, ale są one nieco skomplikowane dla początkującego chemika. Można je jednak łatwo wykonać z odpowiednimi instrukcjami, po prostu daj mi znać, jeśli potrzebujesz wskazówek.
 
View previous replies…

incomecam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jestem zainteresowany gotowym produktem, czy możesz wskazać mi właściwy kierunek?
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
czym jest składnik nr 1 i jak go uzyskać? główny składnik
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
mdmb-inaca, można kupić lub zsyntetyzować
 
View previous replies…

janet@gmail

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tak, będę potrzebował wskazówek, jeśli kupię na waszej stronie (MDMB - INACA), czy jest ona nadal dostępna?
Co z jakością?
 
Top