Question Kas ir bu ku kristāls

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
JUK!!! Izskatās, ka Aleksandrs Šulguns pats to izstrādājis. Psihodēliskais ātrums ir.....mazliet iesaistīts manām ikdienas darbībām. 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Jūs to izmēģinājāt?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Yeah tikko recieved daži.is tur anyw to izmantot, lai pārvērstu to kaut ko labāku.viss ive lasīt par to saka tā nogalina cilvēkus, galvenokārt cilvēki ar metamfetamīnu un fent in thier system.thats lil pārāk tuvu mājās man, bet ienīst mest to. vēlētos synth kaut ko citu, bet ir tikai destilācijas setup ar refluksa un papildu condensers.dont ir 5 vai 3 neck.any ideas.any idejas?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Nekad nav redzēts nekas līdzīgs BU/KU pārdevēju vilnim pagājušajā gadā (un acīmredzot joprojām turpinās). Viņi vienkārši turpināja parādīties neatkarīgi no atsauksmēm un atteicās uzrādīt faktisko ķīmisko nosaukumu, lai arī cik ļoti jūs viņus uzmācāt. Galu galā man kļuva ziņkārīgs un patiess paraugs, un tur vienkārši nebija daudz.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Etilons

Sintētiskais katinons

CAS: 802855-66-9
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Vai pašlaik Ķīnā tas ir likumīgi?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Pašlaik Ķīnā nav aizliegts ražot
Mūsu rūpnīca ražo arī
Cena ir ļoti lēta, un kvalitāte ir garantēta
Ja vēlaties, es varu to nodrošināt
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
If u smoke it in a blunt n make.it dirty its actually quite euuphoric but has to be smoked in this manner I actually quite Crack n switched to this
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Viens no mūsu ASV piegādātājiem man kā bezmaksas paraugu atsūtīja 3,5 g eitilona. Man ir grams pie drauga un esmu izsmēķējis aptuveni gramu. Tā garša atgādina melno lakricas garšu, un tai piemīt stimulējošas īpašības, taču eiforijas ziņā tā nav īpaši izteikta. Man ir palicis grams vai nedaudz vairāk, un, salīdzinot ar lielāko daļu no tā, ko es redzu, tas ir diezgan brūns un mīksts. Es gribētu to pārkristalizēt, bet nezinu, kas būtu labs šķīdinātājs. Vai kādam ir kāds ieskats? Man pa rokai nav lielas izvēles iespējas. Man ir; anhy. Iso anhy acetons hloroforms ligroīns ligroīns etilacetāts un ūdens. Minerālspirti. ja palīdzētu polārs nepolārs tīrīšanas līdzeklis, kādiem vajadzētu būt 2 šķīdinātājiem? Apmēram pusotru stundu skatījos apkārt, bet par šķīdību neko daudz neuzzināju.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Ūdens + acetons (1 pulveris /1,5/1).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tā šķīdība ūdenī būtībā ir 0. Es galu galā darīju etil acetātu un ūdeni, kas no tā izdarīja kādu junku ( es to maisīju ar karstumu apmēram 5 minūtes 2 reizes un atdalīju ūdeni), tad es pārkristalizēju, pievienojot etil acetātam ISO un karsējot, tad ielīmējot to saldētavā, kas atdeva krasi baltus gabaliņus, kas bija milzīgs uzlabojums.
 
Top