Polija 360kg 4cmc 2 laboratorijas busted

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Polija ir paradīze ķīmiķiem un tiem līdzīgiem.
Daži no pasaules labākajiem un iemīļotākajiem ķīmiķiem Polijā gatavo labākos materiālus. Daudzu iemeslu dēļ, piemēram, kā norādīts vienā darba darbā, un ne tikai.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Varētu būt taisnība, bet daudzējādā ziņā būtu tik vienkārši uzraudzīt pilienu kastītes skapīti. Pasaule mainās, un cilpas savelkas savelkas.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tikai gribēju teikt, ka, ja vien es kaut ko neizlaižu, Pushing Taboo ir nepiedodami dārgs. 50 g mdma par 1000 ASV dolāriem? Ja vien tas nebija citā valūtā, bet viņi izmantoja dolāra zīmi.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
GG lepojas ar visaugstākās kvalitātes produktiem, kas atrodami visur internetā. Par šo kvalitāti tie tiek pārdoti par augstāku cenu
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ziniet, es nepareizi izlasīju un domāju, ka tas ir vēl 0. 1000 par 50 g ir 20 par gramu, kas ir labi jebkurā vietā ASV. Tātad, jā, mana kļūda, es varu izdzēst šo komentāru vai atstāt to, lai parādītu, ka kļūdīties ir ok.
 

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
pēc tam, kad es šeit redzu 3-cmc laboratorijas arestu, es vienkārši domāju, ka tas ir bijis likumīgs visu laiku, bet es esmu pilnīgi nepareizi. es esmu Āzijā, un lielākā daļa rc šeit joprojām ir likumīgi.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Nav gluži pārsteidzoši, lai gan interesanti. Polija patiešām ir valsts, kurā ķīmiskās vielas plūst kā upe. Cilvēki šīs ķīmiskās vielas eksportē arī uz citām Eiropas valstīm. Cik esmu dzirdējis, tieši no turienes nāk lielākā daļa Eiropas pseidotehnoloģiju...
 
Top