Fenilacetona (P2P) sintēze no benzaldehīda ar butanonu

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Aldola kondensācija.

Norādījumi par to ir iekļauti sadaļā Organiskās reakcijas



Šķiet, ka šis uzraksts vairāk atbilst tam, ko es redzu. Vai kāds patiešām ir mēģinājis ekstrahēt ar šķīdinātāju no organiskā slāņa. Hloroforma izmantošana nedarbosies, jo tas ir sajaucams ar organisko slāni. Ja vien es kaut ko nepalaidu garām, šis apraksts ir jāpārbauda un jāmaina.

Vai kāds jau ir mēģinājis šo sintētisko vielu.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
LABI. Vienkārši karsē benzhīdu un MEK ar sālsskābi apmēram 3-5 stundas. Temperatūra: 90-110 C.
Tikai paldies man. :)
 
View previous replies…

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Sveiki,
Vai es burbuļoju hcl gāzi, vai es varu pievienot RM
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
11
Points
8
Šī metode izskatās satriecoši, otc lētas ķimikālijas.
Kāpēc dārgi dcm, kamēr pastāv hloroforms. Ja jūs vēlaties ilgu laiku coock jūs sapratīsiet, ka hloroforma izgatavošana ir darbs, kas jums ir jādara.
Uzrakstīt metode dalījās šeit ir perfekta, tas parāda, ka to uzrakstījis profesionālis . Es gribētu zināt, vai ir kāds video a bout šo metodi. Tnx par dalīšanos ar šo jauko rakstīt up willi
 
View previous replies…

Grubby

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
Ku0LMpbo9B
MW9AjqzdsY
Lūdzu, zvaniet man (prof. G) Es izmantoju 100:100 g materiāla un ieguvu 50 g P2P! Lai sniegtu labumu visām saprātīgām būtnēm, es nolēmu atklāt atslēgu! Ja pēdējā solī iegūsiet sarkanu gāzi, nogādājiet to destilācijai! Tas ir P2P
 

APPLE

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted
View previous replies…

Grubby

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
Ja jūs saprotat ķīniešu valodu, es labprāt to darītu.
 

Grubby

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
Ir ļoti svarīgi, lai tulkojumā precīzi atspoguļotos tehniskā terminoloģija un nianses, kas saistītas ar ķīmijas zinātnēm.
 

Grubby

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
Vai arī dodiet man savu ziņojumapmaiņas ID, un es jūs pievienošu!
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
Lieliski pamēģināsim šo.
1. posms, jau notiek.
45 g benzaldehīda + 200 ml M.E.K burbuļo HCL gāzi no 25 ml H2SO4 pār 25 ml sālsskābes. Apmēram pēc 30 minūtēm kļuvis spilgti sarkans, tagad maisot.
R83Rkq0cXl
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
Pabeigts 1. posms.
YZ7bxW2vgY
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
Neveiksmīgs mēģinājums, iespējams, neizdevās jau 2. posmā! Tā kā es izmantoju 49% etiķskābi, nevis ledusskābi.
MzJWpG1FgN
Nokrišņu nav.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
Tas ir vienīgais veids, kā kovārds varēja pārbaudīt, vai viņš ir izgatavojis fenilacetonu. Nav metamfetamīna = nav fenilacetona.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
BV oksidācijas produkts vinilacetāts ir sajaucams ar ksilolu, hidrolīzes rezultātā izveidotais P2P arī ir sajaucams ar ksilolu, tāpēc jebkas, kas izkrīt, ir vienkārši sūds. Ja kāds no jūsu starpproduktiem vai galaprodukts šķīdinātājā nav dzidrs, bet duļķains vai duļķains, ir nepieciešama filtrēšana.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Vēlreiz paldies. Jūs esat man daudz palīdzējuši visā šajā sintēzē, un tajā pašā laikā tas ir bijis milzīgs mācību process.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
PS: Ak, varbūt es sajaucos, vai jūs tikko runājāt par hidrolīzi, pievienojot 20% KOH? Ja tā, tad nu, tas ir pārāk spēcīgs, pārāk augsti koncentrēts, un nu es kaut ko atradu, un šeit tas ir:


0,1 M ir 4 grami NaOH uz litru ūdens. 20 % KOH ir vairāk nekā 200 gramu uz litru. Jūs redzat atšķirību?
Praktiski es iesaku izmantot 0,2M līdz 0,5M NaOH (vai KOH), kas ir no 8 līdz 20 gramiem uz litru ūdens. Es izmēģināju 10 gramus, un tas darbojās labi.
Arī formilēsterim hidrolīzei ir jābūt lielākoties bez ksilēna, noteikti, ja izmantojat spēcīgāku bāzes koncentrāciju. ja jūs saglabājat visu ksilēnu no ekstrakcijas, labāk pievienojiet arī labu daudzumu spirta.
Skābes hidrolīzei tomēr ir vajadzīga vairāku stundu ilga refluksēšana spēcīgā minerālskābē. Bet, protams, P2P ir daudz stabilāks pret skābēm nekā pret bāzēm.

QCQdyvklPW


Šeit jūs redzat, ko spēcīgas bāzes dara ar P2P: Bēdīgi slavenais sarkanais darva. Tas radās nesen, mēģinot destilēt P2P ar tvaiku no bāziskā šķīduma, kas laika gaitā kļuva arvien koncentrētāks, un tad es ieguvu šādu rezultātu. P2P polimērs ar bāzes katalizētu paškondensāciju.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Nē, hidrolīzi, ko es veicu, es to darīju daudzkārt atšķaidītu KOH šķīdumu.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Tagad man ir perfekti dzidrs rauga P2P eļļains šķidrums.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Es nupat mēģināju sekot tēvoča Festera pierādītajai mana P2P tīrīšanas procedūrai, daudzas reizes ar 20% KOH un pēdējo reizi ar atšķaidītu ogļūdeņražskābi, bet es atklāju, ka ne vienmēr tas iet pa šo ceļu...
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Tēvocis Festeris tagad ir cietumā. Diemžēl nevis par visām muļķībām, ko viņš rakstīja savās grāmatās, bet gan par to, ka viņš patiešām gatavoja ēst, un tas ir žēl.

Nu, TheNut22 kungs, žēl, ka jūs sekojāt UFs rakstītajam, un jūs saslima. Es gribu teikt, ka nav nezināms, ka viņa raksti ir bullshit, nu tas ir labs un slikts sīkumi cieši savijušies tā, ka tas viss ir bezvērtīgi, jo to sakārtot ir vairāk darba, nekā vienkārši fiorgetēt par to un doties pēc labākiem informācijas avotiem. Piemēram, HIVE arhīvs EROWID. The oss place. un daudz ko citu. Nē, ne reddit, reddit ir UF ar klaunu masku.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Jā, man šķiet, ka esmu izlasījis gandrīz visu romānu par P2P un Leikartu. Nē, es nelasu Reddit.
Mani kaitināja tas, ka Festeris rakstīja hes grāmatas, iespējams, pārāk pārlieku vadīts no metamfetamīna, un tāpēc tās bija diezgan grūti lasāmas. Bet es dodu viņam godu, ka, kad es tās izlasīju, man arī radās interese pašam izgatavot savu amfetamīnu.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Paldies OrgUnikum, ka izskaidrojāt man, ka UF savās grāmatās runā daudz muļķību, jo es tām pilnībā uzticējos, īpaši tad, kad biju pašā sākumā, un tās bija vienīgās grāmatas, ko varēju atrast par šo tēmu, pirms atradu šo labo forumu par šo pašu un daudzām citām saistītām tēmām.

Viena svarīga lieta, kas mani ir mulsinājusi visā šīs informācijas meklēšanas laikā, ir tā, vai amonija formāts dos N-formilatvasinājumu, ja es nesildīšu savu formātu ar P2P pietiekami, lai pārveidotu manu "in-situ" amonija formātu par formamīdu? No tā, ko atradu Vikipēdijā (es zinu...), bet no daudzām publikācijām par Leikartu, piemēram, no Sceincemadness Wiki, man radās iespaids, ka, ja es neskarsēšu formātu, lai formamīds veidotos "in-situ", es varu izveidot primāro amīnu tieši ar Leikarta reakciju, neveicot ne skābes, ne bāzes hidrolīzi. Vai tā ir taisnība?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Ak, Leikarts ir mīkla jā. Varu pateikt tikai to, ka amonija formāts ir reaģents, kas reaģē ar P2P, nevis formamīds. Tāpēc reakcija ar formamīdu vien nedarbojas labi, bet darbojas, ja pievieno skudrskābi. Izrādās, ka to dara nevis skābe, bet skābes sastāvā esošais ūdens (parasti 15 %). Šis ūdens hidrolizē formamīdu līdz amonija formātam. Ja cilvēki izmanto tikai formamīdu, reakcijā kādu iemeslu dēļ ir nedaudz ūdens - neviens šeit nestrādā patiešām bezūdens šķīdumā.
Pastāv tā saucamais "Ingersolla reaģents", kas ir līdz 170 °C sakarsēts formāts, un tas ir galvenokārt formamīda un amonija formāta maisījums, un tam nav jāpievieno skudrskābe vai ūdens.
Leukarta zemas temperatūras reakcija bez estera kā starpprodukta, man pašam šķita, ka tas izklausās daudz pievilcīgāk. Tomēr tas nedarbojas. Ne tam, ko mēs gatavojam. Kāpēc? Es nezinu, bet tas nedarbojas.
Es zinu tikai to, ka: Jums ir vajadzīgs ūdens (ar formamīdu, nevis Ingersollu, ar formātu jums ir jānoņem nedaudz ūdens) - UN 160 °C, un tas ir iespējams tikai ar ļoti labu kondensatoru vai spiedtvertni. Ir jāizmanto daudz formāta/formamīda. Estera hidrolīze ar bāzi notiek daudz ātrāk nekā ar skābi, un ir vajadzīga daudz zemāka bāzes koncentrācija un zemāka temperatūra nekā parasti.
Viss ir ļoti atkarīgs no reaģentu kvalitātes, un man nav universālas receptes, nav zelta vidusceļa.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Es pamanīju, ka, uzsākot formamīda gatavošanu iepriekšējās reakcijās, es to darīju precīzi saskaņā ar "Inngersolla reaģentu", t. i., aptuveni 170 grādu C temperatūrā, pēc tam 2 stundas 150-160 grādu C temperatūrā un visbeidzot tikai 140 grādu C temperatūrā, un man likās, ka esmu pagatavojis tīru formamīdu, bet parasti atstāju to istabas temperatūrā ar vāciņu uz pudeles, lai redzētu, vai formāta kristāli vēl veidojas. Dažreiz tie veidojās, bet dažreiz ne. Tātad, ja es pareizi sapratu, es tolaik gatavoju "Ingerzolla reaģentu". Ne tīru formamīdu. Un, ja šis reaģents nedarbojas, nav brīnums, ka man neizdevās tik daudz Leikartu, ar nedestilētu, bet tik tīru kā video, lai no P2P izgatavotu M-amph. Arī tagad mans P2P izskatās tieši kā tajos video. Mana tvaika destilācija tagad ir apstājusies, jo salūza mans lētākais Vevora sildīšanas apvalks. Lētākais, tāpēc tagad es ieguldīšu mazliet vairāk, lai maisītājs nesalūztu pirmajā nedēļā, jeesh!!! Liels paldies par atbildi!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Pirmkārt, tagad, kad trešo reizi izlasīju jūsu ziņu, es to sapratu. "Ingersolla reaģents" darbojas, bet es, protams, vienmēr tur ieliku skudrskābi, jo man nebija ne jausmas par "Ingersolla reaģentu". Un mans 85 % skudrskābes saturs, protams, ir 15 % ūdens, tāpēc tur tas bija nepareizi.

Man ir jājautā jums OrgUnikum: Man ir 10,58 g P2P un 17,70 g amonija formalāta rbf.
Es gribu izmantot katalizatoru, kad tas ir iespējams, bet mans vienīgais katalizators tagad ir pareizi izgatavots un izžāvēts ZnCl2, kas saskaņā ar 2 dokumentiem, ko es atradu par Leukarta katalizatoriem un Leukartam līdzīgām reakcijām, ZnCl2 darbojas kā katalizators. Saskaņā ar šiem secinājumiem tas nav ne labākais, ne sliktākais katalizators, bet tas joprojām darbojas, un tas man šķiet pieņemami. Turklāt, ja es reakcijas kolbā iespraudu nelielu gabaliņu niķelēta metāla (tērauda zem niķeļa pārklājuma, un ZnCl2 kā katalizatoru neiekļauju), vai tas palīdzēs, vai tikai visu sabojās? Un pēdējais jautājums: Ja es gatavoju Raney-Nickel, vai es to lieku kopā ar P2P un formamīdu/formātu, vai arī es to lieku, kad gribu atbrīvoties no N-formilgrupas (un es domāju, ka tas nav esteris!)?

Ko jūs domājat?
 
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Niķeļa katalizētais Leikarts, manuprāt, faktiski nevienam nedarbojās. Citi katalizatori tādi paši. Es nezinu. Kā jau teikts, man nav zelta vidusceļa.

Raneja niķelis + amonjaks ūdenī + spirts + ūdeņradis + 10 līdz 100 bāru spiediens un, protams, P2P. 80% līdz 95% iznākums. Ja jūs varat izkausēt alumīniju - uz to! Ņemiet vērā, ka niķeļa pievienošana izkausētam alumīnijam ir ļoti eksotermiska.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Man jāsaka OrgUnikum, ka, protams, es nedomāju, ka jums ir visas atbildes. Bet tieši tāpēc ir labi lasīt grāmatas, patentus, publikācijas no literatūras utt. utt. Vienkārši, lai tu teiktu, ka Leukarta reakcija nedarbojas pie zemākām temperatūrām, un es esmu lasījis grāmatas, un grāmatas (Mūrs, Festeris, Sniegs, "Dr. Buzz"), un man ir vienkārši jāseko taviem norādījumiem, kad tu esi apgalvojis tik daudz, flase info, un tas ir tikai mans viedoklis. Jūs mani nepazīstat. Jūs nezināt manu vecumu un izglītību.

Es esmu ziņkārīgs, kad jūs teicāt: "Nestrādā, lai gan. Ne tam, ko mēs darām. Kāpēc? Es nezinu, bet tas nedarbojas." :)

Es to nesaprotu: Ko jūs domājāt ar 160 C? Reakcijas temperatūra ar formātu? Un, ja tā, ja tā ir, lai formamīdu izgatavotu "in-situ", to es varu pilnībā pieņemt un attiecināt. Jūs arī kaut ko rakstījāt par to, ka vajadzīga ļoti laba kolonna, kad sildīt līdz 160 C, un zināms spiediens. Kāpēc? Ko jūs ar to domājāt? Man ir 3 dažādas, un es izmantoju taisnu kolonnu atūdeņošanai un 100-120C uz dažām stundām, līdz esmu apmierināts ar reakcijas maisījumu, kad P2P ir pilnībā sajaukts ar izkausētu formātu vai bezūdens formamīdu. Jūs arī apgalvojāt, ka ūdens dara savu darbu, ja izmanto skudrskābi ar formamīdu. Es nezinu, kas ir šis apgalvojums, bet es reakcijas maisījumā ieliktu tikai ūdeni bez šīs "bezjēdzīgās" skudrskābes. Skudrskābi var izmantot daudzās hidrogenācijās. To diezgan bieži izmanto arī kopā ar niķeli reducējot, un Leukarta, kā mums visiem būtu jāzina, ir reduktīvās aminācijas process. Skudrskābe kā reducējošais aģents un amonjaks kā amīna avots, lai tas būtu vienkārši, bet arī pareizi. Leukarta procesā ir labi izmantot formamīdu ar tikai katalītisku amonija formalāta daudzumu kā katalizatoru (0,1-0,5 molāro ekvivalentu). Tas ir vispārzināms.

Es tiešām vēl esmu iesācējs un katru reizi mācos, īpaši no labām sarunām, grāmatām utt. Bet es nemācos, ja jūs sakāt, ka jūs vienkārši zināt, bet nevarat paskaidrot pat dot mājienu. To es uztveru kā to, ka kāds ar mani vienkārši spēlējas. Leakarts ienīst ūdeni. Katalizatori ir izmantojami instrumenti.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
160 °C ir vēlamā reakcijas temperatūra. Ūdeni var iegūt, bezūdens formamīdam pievienojot ūdeni, izmantojot formamīda un amonija formāta maisījumu (Ingersolla reaģents) vai pievienojot 85 % skudrskābi (satur 16 masas % ūdens).
Pie 160 °C reakcijas laikā izdalīsies vairāk ūdens, nekā vēlaties, ja neizmantosiet spēcīgu kondensatoru (Intensiv kondensatoru ar dzesēšanas apvalku un spirāles iekšpusi) ar ļoti aukstu ūdeni vai arī reakciju vadīsiet zem spiediena, kas paaugstina viršanas temperatūru, un tādā veidā saglabāsiet ūdeni.

Jums nav jāievēro mani norādījumi, jo attiecībā uz Leuckart nav nekādu norādījumu, ir tikai ieteikumi un brīdinājumi par to, kas, kā zināms, nedarbojas.

Es pievienotu dažus rakstus, kas man šķiet interesanti, bet vairs nevar pievienot .pdf failus, kas padara kvalificētas sarunas šeit gandrīz neiespējamas.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Jā, man ir 85 % skudrskābes, un no amonija formalāta rodas ūdens, kas ir jānoņem. No skudrskābes un amonija formalāta izdalījušies ūdeņi ir jānoņem. Tāpēc es kondensatorā 2-3 stundas izmantoju ar rokām uzsildītu ūdeni. Kad pamanu, ka izkusušais formāts un P2P un citi reaģenti vai katalizatori ir savstarpējā kausējuma harmonijā, es nomainu kondensatoru ar ledusaukstu ūdeni un pamazām paaugstinu temperatūru, beidzot līdz aptuveni 155-160 C, ja izmanto amonija formalātu. Izmantojot formamīdu, es paaugstinu temperatūru ātrāk, bet vienmērīgi, līdz aptuveni 165-170 C. Visdrošākais katalizators, vismaz saskaņā ar literatūras datiem, ir AlCl3, un man bieži ir izdevies iegūt produktu līdz n-formilatvasinājumam. Man šķiet, ka viss ir gājis greizi, ja man nav izdevies produktu gazificēt, bet es esmu mēģinājis to sulfatizēt vai nu ar H2SO4 + 95 % etanolu, vai arī ar sālsskābi + acetonu. Vai gazēšana tiešām ir tik svarīga? Vēlreiz paldies par praktisko atbildi OrgUnikum!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Neviena gāze Amfetamīns. Tā HCl sāls ir praktiski nelietojams, jo tas ir ļoti higroskopisks, iesūc ūdeni no gaisa, veido peļķīti un aizplūst.

Svarīga ir filtrēšana un mazgāšana, kā arī bāzes (tvaika) destilācija. Domāju, ka visu pēcreakcijas procedūru es šeit ievietoju jau divreiz, iespējams, ka tas ir viens no maniem pirmajiem ierakstiem šajā forumā.

Vienīgais man zināmais medikaments, kas ir piemērots gāzēšanai, ir d-mets. Jau racēmiskais mets tam neder, jo tad veidojas ļoti smalki kristāli, kurus pat ar vakuumu nav iespējams filtrēt, būtu vajadzīgs filtrupresis vai tamlīdzīgi. Liels apgrūtinājums. Labāk titrēt un iztvaicēt.
 
Top