MDMA "MY" brīvās bāzes kristalizācija

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Protams, jūs varat sajaukt frībāzi ar šķīdinātāju pirms HCL pievienošanas, bet vēlāk jums būs nepieciešams ilgāks laiks, lai maisījums būtu 130C temperatūrā, jo šis šķīdinātājs iztvaikos, ar HCL no saldētavas, frībāze arī auksta un izvairīšanās no augstas temperatūras pievienošanas laikā nebūs nekāda problēma ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Vai jūs zināt, ka MDMA nevar karsēt ar skābēm augstā temperatūrā? Produkts sadalās un vairs nav tīrs MDMA.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Lielākā daļa laboratoriju nespēj atšķirt MDMA vai MDDMA vai MDMMA pirmajiem diviem ir arī vienāds molmass.

Tikai NMR var atšķirt MDMA un MDDMA.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 kā es atceros, es jau sen uzrakstīju kaut ko nepareizu par jūsu produktu, Atvainojiet par to, ņemot vērā jauno pieredzi, varu teikt, mums jāspēj atzīt kļūdas. Atvainojiet brālis, es kļūdījos: melnā krāsa liek sajaukt, bet jūsu produkts ir ideāls!
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Vai ir veids, kā attīrīt melnos kristālus un pārvērst tos pilnīgi tīros kristālos?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Viss ir iespējams. Tas ir laika, šķīdinātāju un tā, cik netīrs ir jūsu produkts sākumā, jautājums.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, pateicoties šai rokasgrāmatai, man ir izdevies izgatavot lielus kristālus, bet man ir problēma ar kristālu žāvēšanas pabeigšanu, tie ir ļoti mitri iekšpusē, kad pārlauž kristālu uz pusēm, es gribētu zināt, kā es varu tos labi pabeigt žāvēt?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Tas ir par pH, nevis par žāvēšanu
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
tātad tas nozīmē, ka ph daudz samazinās ??
bet es pārbaudīju, kad izņēmu to no saldētavas, un tā bija 7.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Labāk 4, lai izvairītos no eļļainiem kristāliem.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Labi, liels paldies.
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Īstā Mdma
 

Attachments

  • N2dgeM4Ppz.jpg
    N2dgeM4Ppz.jpg
    674.2 KB · Views: 172

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Arī es dažkārt daru smieklīgas lietas. Šoreiz es pagraba noliktavā uz nedēļu atstāju pudeli ar mdma hcl atlikumiem ūdenī. Lūk, ko es ieguvu pēc nedēļas slēgtā pudelē: 14 gr caurspīdīgu kristālu.
1UFb0V2BHr
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 brālīt, kāds ir tavs ieteikums par galīgo kristālu mazgāšanu nespeciālistiem, ja valstī nav pieejams acetons?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Varbūt ir vieglāk vispirms uzzināt, kas ir pieejams jūsu valstī, un izvēlēties labāko no tiem ;-)
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Es precīzi nezinu, tā nav mana valsts, bet, kā pēc pircēja pirmā mirkļa,- metanols, etanols 96%, pet. ēteri (šajā gadījumā neiederas, es domāju), acetaldehīds.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Dažkārt ārkārtas gadījumos es izmantoju sasaldētu heksānu vai sasaldētu etilacetātu.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Esmu daudzkārt izmantojis etil acetātu un acetonitrilu rekr. kristāliem, bet tikai metolamīdu tīrīšanai ( nevis kristālu veidošanai, kā aprakstīts).
Izmantojot etil acetātu, man nekad nav izdevies pilnībā izšķīdināt 100 % viršanas punktā, neatkarīgi no tā, cik lielu pārpalikumu es izmantoju. Tomēr tas atstāj ļoti tīru metamfetamīnu, jo īpaši to nelielo daļu, kas faktiski kristalizējas pēc sākotnējā šķīduma filtrēšanas un filtrāta ievietošanas saldētavā. Acetonitrils patiešām izšķīdina visu ( nezinu parasto attiecību, bet tiklīdz būs iespēja, ņemšu pierakstus, lai dalītos), bet pats par sevi tas nenovāc visus krāsojošos piemaisījumus, bet, ja pievieno aktivēto ogli un filtrē caur celītu lielā porainā karstā stikla bukerī ( bez filtrpapīra, lai tas varētu ātri darboties)(pretējā gadījumā tas var un sacietēs porās un visu to aizsprostos, sajauksies ar celīta nogulsnēm, radīs īstu reālu putru, mans padoms ir eksperimentēt pirms palielināšanas).
Tagad par manu jautājumu, vai ir jāatdala MDMA enantiomēri, lai iegūtu lielus, stiklveida kristālus?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
99
Reaction score
41
Points
18
Deals
12
"Tagad par manu jautājumu, vai MDMA enantiomēri ir jāatdala, lai iegūtu lielus, stiklveida kristālus?"

nepareizi. no viena atdalīta izomēra (s vai d vienalga ) nevar iegūt lielus spīdīgus kristālus. šeit ir mdma atšķirība no metamfetamīna.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Dārgais brālis, kāda ir vislabākā pH vērtība, izšķīdinot destilētā ūdenī? Pēc tam, kad es to vārīju, līdz tas bija piesātināts, es konstatēju, ka tas ir reducējies līdz brīvajam sārmainam stāvoklim un nekristalizējas. Kāds ir iemesls?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Varēja izslēgt pievienoti pārāk daudz ūdens/šķīdinātāja vai probs nav pat MDMA
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Dārgais brāli, es testam izmantoju 50 g MDMA HCL. Vēlāk es to pat iztvaikoju līdz kopējam 75 cm3 tilpumam, ievietoju ledusskapī un atdzesēju, bet kristalizācija nenotika, un nebija nekāda kristalizācijas izskata. Mans MDMA kļuva taukains. no brīvās bāzes, vai tas ir manas pH vērtības dēļ?
Lūdzu, palīdziet man, paldies.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Neesmu 100% pārliecināts, jo man nekad iepriekš nav bijis šāds iznākums @G.Patton jums ir ieteikums šajā jautājumā
 
Top