Meškalīna sintēze ar nitrometānu. 1000 g skala.

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Sveiki, vai attiecībā uz LAH ir kaut kas cits, ko ir vieglāk iegūt un izmantot tā vietā, vai arī ir kāds veids, kā es varētu saņemt norādījumus, kā iegādāties hidrīdu no kaut kurienes ar minimālām grūtībām? Mēģināju Indijā, un viņi bija bez ja! Es dzīvoju Apvienotajā Karalistē.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Vai šī sintēzes otrā daļa darbojas labi, ja tā tiek samazināta, piemēram, līdz 5 g sākumdaudzumam nitrostirēna? Vai arī šķīdinātāju skala atšķiras? Es grasos to izmēģināt...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ak, vēl viena lieta, vai es varu tādā pašā veidā reducēt atbilstošo nitropropēnu TMA? Šķiet, ka viss ir kārtībā, bet mani mierinātu, ja zinātu, ka kāds to ir darījis!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tas mani uztrauc - es gatavojos veikt jūsu reakciju un esmu visu samazinājis, bet man joprojām rodas jautājums...

Kāpēc jūs sakāt, ka b-3,4,5-TMONS jāpievieno pa daļām pulvera veidā, nevis jāizšķīdina un jāpievieno pa pilieniem?

Vai tā ir mēroga lieta, ko es palaidu garām, jo es nekad neesmu strādājis ar tādu mērogu, kas būtu pat tuvu šādam?
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Ieberiet nitrostirēnu apmēram 3 lielas karotes pa vienai reizēm zem sasmalcināta ledus-sāls-bita ūdens dzesēšanas. Uzsākot nitrostirēna pievienošanu, nātrija borohidrīdam/IPA/h20 jābūt atdzesētam līdz aptuveni 5 -8 grādiem pēc Celsija, jo, pievienojot lielāku nitrostirēna daudzumu, tas nedaudz sakarst.

Ja ielej visu uzreiz, tas būs kā vulkāns, traka darbība, pārāk liels karstums.

Atkarībā no nitrostirēna un daudzuma pievienošana var ilgt vairāk nekā stundu. Ja tas aizņems ilgāku laiku un strādāsiet, teiksim, ar 100 g ledus, būs nepieciešams pievienot vairāk ledus.

Ja tavs daudzums ir neliels, iespējams, varēsi visu iepildīt uzreiz, temperatūra pārāk nesaspriegojot.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Jā, es šobrīd burtiski testēju tikai 5 g mērogā.

Iv mācījos, un, ņemot vērā to, ka ir tāda atšķirība pievienojamajā daudzumā, es pieņemu, ka es to refluksēju nepietiekami ilgi.

Es domāju, ka es gaidīju, ka tas būs daudz eksotermiskāks, nekā tas bija, sakarā ar to, ka es veicu tik maza mēroga reakciju, un tāpēc tas bija diezgan mazliet vēsāks, nekā sintēze teica pēc pievienošanas. Man šķiet, ka es neļāvu tai pietiekami ilgi reaģēt aptuveni 75 °C temperatūrā.

Godīgi sakot, esmu pārsteigts par jūsu temperatūru, bet, kā jūs sakāt, tā atšķiras atkarībā no tā, kādu stirēnu izmantojat? Es nezinu... tas ir dīvaini, ka neizskatījās, ka organiskais šķīdinātājs kaut ko ekstrahē no ūdens fāzes.
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Jā, šķiet, ka 2,5-DMNS izdalīja mazāk karstuma un nereaģēja tik spēcīgi kā 3,4,5-TMNS pie tādiem pašiem daudzumiem. DMNS varēju pievienot ātrāk, un tas pilnībā izšķīda, t. i., nepalika oranžs/dzeltens. Ar 3,4,5-TMNS man neizdevās panākt, lai reakcijas maisījums kļūtu pilnīgi pienaini balts, vienmēr palika dzeltena nokrāsa.

Citur lasīju, ka pievienošanas laikā temperatūru uztur zem 30 C. Kāds rakstīja, ka tas palielina iznākumu vai kaut ko tamlīdzīgu. Tas, manuprāt, attiecās uz 2,5-DMNS, tāpēc es to daru arī attiecībā uz 3,4,5-TMNS. Visu turiet zem ledus.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ahhh labi, es jūs saprotu.
Tam visam ir jēga...

Godīgi sakot, es izmantoju savu pirmo 3,4,5-NS partiju pirmajā reakcijā un no tās nesaņēmu squat (5 g skala). Nezinu precīzi, kur es kļūdījos, bet tas noteikti nebija pārāk karsts, bet es arī neļāvu tam reaģēt pārāk ilgi.... Es tikai zinu, ka tad, kad es gāju ekstrahēt ūdens slāni ar DCM, tajā nebija gandrīz nekā...

Ak, labi, es bieži vien izkļūdos ar pirmo piegājienu... tā ka redzēsim, bet man nācās arī vairāk uzpirkt nitrostirēna, jo es varu dabūt vairāk NM, kur NE ir dārgāks, un 2,5- aldehīda man ir mazāk, jo tas ir dārgāks salīdzinājumā ar 3,4,5.

Es arī pierakstīšu visu, ko darīšu nākamajā samazināšanas reizē.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Mani interesē, kā pēc bazifikācijas jūs sagaidāt, ka amīns atradīsies ūdens slānī?
Jūs noteikti vēlaties vispirms paskābināt, lai tas migrētu uz ūdens slāni, un TĀDĒĻ bazificēt, izraisot amīna deprotonizāciju, kā rezultātā tas izkristalizējas, un TADĒĻ jūs varat ekstrahēt ar kaut ko tādu kā DCM?

Es tikai pulksteņa tas ir ļoti līdzīgi uzrakstīts kā zinātne neprāts post es tikko izlasīju, ar stehiometrija mainīta liela mēroga.

Es atzīstu, ka mēģināju to izdarīt, pirms pilnībā to pārdomāju.

Vieta, kas mani pārsteidza, bija taisni uz bāzi, un pēc tam sagaidīja, ka amīnam jābūt ūdens slānī, lai ekstrahētu. Tā nebija un tas netika ekstrahēts.

Turklāt man teica, ka nelielos apjomos jāturpina uzturēt zemu temperatūru, es nevaru komentēt reakciju palielināšanu, es zinu tikai to, ka nelielos apjomos tas nedarbojās, un es iedomājos, ka tiešais pāreja uz bāzi ir iemesls, kāpēc....vai pat ne tas - es biju idiots, bāzējot to un cerot, ka amīns būs ūdens slānī. Vajadzēja to pamanīt 🙈

. Nu labi, es pagatavoju vēl daudz nitrostirēna, kad es to atkal uztaisīšu!
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Pēc reducēšanas lielākā daļa amīna atradīsies IPA, jūs varat mēģināt ekstrahēt no ūdens ar IPA, notīrīt apvienoto IPA un un izžāvēt to. Pēc tam, ja jums ir pieejams 20 % H2SO4 IPA, varat to iepilināt. Līdz pH 7 vai 6,5, neatceros, kā tieši. Jūs izveidosiet meskalīna hemisulfātu, tātad 2 meskalīna molekulas uz 1 sērskābes molekulu. Vai 1/2 mol H2SO4 (aprēķināts aptuvenam 80 % iznākumam no nitrostirēna).

Galu galā jums nav jāveic bazifikācija. Nav nepieciešams dzēst reakciju ar NaOH. Labāk ātri atfiltrēt varu, 2 reizes ekstrahēt ūdens šķīduma slāni ar IPA, divas reizes notīrīt apvienoto IPA ar 50 % K2CO3 šķīdumu. Pēc tam izžāvēt ar magnija sulfātu, magnija sulfātu gravitācijas režīmā nofiltrēt. Pēc tam iepilināt 20 % H2SO4 IPA (sagatavots no 98 % tīra koncentrēta H2SO4).

Ja jums nav H2SO4, izmantojiet HCl, tādā gadījumā iztvaicējiet vai destilējiet IPA, līdz jums paliek brīvā meskalīna eļļa. Tad lēnām piliniet atšķaidītu (aptuvens aprēķins) HCl (aptuvens aprēķins) ar 80 % molēnvērtību (aptuvens aprēķins). Esiet uzmanīgi, kā vienmēr, sālot. Iespējams, HCl mērķis ir pH 5 - 6. Vienlaikus vienmēr var iepildīt tikai pusi no brīvo bāzi saturošās eļļas, ja pārsniegsiet pH, domāju, ka vienmēr varat iepildīt atpakaļ nedaudz mesc. brīvo bāzi, lai stabilizētu pH.

Tagad man ir pieredze tikai ar mesc. hcl, šajā brīdī jums vēlreiz ir jāiztvaicē ūdens, lai iegūtu šo lipīgo nepatīkamo mesc. nogulsni. HCl, jums vajadzētu to atbrīvot ar KOH līdz 10 - 11 pH un atkal sālīt ar HCl, lai iegūtu tīrāku formu. Ekstrahējiet 3x ar DCM, kad esat bazificējuši ar KOH, vēlreiz aprēķiniet HCl daudzumu un atšķaidiet HCl. Iepiliniet HCl, uzmanīgi vērojiet, ka, pārsniedzot 7 pH, tā ļoti ātri samazinās, dažreiz pietiek ar vienu vai diviem pilieniem vairāk.

Tad destilējiet/ iztvaicējiet DCM un pēc tam ūdeni. Jums vajadzētu būt tīrākam produktam. Varbūt apelsīnu pasta.

Tagad, kad tā ir lielākoties sausa, to vakuumā notīriet ar aukstu etilacetātu, pēc tam ar aukstu acetonu. Liels acetona daudzums.

Nākamreiz es vispirms sagatavošu neapstrādātu mesc. hemisulfātu. Tam vajadzētu būt daudz tīrākam nekā sākotnējam HCl. Tad ziņošu par to.

Nav nepieciešams izmantot DCM, sākotnēji IPA slāni vajadzētu sālīt tieši. Lielākā daļa amīna ir tur!

Kas attiecas uz pašu reakciju, man ar to nav problēmu. Mēģiniet reakcijas maisījuma centrā iepilināt vara hlorīdu visu uzreiz. Tā ir strauja reakcija, tāpēc, ja strādājat ar lielākiem daudzumiem, atcerieties, ka visu vara hlorīda pilienu ir jāpārnes uz lielu trauku, lai to varētu izliet. Varbūt 5 L vai 20 L vārglāzi, tad pārlejiet visu atpakaļ kolbā ar apaļo dibenu un samaisiet kā traks, nedaudz uzkarsējiet, lai sasiltu līdz 75 C. Pēc vara hlorīda iepilināšanas grieziet 1 stundu - 1h30 min.

Neatstājiet visu pārāk ilgi, domāju, ka reakcija ar nātrija bordhidrīdu un tūlīt pēc tam ar varu jāveic uzreiz.
 
Last edited:

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
ahhh labi. Jā, tas man liekas jēgpilnāk.
Atzīšos, ka mēģināju to darīt pāris reižu un pirmajā reizē nesaņēmu neko, otrajā reizē ieguvu nelielu daudzumu V netīri izskatīgas brīvbāzes.

Es beigu beigās pārgāju uz mēģinājumu samazināt, izmantojot cinku/hcl...

Es dabūju daudz vairāk neapstrādātu produktu, bet tad es arī pieliku daudz vairāk pūļu, lai pārliecinātos, ka nitrostirēns ir šķīdumā pirms turpināšanas....aniway Es gatavojos mēģināt sālīt freebase amīnu, tāpēc redzēsim.
Labi zināt, ka ir vieglāk izmantot H2SO4 - man ir gan conc Hcl, gan H2SO4, tāpēc, izņemot atšķirīgas devas, man nav atšķirības.

Tagad es sapratu, ka man patiesībā bija daudz nešķīstošu kontamu no sākotnējās Henrija reakcijas - tagad es to sakārtoju un ieguvu daudz tīrākus un tīrākus kristālus. Tomēr šķiet, ka 3,4,5-TMONS izšķīdināšanai, salīdzinot ar citiem stirēniem, piemēram, 2,5-DMO, ir nepieciešams liels daudzums šķīdinātāja.

Lai vai kā, es šobrīd esmu prom, bet, kad atgriezīšos, sīkāk izskatīšu jūsu teikto, un cerams, ka tas ļaus izmantot šo metodi.

Liels paldies par atbildi - es pieņēmu, ka nepareizi izlasīju to soli, kurā ir teikts, ka jāveic bazifikācija un pēc tam jāizdala ūdens slānis. Tieši tur es sākotnēji tik un tā kļūdījos.
Iv vienkārši konstatēja, ka reakcijas maisījums ir ļoti netīrs un briesmīgs, līdz pat tam, ka bija grūti pamanāmi redzēt, vai dzeltenā krāsa izbalē.
Līdz šim tas bija daudz vieglāk ar Zn/Hcl metodi, bet mēs redzēsim!!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Dammit Es tikko mēģināju to vēlreiz un pilnīgi asiņaini aizmirsu atdzist.

Tas ir kaitinoši, vienmēr, kad esmu darījis šo reakciju, tūlīt pēc katalizatora pievienošanas tā sāk kļūt brūna, tad melna, un, kā es saprotu, kad notiek fāzu atdalīšanās, melnajai Cu ir jāpaliek ūdens slānī, bet man liekas, ka tā paliek organiskajā fāzē 😯🙈💩

. Es nemelošu, iemesls, kāpēc es aizmirsu to atdzesēt, ir tas, ka es domāju, ka iepriekšējā reizē es to nopietni sabojāju, līdz sapratu, ka es vienkārši nespēju sekot norādījumiem par dažādu fāžu apstrādi.
Es atteicos no šīs metodes, lai tās vietā izmēģinātu Zn/HCl reducēšanu - lieki teikt, ka arī ar to man neizdevās tikt galā!
Rīt mēģināšu vēlreiz - arī šodienas paraugam ļausīšu nostāvēties un redzēšu, vai Cu daļiņas "nosēžas".

Godīgi sakot, man nav ne jausmas, ko es daru nepareizi. Uz papīra tas ir ļoti vienkāršs process, bet realitātē es visu laiku to sabojāju!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@Swirly

Hei, cilvēk, kad jūs runājāt par to, ka ar 2,5-DMONS jums izdevās panākt, ka tas kļūst pilnīgi balts, bet ar TMO tas vienmēr bija nedaudz dzeltens, tātad jūs domājat pirms pievienojāt katalizatoru?

Acīmredzot, kad jūs sākat pievienot katalizatoru, tas sāk kļūt tumšāks un tumšāks, tāpēc es pieņemu, ka jūs domājāt pirms.

Tas ir patiešām kaitinoši... Es esmu apņēmības pilns to noskaidrot. Domāju, ka sākums būs ar ledus uzklāšanu.
 
Top