Question Itāļu valodas vietējā nodaļa

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Kāpēc nav itāliešu vietējās sadaļas? Vai ir iespējams to izveidot? Vietējām kopienām var būt patiešām liela nozīme mirušo pilienu gadījumā. Protams, tam visam ir jēga tikai tad, ja ir pienācīgs lietotāju skaits, kurus tas interesē. Lūdzu, @heinsenberg dodiet man zināt, un lūdzu, itāļu lietotāji dodiet mums zināt. Paldies visiem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Lai mēs varētu izveidot foruma itāļu valodas sadaļu, vispirms ir jāveic Itālijas zāļu tirgus izpēte. @donkaz bija iecerējis tādu uzrakstīt, taču viņš to vēl nav izdarījis.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Jā, es varu saprast, bet es teicu, ka nevaru apvienot 2 parte, jo beidzās izmēģinājuma Adobe Premium. Pārējie 2 ziņojumi ir gov es tulkoju angļu valodā, un, ja neinteresē, kā policija organizē un citas detaļas, tad vienkārši ignorējiet pēdējās 2 saites. Tad kāds var lejupielādēt pirmo saiti un apvienot 2 parte un augšupielādēt tos vēlreiz. Es negribu maksāt 75 € tikai par 2 pdf apvienošanu vienā. Paldies par sapratni, atvainojiet.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
View attachment 41583Es jau augšupielādēju to 1 nedēļas laikā, kā tika prasīts, bet saite beidzās pēc 1 nedēļas mākonī. Tagad es to augšupielādēju vēlreiz beigsies 1mēneša laikā lejupielādei.
Nepieciešams, lai tiktu sticked bez expire mākonī, plus tas ir tje angļu versija BB, bet vajadzēja italian versione italiana pārāk
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Labi, tagad mr fox vai kas cits var man apvienot 2 pdf 1? Paldies
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Pirmā saite ir pētījums 2 daļās otrā daļa (nosaukta par galīgo)jāapvieno ar pirmo (nosaukta par donkaz) abas ir pieejamas lejupielādei pirmajā saitē, ko es nosūtīju iepriekš.
 
Top