Question man ir daži jautājumi par amfetamīna sulfāta slepenu sintēzi

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Hi everyone, im new here and im a beginner so I have some stupid question, idk if someone ever asked them but anyway, let starts !

vai labāk ir elrlenmeijera kolba un karsēt uz plīts, vai plakanā dibena kolba un karsēt ūdens vannā? Es domāju, ka plakana dibena kolba ir labāka, jo tur ir lielāks sildīšanas kontakts nekā erlenmeijera kolbā, vai ir taisnība?

Tas ir mans "uzstādījums"
0IBA8uUNGW
Vai šāds tvaika nosūcējs ir labs?


Vai man tiešām ir vajadzīgs kondensators un citas lietas? Ja man tā nebūs, mans iznākums nebūs tik liels, vai ne?


Paldies par atbildēm!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Mums visiem ir kaut kur jāsāk :)
Patiesībā tas ir viņa paša pavediens.
Labāk lai kāds uzdod muļķīgus jautājumus, nekā vispār tos neuzdod un pakļauj sevi riskam. Tie, kam ir laiks muļķīgiem jautājumiem, atbild uz tiem, bet tie, kam nav, uz tiem neatbild.
Man ieteiktā uzstādīšana būtu mazliet vairāk par 1g/2g sulfātu skalu. Šīm reakcijām tev faktiski ot būtu vajadzīgs virszemes maisītājs, jo tie ir nepieciešami lielākiem daudzumiem (ko var izlasīt, ja lasi par dažādiem ķīmiskiem maisītājiem). Mazākus daudzumus var maisīt ar magnētisko maisītāju.
Es domāju, ka nevajadzētu pārāk strauji ķerties pie sintēzes. Nenovērtējiet to par zemu, un pētījumus labāk veikt pirms, nevis pēc tam.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Labi, bet ir leģitīmi jautājumi, kas vienkārši nokrīt uz lapas, kamēr mēs turpinām bļaustīties muļķībās par kolbu izvēli. Es gribu teikt, ka varbūt tikai varbūt jūs ieteiktu dažas mācību grāmatas, pirms jūs viņiem sakāt, kā iekārtot laboratoriju.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Tagad, kad tas ir pateikts, vai mēs varam pārtraukt mācīt dabaszinātnes sagatavošanas skolā un atgriezties pie dažu publicēto procedūru reālas izstrādes. Jo, atzīsim, dažas no copy paste metodēm ir ļoti maldinošas.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Noteikti es sagaidītu, ka kāds interesents pats atradīs bibliotēkas sadaļu, bet, iespējams, tas tā nav vienmēr.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
im francūzis, tāpēc es nezinu, kā meklēt atbildes uz maniem jautājumiem, mani jautājumi ir tik stulbi, ka man nav atbildes sorry man

Un man ir vajadzīgas dažādas atbildes, lai es varētu atbildēt pats.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Mums visiem ar kaut ko ir jāsāk :)
Es to daru, es veicu dažus pētījumus, bet man ir vajadzīgas atbildes no citiem cilvēkiem, lai redzētu, ko cilvēki domā, ja es gribētu darīt to, ko es redzēju, es nopirktu 1L apaļu kolbu, un citas lietas amfetamīna sintēzē, un tas viss, bet man ir vajadzīgas atbildes no citiem ķīmiķiem
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Problēma ir tāda, ka franču valodas grāmatu nav.. tikai angļu valodā, un mans angļu valodas līmenis nav ļotiyy labs.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Man ir grāmata ar nosaukumu "The Construction & Operation Of Clandestine Drug Laboratories", bet to ir grūti lasīt :(, bet tas ir vienalga, es lasīšu, pat ja nesaprotu dažus vārdus.
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Kāds ir reālais svars no 1 litra amfetamīna frībāzes? un cik daudz makaronu jūs iegūstat ar sērskābi?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Sveiki, sākumā es iegādājos mazas lietas, bet vēlāk - lielākas lietas, manuprāt, tas ir labākais veids.
 
Top