Question man ir daži jautājumi par amfetamīna sulfāta slepenu sintēzi

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Hi everyone, im new here and im a beginner so I have some stupid question, idk if someone ever asked them but anyway, let starts !

vai labāk ir elrlenmeijera kolba un karsēt uz plīts, vai plakanā dibena kolba un karsēt ūdens vannā? Es domāju, ka plakana dibena kolba ir labāka, jo tur ir lielāks sildīšanas kontakts nekā erlenmeijera kolbā, vai ir taisnība?

Tas ir mans "uzstādījums"
0IBA8uUNGW
Vai šāds tvaika nosūcējs ir labs?


Vai man tiešām ir vajadzīgs kondensators un citas lietas? Ja man tā nebūs, mans iznākums nebūs tik liels, vai ne?


Paldies par atbildēm!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Jums ir jāizmanto tikai ūdens vanna, plīts sabojā reakciju un kolbu.
Vai jūs tiešām domājat, ka mēs to izmantojam tikai izklaidei?
jūs zaudēsiet šķīdinātāju, jūsu reakcija sadegs un jūs varat saindēties ar šķīdinātāja tvaikiem.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Labi, jo es redzēju sintēzi par cilvēku, kurš izmantoja plītiņu, lai sintezētu sulfāta amfetamīnu.

Nē, es tā nedomāju, es jautāju, jo dzirdēju, ka tas nav īsti nepieciešams

Es īsti nesaprotu, kad jūs domājat "zaudēto šķīdinātāju", zaudēto šķīdinātāju, karsējot bez kondensatora? (un tvaikiem man ir tvaika nosūcējs).

Ja vēlaties, es varu publicēt manā rīcībā esošo sulfāta amph sintēzi? Varbūt jūs labāk sapratīsiet manus jautājumus idk
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Jūs varat darīt, kā vēlaties, bet esmu pārliecināts, ka mūsu metode ir labāka un darbojas labi. Es jums to stāstu, lai palīdzētu nodrošināt labu iznākumu un panākumus. Jūs varat izmantot pannu ar ūdeni kā ūdens vannu.
Tieši tā, atgaitas kondensators savāc šķīdinātāja tvaikus un kondensē tos atpakaļ reakcijas maisījumā.
Tas ir atkarīgs no jums.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Sveiki. Esmu to darījis šādi divas reizes, pirmajā reizē tas izdevās labi, bet otrajā bija katastrofa. ir jāizmanto pareizā biezuma un izmēra folija un kāds kondensators (es izmantoju piltuvi ar lielu ledus kubu). ja jūs to gatavojaties darīt, es ieteiktu sākt reakciju ārā un pēc vardarbīgās fāzes pārnest to atpakaļ iekšā vai turēt līdzi sodas un izliešanas piederumus. Man neizdevās iegūt gandrīz 70 %, un tas arī nebija tīrs kāpums! Tomēr pareizais aprīkojums ir daudz pilnvērtīgāks!
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Sveiks cilvēks, ko jūs domājat ar katastrofu? Folijai es varu nopirkt folijas skaidas ne? Labi, kondensatoram (tas nav ļoti dārgs) es to nopirku, kad man būs nauda ahah.

Humm ok, tātad man ir jāpērk plīts virsma, šāda plīts darbojas? Lai sāktu, es domāju
ZuFYSOqsbk


Un, kad jūs domājat vardarbīgo fāzi, jūs domājat alumīnija amalgamu ar dzīvsudraba nitrātu ect?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Lai iegūtu tīrāku produktu, ir nepieciešama vismaz ļoti laba acetona mazgāšana, a/b attīrīšana, ideāla ir destilācija vai kaut kas cits. es, piemēram, eju uz nogulsnēšanos ar l-vīnskābi, atkal pārvēršam tartrātu bāzē un nogulsnēšanos ar sērskābi, iznāk super tīrs.

Viņš domā, ka, pievienojot p2np šķīdumu gatavai amalgāmai, rodas liels daudzums siltuma, kā arī termiskā izplešanās, kas var iziet ārā no tava kondensatora un visur uz grīdas/telpā. ja alumīnijs ir pārāk smalks, reakcija ir pārāk strauja. paskaties patton's thread on d-amphetamine isolation, tur ir daļa ar sythesis by this way, to ir labi sekot.Tas ierosina kafijas dzirnaviņas maltu alumīniju, ar mazām strēmelītēm pat ar 10g tu riskē ar vulkānu, ja folija ir pārāk plāna un īsa. bet tu redzēsi, es esmu gatavs derēt, ka vairāk nekā pusei cilvēku, kas nodarbojas ar šo sintēzi, vismaz reizi ir bijušas bēgošas reakcijas.
Tā plīts ir laba, nav ideāla, bet darbojas, arī man tāda ir, jums to vajag savienot ar termometru, lai ūdens vanna būtu pareiza. bet šo sintēzi ar AlHg, ko jūs izvēlējāties, var veikt arī bez tās, vienkārši izlaidiet refluksu pēc p2np pievienošanas, ļaujiet tam reaģēt un pilnībā atdzist, pārsijāt un turpiniet, 60% iznākums ir iespējams šādi garantēti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Es ieteiktu to nedarīt savā virtuvē, ja plānojat tur vēl kādreiz gatavot garšīgu ēdienu.

Iegādājieties darba galdu, izturīgākus stikla traukus un citus sildīšanas avotus, nevis savu plītiņu.

Virtuve izskatās pārāk jauki, lai to sabojātu ar ķīmisku piesārņojumu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
a/b attīrīšana? es esmu iesācējs, tāpēc es īsti nezinu tādus saīsinājumus kā a/b , skābes-bāzes, es domāju?

Savai sintēzei es ievērošu pamata attīrīšanu ar acetonu vai IPA, bet, ja ir vienkāršāka un labāka attīrīšana, es nesaku nē.

jā, labi, saprotu, es to darīšu savā dārziņā, tātad alumīnijam ir piemērots neliels kvadrāts (1 cm x 1 cm), ne pārāk smalks?

Es sekos jūsu soļiem, paldies par visu !
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Jā, tev taisnība, mana virtuve ir pārāk dārga, lai tajā gatavotu sulfāta amf !
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Noteikti :) Tagad, kad esat daļa no mūsu grupas - mēs varam palīdzēt jums iegūt budžeta neliela mēroga laboratoriju, lai jums nebūtu jāizmanto jūsu virtuve. Vienkārši jautājiet, kad būsiet gatavs un ja jums būs vajadzīga palīdzība
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
daudz ko var uzbūvēt patstāvīgi, ja jums ir neliels budžets, jo īpaši attiecībā uz šo reakciju, kurai nav nepieciešama ārēja sildīšana.
Jūs varat aizstāt reakcijas trauku ar 50 l plastmasas mucu no vietējā datortehnikas veikala. Tad vākā izurbt caurumu, lai pie tā piestiprinātu kondensatoru. Kondensatoru var arī viegli izveidot no divām caurulēm, no kurām vienai ir mazāks diametrs, lai tā ietilptu otrā, un dzesēšanas ūdeni var iepludināt starp šīm divām caurulēm, lai kondensētu tvaikus.

Tas nebūt nav ideāli, bet ir iespējams, ja jums ir neliels budžets.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Liels paldies, jums, cik liela ir neliela mēroga laboratorija ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
jā, pārliecinieties, ka tas ir hdpe vai pp, vai kaut kas ar augstu ķīmisko noturību.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Tas ir atkarīgs no tā, ko vēlaties ražot, un arī no jūsu personīgajām prasībām attiecībā uz aprīkojumu.

Lai gan daudz ko var improvizēt, es teiktu, ka sākumkomplektu dažām sintēzēm (nelielā mērogā) var viegli iegādāties no 1000 - 2500, kur 2500 jau būtu daudz.
Tas var sadārdzināties, ja vēlaties laboratorijai pievienot papildu iekārtas attīrīšanai (tvaika destilācija, rotavaps...).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
kā tvaika destilācija ir dārga bruh, tas ir dzesēšanas šķidrums, adapteris, papildu kolba un ūdens
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
jā, šāds tulkojums ir labs.
Pat ja es saku, ka tas darbojas, lūdzu, ņemiet vērā, ka tas nebūt nav ideāls. iznākumi būs mazāki, jo jūsu reaģenti tik labi nesajauksies. rbf, ja jums ir laba reakcija, kolbas saturs nemitīgi sajauksies pats no sevis, ja būs laba vārīšanās.
 
Top