Neesiet kā šis cilvēks - gribētājs Valters Vaits pieķerts, vēl nesākot darbu

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
"
22 gadus vecam jaunietim pagrabā bija sprādzienbīstama narkotiku laboratorija

Tiroles policija ir izjaukusi vērienīgu amfetamīna tirdzniecību. Izmeklētāji Insbrukā aizturēja kādu 22 gadus vecu vīrieti, kurš savā laboratorijā bija mēģinājis nelegāli ražot amfetamīnu un pēc tam to pārdot. Pēc nopratināšanas vīrietis tika atbrīvots, otrdien paziņoja policija.

Tika teikts, ka viņš tiks atbrīvots pēc izmeklēšanas pabeigšanas. Lai uzsāktu narkotiku biznesu, 22 gadus vecais vīrietis no Ķīnas bija pasūtījis papildu laboratorijas aprīkojumu un ķimikālijas. Izmantojot izejmateriālus, viņš varēja saražot līdz 45 kilogramiem amfetamīna. Federālā kriminālpolicijas biroja un Tiroles policijas speciālisti tos nodrošināja īrētā pagraba telpā, kas bija iekārtota kā laboratorija. Ne bez riska, jo ķīmiskās vielas bija ļoti sprādzienbīstamas.

Saskaņā ar policijas sniegto informāciju ir pierādīts, ka apsūdzētais kopš 2012. gada komerciāli nodeva MDPV. Aptaujāšanas laikā 22 gadus vecais jaunietis atzinās, ka "vēlējies kļūt liels amfetamīna nelegālajā ražošanā un tirdzniecībā". Turklāt viņš jau bija saražojis nelielus amfetamīna daudzumus testa vajadzībām un nodevis tos tālāk patērētājiem".

Kas ir bs par sprādzienbīstamām ķīmiskām vielām. Ķīmiskās vielas, kas ir viegli uzliesmojošas un līdz ar to uzņēmīgas pret sprādzieniem? Kurš gan būtu domājis... :eek: Nopietni viņi mani nobiedēja. Kāpēc viņi nemēģina paši izgatavot amfetamīnu bez uzliesmojošām/ sprādzienbīstamām ķimikālijām. Ar prieku vērotu, kā viņi cieš, kad viņiem tas neizdodas.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
Kopš 2012. gada, nu jau 22 gadus? Kad es to analizēju, šķiet, ka viņš to darīja pareizi - nopirka veselu *****load, lai saražotu tonnu un pēc tam atbrīvotos no tā, novēršot pastāvīgu nepieciešamību pēc pirkumiem.. viņš tika pieķerts un arī paņēma laiku. bet kāpēc viņš iepriekš nevelta laiku, lai to labāk izplānotu? Tagad viss, ko viņš būs spiests darīt, ir domāt, diezgan skumji
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Es domāju, ka jūs pārpratāt.

Viņš tika atbrīvots nosacīti pēc tam, kad atklāja visu informāciju

Bet attiecībā uz viņa domāšanu es teiktu, ka viņš rīkojās pareizi, tikai rīkojās pārāk ātri
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Jā, bet viņa laboratorijas vairs nav. Tas mani vienmēr sita visvairāk līdz šim. Tā nav tikai par cietumsodu, bet arī par to, ka viņi atņem visas tavas ķīmijas lietas. Tāpat kā tu gadiem ilgi strādāji pie šī sūdiņa, cilvēk, un viņi to vienkārši atņem, spēlējoties ar sabiedrību kā dievi.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Jā, bet nekādi nevar attaisnot to, ka jūs varētu attaisnot šo materiālu saglabāšanu :D :D. Tā ir spēle, kurā var uzvarēt abas iesaistītās puses...
 
Top