BMK glikskābes nātrija sāls pārvēršana par P2P ar 85 % fosforskābes + Leukarta-Vallaha reakciju, lai iegūtu amfetamīna brīvās bāzes eļļu (A-eļļu)

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Kāpēc nesajaukt visu uzreiz?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ko visu uzreiz sajaukt ? Esi konkrētāks, lūdzu!
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Jo, ja vārošu BMK ar piltuvi pilināt verdošā fosforskābē, tā ir lēnāka, bet jums ir daudz lielāks sarunu ātrums!
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Es izmantoju HCl aq un ieguvu parasti 67%.

kāds ir tavējais?
 

Fernandohatescorn

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2024
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, vai jūs varat sniegt metamfetamīna sintēzi no Lekarda-Vallaha reakcijas?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Metamfetamīna iegūšanai Al/Hg reduktīvā aminācija dod daudz labāku iznākumu un tīrāku produktu. Jums nāksies nedaudz papūlēties, lai atrastu patiešām labu darba metodi, tās, kas atrodamas visā tīklā, ir, pieklājīgi izsakoties, neoptimālas.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Viņam ir taisnība!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Protams, es esmu ;)

Un tā jūs to darāt:

Tev ir nepieciešams virspusējais maisītājs, lieliski darbojas vienkāršs maisītājs no veca akumulatora urbjmašīnas + PTFE maisīšanas stienis + lāpstiņas no Aliexpress - apmēram 10 USD.
Bet šajā reakcijā bez problēmām var izmantot arī dzelzi/metālu. Tvertne, maisītājs utt.
60 g P2P vajag mazāk nekā 25 g alumīnija granulu vai skaidu veidā, ja iespējams, 99,999..% - ne pulveris! Ebay vai kas cits, nav skatīts nav dārgi. Neizmantojiet foliju! Jo mazāk Al, jo mazāk nekārtību sagatavošanā.
40 g metilamīna bāzes, t. i., 100 g 40 % ūdens šķīduma, var izmantot arī MeNH2 spirtā vai bāzi var pagatavot uz vietas no hidrohlorīda.
Šķīdinātājs: EtOH vai IPA, vai metanols. Ja izmantojat denaturētu etanolu, jums jānoņem jebkurš MEK vai cits denaturēšanai izmantotais ketons.
Izmantojot MeNH2.HCl vai MeNH2 spirta šķīdumā, 4 litru kolbā var apstrādāt 400 g P2P, ja to izmanto kā ūdens šķīdumu, ne tik daudz, jo nepieciešams vairāk spirta, lai kompensētu reakcijā esošo ūdens daudzumu.

Vispārīga reakcijas shēma: Izgatavo pusi no Al līdz amalgamai, izmantojot Hg sāli siltā ūdens/ spirta maisījumā, tikai tik daudz, lai pārklātu Al. To dekantē un ievieto Al reakcijas kolbā. Pievieno metilamīnu un pusi spirta, otru pusi izmanto P2P atšķaidīšanai. Sākt maisīt, uzsildīt līdz 40 °C - pārtraukt sildīšanu, sagatavot dzesēšanas vannu ar istabas temperatūras ūdeni un sākt lēnām pievienot P2P. Lielākām lietām noder piltuve. Izmantojiet dzesēšanas vannu, lai uzturētu temperatūru zem 50 °C. Nepieļaut refluksēšanu! Tas tikai izdzēsīs visu metilamīnu, kas jums ir vajadzīgs, un smārdu.....
Mērīšanai kolbā izmantojiet termopāri/termometru.
Aizņem laiku, kad tas ir izdarīts, noņemiet dzesēšanas vannu (NEIzmantot ledus ūdeni, citādi reakcija var beigties, kas ir slikti.
Pievienojiet atlikušo Al (ko amalgamējat, izmantojot to pašu Hg/ūdeni, ko iepriekš) divās porcijās atbilstoši P2P pievienojumam, teiksim, vienu porciju, kad pievienota puse P2P, un pārējo, kad pievienoti 90 %. Lielākus daudzumus apstrādā ilgāk, un jūs sadalāt vairāk porcijās, veselais saprāts.
Nav problēmu, ja temperatūra sasniedz 70 °C, bet tas sāk smirdēt. Neatdzesējiet zem 40 °C, citādi tas var iet bojā.
Kad viss ir iekšā un temperatūra ir pazeminājusies, sāciet to nedaudz sildīt, lai uzturētu aptuveni 50 °C temperatūru.
Vislabāk uz nakti.

Nākamajā dienā to atdzesējiet, pievienojiet ledus aukstu NaOH šķīdumu un destilējiet ar tvaiku tieši no katla vai pēc ekstrakcijas, atkarībā no jūsu iestatījumiem un aprīkojuma. Pirms metamfetamīna destilēšanas ar tvaiku jūs destilējat spirtu, kurā ir metilamīns, un nākamreiz to izmanto atkārtoti, un tad jūs varat samazināt izmantotā metilamīna daudzumu uz pusi.

100 ml P2P:
40 g Al 99,9999..% tīrības skaidu vai granulu veidā.
70 g metilamīna, tas ir 155 g metilamīna hidrohlorīda + 90 g NaOH (pirmo reizi. Vēlāk, izmantojot metilamīna spirtu, samazināt daudzumu uz pusi)

Tagad jautājums par ūdeni. Ūdens ir vajadzīgs, bet pārāk daudz nav labi.
Es iesaku izmantot metilamīnu spirtā vai pagatavot to no HCl sāls un NaOH, ko var izdarīt vienā katlā, izveidotā sāls nekaitē (ja, protams, izmanto virspusējo maisītāju). Šajā gadījumā reakcijai pievieno trīs reizes pa 25 ml ūdens. Vienu porciju sākumā, vienu porciju, kad pievienota apmēram puse P2P, un pārējo vēlāk, teiksim, kad pievienotas 2/3 P2P? Jūs saprotat, par ko ir runa.


Ja kāds zina, kur ES es varētu dabūt BMK, piemēram, 2 kg vai aptuveni 2 kg, par saprātīgu cenu, lūdzu, rakstiet man.
thx
 
Top