Question Klausimas apie 20 l partijos reaktoriaus įsigijimą.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Netrukus įsigysiu šį 20 l partijos reaktoriaus indą ir man kilo keletas klausimų.

Turint šias trumpas pagrindines specifikacijas
1) Viršutinis maišymo variklis su reduktoriumi
2) Atskiras stiklinis dangtis su 7 kakleliais
3) Įrengtas padavimo piltuvėlis ir kondensatoriaus rinkinys
4) Apvalaus dugno viensluoksnis stiklinis indas su išleidimo vožtuvu
5) Nerūdijančio plieno kaitinimo vonia su išleidimo vožtuvu

Dabar ketinu juos užsisakyti su DDP. Taigi perkant viskas jau bus sutvarkyta. Dabar tik pasidomėjau, ar iš tikrųjų draudžiama tokius gaminius įsigyti privačiai? Nerandu daug informacijos apie tai. Aš, žinoma, imuosi savo priemonių pirkdamas tokius, nes visiškai kitoje vietoje ir plius išbandysiu prietaisą siųstuvams. Galbūt šiek tiek paranojiška iš mano pusės, bet geriau saugotis, nei gailėtis.

Tačiau taip pat įsivaizduoju, kad, žinoma, muitinėje ar dar kur nors netyčia patikrinus prekes bus skambinama pavojaus varpais. tai nėra draudžiama šią įrangą įsigyti privačiai? Ir ar jie turi teisę sustabdyti jūsų prekes ir, pvz. Koks geriausias atsakymas?

Ačiū, kad perskaitėte šią temą, ir visi pasidalykime savo žiniomis, kad galėtume gerai sužaisti savo kortomis.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Cheminiai reaktoriai yra labai brangi įranga.

Ar galiu paklausti, kam ketinate jį naudoti, kokiai sintezei?

20 l reaktorius nėra daug, jis jums kainuos x5 tiek, kiek kainuoja įprasti stikliniai indai, mano asmenine nuomone, nieko iki 50 l reaktoriaus neverta, galite tiesiog nusipirkti stiklinių indų ir naudoti magnetinę maišyklę.

Tai yra sunkiausia dalis, įstatymas. Sakyčiau, kad 99 % žmonių iš tikrųjų nežino, kaip veikia įstatymai jų šalyse, o dar mažiau kitose šalyse, įstatymai retai būna parašyti juodu ant balto, t. y. juose nenurodyta, ar tam tikri dalykai yra teisėti, ar ne, juos reikia aiškinti.

Pavyzdžiui, neįvardysiu šalies, bet Vakarų Europoje yra šalis, kurioje negalima nusipirkti cheminių reaktorių ar rotovapų, perpardavinėtojai juos parduoda tik įmonėms, mokykloms, vyriausybei ir pan.

Tačiau ir kaip privačiam asmeniui nėra draudžiama pirkti ir importuoti.

BET! Čia atsiranda pilkoji zona, jei jūs nusipirksite tokį įrenginį ir jį sulaikys muitinė, jiems neleidžiama jo konfiskuoti, tačiau įstatymas suteikia jiems teisę įtraukti jus į stebimų asmenų sąrašą ir gauti orderį atlikti kratą jūsų namuose dėl įtartinos įrangos pirkimo.

Taigi, jei gyvenate Europoje, rekomenduoju jums: jei gyvenate Europoje, nuvykite pas pardavėją, sumokėkite grynaisiais pinigais ir tiesiog gabenkite ją kaip įprastą siuntą savo automobiliu kirsdami šalies linijas, tai bus absoliučiai saugiausias būdas.

Geriausi linkėjimai

PS: Kitas puikus pavyzdys - prekursorius "P2nP" Esu skaitęs tiek daug klaidinančių "pareiškimų / prielaidų" apie šio prekursoriaus legalumą Europoje. Ir šis pirmtakas taip pat atsiduria pilkojoje teisės aiškinimo zonoje keliose Europos šalyse.

Kiekviena šalis i Europoje turi stebimųjų sąrašą / prekursorių sąrašą, skirtą neteisėtiems prekursoriams, tokiems kaip P2P ar APAAN, tačiau kol kas nė vienoje iš jų prekursorius P2nP nėra įtrauktas į draudžiamų medžiagų sąrašą.

Įstatyme taip pat nurodyta, kad jei nusiperkamas prekursorius, kuris nėra įtrauktas į stebimųjų sąrašą, bet gali būti lengvai susintetintas siekiant gauti nedidelį kiekį neteisėtos medžiagos ir pelno, jis taip pat bus klasifikuojamas kaip galutinis produktas, šiuo atveju amfetaminas.

Taigi, jei esate pagautas su P2nP medžiaga, iš tikrųjų galite būti apkaltintas amfetamino importo nusikaltimu. Taip veikia įstatymas.

Daugybė žmonių to nesupranta, jie tiesiog žiūri į prekursorių stebėjimo sąrašą, nemato jame prekursorių ir tiesiog konstatuoja: "O, tai legalu" NE!...
 
Last edited:
View previous replies…

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
4MMC atveju pradedu nuo nedidelės sintezės, kad gerai suprasčiau visą 4MMC eigą. Iš ten pereisiu prie 100/200 l dvigubo stiklo reaktoriaus.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Šį faktą įrodinėjau vėl ir vėl " mastelis nėra intuityvus. Be to, kaip sakė ponas, dideli nuostoliai gali būti finansiniai iki pat evakuacijos ar dar blogiau. Aš nemeluosiu, nors tas reaktorius yra seksualus kaip ***** dievų greitis mate.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Tai netiesa, aš atlikau skaičiavimus. šildoma maišoma mantija su 20L 3 kakleliais yra apie 1000E plokščia, jei jūs einate virš galvos ta pati kaina ish, jūs atimti iš mantijos, nes jums reikia tik šilumos ir pridėti už pačią maišyklę. jūs pridėti visus kitus dalykus, pavyzdžiui, kondensatoriai, gaudyklė, stovas, spaustuvai, šildymo "dėžė" + zondas , domkratai jūs pasiekti 2000E EASY.
20 l kainuoja 2,2 tūkst.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Nežinau, iš kokios įrangos atlikote savo skaičiavimus, bet štai visa mano sudaryta sąranka, trūksta tik dviejų kaklelių adapterio, kuris dedamas ant florentinos kolbos, kuris prideda dar 62zl.

Apskritai visa sistema už 530eur + 30eur siuntimas Borosilicate 3.3 stiklinėje.

Dabar sutaupėte 1500eur, kuriuos galite išleisti ventiliacijai, apsaugai ar kitai įrangai.

Sistemą sudaro:

Magnetinė maišyklė su šildymu (340c)
Magnetinis strypas
Florencijos kolba
Adapteris
Adapteris su dviem kakleliais
Dimroto kondensatorius su lemputėmis
Piltuvėlis

Tie patys komponentai, kurie yra 20 l stikliniame reaktoriuje.

C4QLoDRszw
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Na, pardavėjas yra iš Kinijos, kitaip aš obeviously eiti pats su automobiliu. Bet šitas A++ kokybė ir gera kaina maža sintezei suprasti. Štai kodėl sakiau, kad ėmiausi savo priemonių, kad būčiau saugus.

Pavyzdžiui, Ne mano pavardė užsakyme, pristatymo vieta nėra mano ir aš taip pat bus nuskaityti reaktorių klaidų..
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Žinoma, galite užsisakyti suklastotu vardu ir suklastotu adresu, bet čia vėlgi yra atsargumo priemonių, kurių neišvengsite, pavyzdys.

Jei jūsų reaktorius bus pagautas gabenant, muitinė ir policija gali užfiksuoti jūsų reaktoriaus pėdsakus, todėl, kai pagaliau jį atsiimsite, jus vis tiek pagaus. Vienintelė reali galimybė to išvengti yra turėti vadinamąjį "Tikslų saugotoją" - žmogų, kuris pasiima užsakymą pas jus, o jei jis ar ji vis dėlto bus sugauti, kad jūsų neišduotų.

Vienintelė viltis, kad tai bus įmanoma, yra ta, kad to nepastebės muitinė, antraip jus pagaus, be jokios abejonės, būkite neatsargūs, kaip veikia teisėsauga.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Įsitikinkite, kad nuskaitymas negali būti matomas. Jei policija stebi lauke, neskaitykite ten, kur jie gali matyti.

Jei bus užfiksuota, kad skenuojate, policija pasinaudos tuo, kad įrodytų, jog žinojote, kad tai, ką darote, yra neteisinga, ir stengėtės, kad jūsų nesulaikytų. Priešingai nei jie turi įrodyti, kad žinote, kas tai yra, jei tai prasminga.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Bro tu atrodo, kad nežinai, kas vyksta su kinija, jie visada kontrabandos būdu gabena tau kitus dalykus, nei deklaruota. savo tranzito sistemomis konteineriuose, pilnuose legalių daiktų. jie neįdės *****ing tracker į tavo siuntinį xd .nustok skleisti fud.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
3V6*****lPMQB
 
View previous replies…

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
taip pat kas, kurva, įdėkite sekimo įrenginį į dėžę, kuri yra atliekos idk, ko jie nori sekti? šiukšliavežė?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@tajira,

Jūs neteisingai interpretuojate tai, ką parašiau, "Track" uždėjimas ant siuntinio nereiškia, kad jie uždėjo "Tracker", "Track" uždėjimas ant siuntinio ar daikto yra sinonimas, reiškiantis įvairius maršrutus, kuriais iš tikrųjų galima sekti siuntinius ne tik naudojant sekimo priemones, bet, manau, jūs tai jau žinote?

Iš tikrųjų žinau, kaip veikia realus pasaulis, nes turiu tiesioginės patirties su teisėsauga ir muitine.

Bet manau, kad jūs išmokote savo krypties kelią žiūrėdami BreakingBad och Narcos?

Vietoj to, kad tiesiog išpilstytumėte nesąmones, galėtumėte mus pamaloninti savo pirmų rankų patirtimi kontekste?

P. S.: Olandija yra regionas, o ne šalis, ji įsikūrusi Nyderlanduose, kuriuos, kaip spėju, turėjote omenyje.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
@ImOutAlso

Jūs buvote 100 % teisus dėl visko, ką pasakėte; šie vaikai dar nesuvokia, kaip veikia tikrasis pasaulis, bet su laiku išmoks... "mažai kabantys vaisiai", šis terminas neatsirado iš oro... leiskite jiems mokytis...

prieš porą metų bandant importuoti piliulių presus iš Kinijos, sekimo priemonės buvo šūdina standartinė procedūra, kaip jūs ketinate manyti, kad stiklo reaktorius neužtikrintų tokio paties gydymo....
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Sakykime, kad esate didelis slaptas 007 niekur nieko ekspeditorius, kai tik jis pasiekia paskirties vietą, esu tikras, kad jūsų rajono neetatiniai verslininkai norėtų, kad didelę operaciją vykdytų tik chuliganas ir jo bičiuliai, esu tikras, kad jie dėl to neturėtų jokių problemų 😕
 
Top