Paprasčiausias amfetamino gamybos būdas

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Termometre tikriausiai yra 200 (gal 500) miligramų gyvsidabrio ar pan. Kinijoje jis kainuoja vos 1 dolerį.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Aš iš tikrųjų nesidomiu. Dėl nuorodų į termometrus kreipkitės į "Google".
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Na, iš tikrųjų man gana sunku rasti internete parduodamų gyvsidabrio termometrų, išskyrus tikrai brangius, parduodamus su etikete "senoviniai". O jei ir randate, gyvsidabrio kiekis viename termometre yra nedidelis.
Išgaudami gyvsidabrį iš cinoberio, vienu ypu gausite pakankamai gyvsidabrio visai norimai sintezei.
Kadangi niekas negali pateikti tinkamos nuorodos į tikrus termometrus...

Tačiau, kaip ir nurodėte, kiekvienam žmogui situacija gali būti skirtinga, priklausomai nuo to, kur jis yra. Šiame forume niekada nieko neklausčiau, iš kur jis yra, todėl geriau tiesiog pateikti įvairią informaciją iš skirtingų perspektyvų. Viena versija gali geriausiai veikti JAV, kita - Rusijoje, dar kita - kai kuriose ES šalyse ir t. t. O gal kai kurie ir Marse :).
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Ei, Kinijos dėka galėsime mėgautis normaliu interneto greičiu Marse: Beveik prieš 10 metų Kinijos ir Austrijos universitetai sukūrė "kvantinį tunelinį ryšį". Neįsivaizduoju, koks yra tikrasis jo pavadinimas, bet iš esmės juo galima "padalyti-kopijuoti" elektroną 3D erdvėje, kad turėtumėte 2 elektronus. Jei vieną pasuksite pagal laikrodžio rodyklę, kitas pasisuks prieš laikrodžio rodyklę. Tai vyksta akimirksniu, beveik taip, tarsi jie būtų tas pats objektas.

Šiuo reiškiniu piktnaudžiaujama dvejetainiame ryšyje. Kinai savo antrojoje kosminėje stotyje (taip, jie turi 2) paleido kvantinį tunelį su juo. Jie gali naudotis normaliu interneto greičiu savo kosminėse stotyse (viena iš jų turi mikrobangų ryšį su kita, tarsi kartotuvą). ĮSIVAIZDUOKITE TAI! VISA VISATA BE VĖLAVIMO RYŠIO.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ačiū vaikinams
 

Amphetamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas nors gali man pasakyti, paprasčiausias būdas shyntesys amfetaminas dideliu mastu, jei galiu gauti visas chemines medžiagas? Atsiprašau už blogą anglų kalbą :eek:
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ar iš jūsų žodžių suprantu, kad amfetaminą galiu pasigaminti tik iš gyvsidabrio nitrato ir aliuminio amalgamos?
Prašau pranešti, kaip man priklauso šios medžiagos
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Šį tiekėją galite pakviesti pas mus skelbti savo skelbimus čia
 
Top