Question Italų kalbos vietinis skyrius

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Kodėl nėra italų vietinio skyriaus? Ar įmanoma ją sukurti? Vietinės bendruomenės gali būti tikrai svarbios negyvuose lašuose. Žinoma, visa tai turi prasmę tik tuo atveju, jei tuo domisi pakankamai daug naudotojų. Prašau @heinsenberg praneškite man ir prašau italų naudotojų pranešti mums. Ačiū visiems.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Kad galėtume sukurti itališką forumo skyrių, pirmiausia reikia atlikti Italijos vaistų rinkos tyrimą. @donkaz ketino jį parašyti, bet kol kas to nepadarė.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Yes im able to understand but I said I could not merge the 2 parte cause expired the trial adobe premium. Kitos 2 ataskaitos yra gov, kurias išverčiau į anglų kalbą, ir jei nesidomite, kaip policija organizuoja ir kitomis detalėmis, tiesiog ignoruokite paskutines 2 nuorodas. Tada kas nors gali atsisiųsti pirmąją nuorodą, sujungti 2 parte ir įkelti jas iš naujo. Aš nenoriu mokėti 75 € tik už 2 pdf sujungimą į 1. Ačiū už supratimą, atsiprašau.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
View attachment 41583Jau įkėliau jį per 1 savaitę, kaip buvo prašoma, bet nuoroda baigėsi po 1 savaitės debesyje. Dabar įkėliau jį vėl baigsis po 1mėn. atsisiuntimo galiojimo laikas.
Reikia klijuoti be galiojimo pabaigos debesyje, be to, tai tje angliška versija BB, bet reikėjo italian versione taip pat italiana
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Gerai, o dabar ponas lapė ar kas nors kitas gali man sujungti 2 pdf į 1? Ačiū
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Pirmoje nuorodoje yra 2 dalių tyrimas antroji dalis (pavadinta galutine) turi būti sujungta su pirmąja (pavadinta donkaz) abi galima atsisiųsti į pirmąją nuorodą, kurią nusiunčiau anksčiau
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Psv: bbresearchit

Čia pateikiama nuoroda į mokslinių tyrimų 1 pdf :

 
Top