Question turiu keletą klausimų apie slaptą amfetamino sulfato sintezę

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Sveiki visi, esu čia naujas ir esu pradedantysis, todėl turiu keletą kvailų klausimų, nežinau, ar kas nors kada nors jų uždavė, bet vistiek pradėkime !

geriau turėti elrlenmejerio kolbą ir kaitinti ant kaitlentės ar plokščiadugnę kolbą ir kaitinti vandens vonelėje? Manau, kad plokščiadugnė kolba yra geresnė, nes joje yra daugiau kaitinimo kontakto nei erlenmejerio kolboje, ar aš teisus?

Štai mano "sąranka"
0IBA8uUNGW
ar toks gartraukis yra geras?


Man tikrai reikia kondensatoriaus ir kitų dalykų? Jei neturėsiu, mano išeiga bus mažesnė, ar ne?


Ačiū už atsakymus!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Visi turime nuo kažko pradėti :)
Tiesą sakant, tai jo paties gija.
Geriau jau kas nors užduoda kvailus klausimus, nei visai jų neužduoda ir rizikuoja. Tie, kurie turi laiko kvailiems klausimams, atsako į juos, o tie, kurie neturi, neatsako.
Mano rekomenduojamas nustatymas būtų šiek tiek daugiau nei 1g/2g sulfatų skalė. Toms reakcijoms iš tikrųjų ot reiktų viršutinės maišyklės, nes jos reikalingos didesniems kiekiams (apie tai galite paskaityti, jei skaitote apie įvairias chemines maišykles). Mažesnius kiekius galima maišyti magnetine maišykle.
Manau, kad neturėtumėte per greitai peršokti prie sintezės. Nenuvertinkite to, o tyrimus geriau atlikti prieš tai, nei po to
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Gerai, bet yra teisėtų klausimų, kurie tiesiog nukrenta į puslapį, o mes vis baksnojame nesąmones apie kolbų pasirinkimą. Turiu omenyje, kad gal tik gal rekomenduokite keletą vadovėlių prieš liepdami įrengti laboratoriją.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Dabar, kai tai pasakyta, ar galime nustoti mokyti parengiamųjų klasių mokslų ir grįžti prie realaus kai kurių paskelbtų procedūrų kūrimo. Nes pripažinkime, kad kai kurie copy paste metodai yra labai klaidinantys.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Be abejo, tikėčiausi, kad tuo besidomintis žmogus pats suras bibliotekos skyrių, bet tikriausiai taip būna ne visada.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
im french so I dont know how to search answers to my questions, my questions are so stupid that I dont have the answer sorry man

Ir man reikia įvairių atsakymų, kad galėčiau sukurti savo atsakymą
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Visi turime nuo kažko pradėti :)
Aš taip, atlieku tam tikrus tyrimus, bet man reikia atsakymų iš kitų žmonių, kad sužinočiau, ką žmonės mano, jei norėčiau padaryti tai, ką mačiau, nusipirkčiau 1 l apvalią kolbą ir kitų amfetamino sintezės dalykų, ir viskas, bet man reikia atsakymų iš kitų chemikų
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Problema ta, kad nėra prancūziškų knygų... tik angliškos, o mano anglų kalbos lygis nėra labaiyy geras
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Turiu knygą "The Construction & Operation Of Clandestine Drug Laboratories" ("Slaptų narkotikų laboratorijų statyba ir veikla"), bet ją sunku skaityti :(, bet nesvarbu, skaitysiu, net jei nesuprasiu kai kurių žodžių
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
koks yra tikrasis svoris iš 1 litro amfetamino laisvosios bazės? ir kiek makaronų išgaunate su siera?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Sveiki, iš pradžių pirksiu mažus daiktus, o vėliau pirksiu didesnius daiktus, manau, kad tai geriausias būdas
 
Top