Didelės išeigos trans-2,5-dimetoksi-beta-nitrostireno sintezė (išsamus aprašymas)

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Šis RXN yra dovana, kuri nesibaigia! haha haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Gerai @FENTAMAS,

sąžiningas žaidimas jums - aš bent keturis kartus padidinau išeigą tiesiog pasilikdamas filtratą ir laikydamasis jūsų nurodymų. Aš vis dar tik filtruoju paskutinį - įpyliau dar KIEKVIENO vandens ir gavau dar KIEKVIENĄ kritulių kiekį, net kai to tikrai nesitikėjau ir maniau, kad RM baigtas.

Atsižvelgdamas į tai, kiek daugiau iš jo gavau tiesiog įpildamas vandens ir laikydamas šaltai, spėju, kad jei būčiau pasilikęs paskutinį RM ir elgęsis taip pat, tikriausiai būčiau iš jo gavęs dar daugiau. Vienintelė priežastis, dėl kurios taip sakau, buvo jo noras kristalizuotis net esant aukštai temperatūrai, pavyzdžiui, 30c - tai buvo tikrai neįtikėtina!

Taip pat išmokau įsitikinti, kad viską, ką plaunate, būtinai atšaldykite norėdami šaldiklyje...

Man nedaug trūksta pradinio aldehido - nors, aišku, galėčiau gauti daugiau ir galbūt tai padarysiu, BET vietoj jo turiu šiek tiek 3,4,5-trimetoksiBA.
Pagalvojau, kad pabandysiu reduktyviai animuoti cikloheksanoną, o tada, jei nepavyks, kaip siūloma straipsnyje, tiesiog nusipirksiu jį iš savo draugo, kuris, manau, gali užsakyti daiktus iš sigmos. Štai iš kur atsirado etilendiaminas šiam RXN - tas pats pasakytina apie viską, išskyrus GAA...

Bet kokiu atveju, kaip visada, aš klaidžioju, bet aš tiesiog norėjau pasakyti nuoširdų ačiū.

Šiuo metu aš dirbu savo kelią per knygas "organinė chemija kaip antroji kalba", dalykas yra tai, kad aš taip pat darau bakalauro laipsnį su pagyrimu meno srityje, todėl aš tikriausiai turėsiu sujungti abu ir padaryti keletą pigmentų, kad būtų sąžiningas.
Tada juos panaudosiu rašydama esė arba tapydama. Mes c...

Man patinka, kokia universali yra chemija, nors, jei turite kokių nors interesų, tai beveik neabejotinai yra chemija viename ar kitame taške.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Tai gerai, kad likusią dalį gavote kristaliniu pavidalu, bet paskutinius pasėlius geriau laikykite atskirai, jų nekombinuokite.
Jei turite šiek tiek laiko, pabandykite perkristalizuoti tą paskutinį gautą produktą, kad būtų paprasčiau jį identifikuoti.
Labai abejoju, ar tai visiškai 2,5-DMNS, nes jo tirpumas nėra toks didelis, kad jis taip gerai išsilaikytų jūsų užšaldytame tirpale.
Yra didelė tikimybė, kad jūsų aldehidas sumaišytas su kažkuo kitu.
Žinau, kad jūsų tiekėjas atsiuntė jums daug geros kokybės produktų, tačiau yra didelis skirtumas tarp įprastų paprastų ir pigių reagentų, kurie masiškai gaminami pramonės įmonėse, ir tiesioginių ar netiesioginių narkotikų prekursorių, kurių teisėtas naudojimas yra nereikšmingas, ypač jei kalbame apie juodąsias / pilkąsias rinkas.
Štai kodėl pirmiausia atkreipiau dėmesį į preliminarų šios sintezės kokybės patikrinimą. Chemikai prieš sintezę dažnai išgrynina savo reagentus, net ir iš gerai žinomų didelių tiekėjų, todėl šioje aplinkoje negalima pasitikėti bet kieno žodžiu.

Toks metodas kaip lydymosi temperatūros patikrinimas yra labai paprastas, ypač mažai tirpstančioms medžiagoms, kaip ši 2,5-DMBA.
Jei ji pradeda lydytis bent 45-46C temperatūroje ir visiškai suskystėja +2-3C temperatūroje, tuomet yra tikimybė, kad jos grynumas yra priimtinas.
Paimkite keletą vaizdo instrukcijų, kaip tai padaryti teisingai. Plonas stiklinis kapiliarinis vamzdelis, maišymas, lėtas kaitinimas virš 40C ir t. t.

Kaip matau, jau išbandėte TLC, tai dar geresnis būdas aptikti bet kokias priemaišas, bet jums tikrai reikėtų patobulinti savo įgūdžius ir, pageidautina, įsigyti plokštelių su fluorescenciniu 254 nm UV indikatoriumi, trumpųjų bangų UV šviesos šaltiniu (UV-C, visiškai nematomas), filtrais akims apsaugoti, grynais tirpikliais ir pan. Atsiprašau, neturiu laiko mokyti jus to čia raštu ir paaiškinti kiekvieną žingsnį. Bet, žinoma, galite gauti gerų pamokų youtube.
Tai šiek tiek brangiau kainuoja, bet užtikrinu jus, kad jei įgysite gerų šio analitinio metodo įgūdžių, jūsų chemijos įgūdžiai ir reakcijų išeiga po tam tikros praktikos su organinėmis reakcijomis, kontroliuojamomis TLC, padarys kvantinį šuolį nuo dabartinio lygio.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tai tikrai puikus atsakas į visus mano kliedesius.
Tiesą sakant, aš pradėjau vartyti knygą "Organinė chemija kaip antroji kalba" - žinau, kad Hamiltonas Morisas (Hamilton Morris) ją labai rekomenduoja, ir kol kas ji atrodo labai naudinga, bet jaučiu, kad prireiks - na, viso likusio mano gyvenimo, kad išmoktum iki priimtino lygio!

O taip, be jokios abejonės, kiekvieną atskirą filtrą surinkau į atskirą buteliuką.

Iš tikrųjų šiandien netyčia ištirpdžiau kai kuriuos filtrus ir buvau labai nustebęs, kokioje žemoje temperatūroje jie pradėjo lydytis! Tai, manau, yra geras ženklas....- nors ji nebuvo stebima - bandžiau ją tik šiek tiek pašildyti, kad įsitikinčiau, jog ji sausa - neįsivaizduoju, kodėl jos tiesiog neįdėjau į eksikatorių kartu su kitomis, bet ei.

Surasiu gerą "YouTube" vaizdo įrašą apie abu šiuos dalykus, bet taip, viską rinkti atskirai reikia tik todėl, kad galėčiau kiekvieną iš jų iš naujo išleisti atskirai.

Supratau, kad iš tikrųjų šaldiklio visai NEREIKĖJO - šaldytuvo būtų daugiau nei užtekę produktui kristalizuotis, todėl manau, kad tai beta-2,5-DMONS - jie vis dar yra adatos formos kristalai, kurie atrodo labai panašūs į paskutinę partiją, tik jokiu būdu ne tokie ilgi. Jie vis dar yra skeveldros ir yra lygiai tokios pačios spalvos, todėl sakyčiau, kad tai yra didelė tikimybė - ypač po to, kai šiandien kai kuriuos ištirpdžiau!
Prisiekiu, kad pažiūrėjau ir ten buvo parašyta kažkas panašaus į aukštą 90-ųjų metų lydymosi temperatūrą, bet nuo to laiko dariau kažką kito ir galimai supainiojau nitroetano b.p. su šios medžiagos lydymosi temperatūra.

Bet kokiu atveju buvau labai nustebęs, kad jis išsilydė, nes tik šiek tiek pašildžiau keletą silikagelio rutuliukų, kad atsikratyčiau ant jų esančio tirpiklio, ir galėjau lengvai įkišti į jį rankas, kad juos paliečiau, o jis vis tiek išsilydė.

Pažiūrėsime - taip, man taip pat reikia patobulinti savo TLC žaidimą, bet pirmiausia tiesiog ketinu dirbti su dvigubo semestro knygomis, apie kurias kalbėjau anksčiau.
Turiu omenyje, kad dabar bent jau galiu skaityti prakeiktus linijinių obligacijų piešinius! Supratau angliavandenius, bet nesupratau apie vandenilius ir tiesiog bendrąsias taisykles!!

Man patinka, kad ji nagrinėja dalykus tam tikra tvarka. Galbūt tai tiesiogiai nesusiję su tuo, ką darau, bet viskas, ką iki šiol išmokau iš šios knygos, buvo pritaikyta dalykams, kuriuos darau norėdamas pasipraktikuoti, todėl manau, kad tai protingas būdas. Tikrai daug geriau nei prakeiktas chatGPT 🤨
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
O ir kalbant apie rex'inimą reagentų, nesvarbu, iš ko jie yra... sąžiningas žaidimas. Tokiu atveju pradėsiu tai daryti...
Manau, kad tai gana paprasta - padarysiu tai kitos reakcijos metu - liko 15 g, todėl galiu atlikti dar vieną 10 g reakciją, šį kartą iš anksto išreksyravęs ir aldehidą. Jis buvo šiek tiek smėlėtas ir gremėzdiškas, tad galbūt jūs teisūs.

Turiu nemažai (bent jau man) 3,4,5-TMOBA, todėl šiandien vietoj nitrometano šį kartą iš DCM atskyriau nitroetaną.
Rytoj tikriausiai bandysiu pasigaminti P2NP, kurį jau seniai norėjau išbandyti, o kai gausiu 3,4,5, tikiuosi, kad pavyks pasigaminti meskalino, taip pat TMA, kurį anksčiau "pirkau" tik iš tamsiojo interneto ir kuris man atrodė kaip stiprus disociatyvas, iš tikrųjų mano patirtis su juo buvo labai panaši į mano patirtį su 3-meo-p*****. Black out valandų valandas ir valandų, ir kai aš atėjau taip pat - Aš turėjau žiauriai sulaužytas ir mėlynas pirštus.

Taigi neturiu NĖ VIENO supratimo, kas buvo jų tabletėse, bet jos buvo baisios... todėl man įdomu apie TMA.

M pirmiausia tho! 🤞
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS

Norėjau tik padėkoti už tai, kad pabrėžėte reagentų perkristalizavimo svarbą prieš pradedant reakcijas.

Supratau, kad triptaminas, su kuriuo dirbau, nebuvo itin grynas, nes dabar tai masyvūs kristalai, kurie yra balti, o ne tarsi purvinai rusvi / geltoni.

Kai ateisiu vėl atlikti Henrio reakciją su sinteze, apie kurią čia kalbėjome (taip pat kai ateisiu ją atlikti su ką tik gautu 3,4,5-TMOBA), šį kartą būtinai pirmiausia peroksiduosiu aldehidą.

Nėra prasmės įsitikinti, kad visa kita yra labai gryna (pvz., etilendiaminas ir GAA), jei pagrindinis reagentas nėra grynas! Duh!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS Ei, atsiprašau, paskutinis klausimas...

nuo ko pradėjote savo 2,5-DMOBA reeksavimą? Atrodo, kad jis tikrai tirpsta metanolyje, galvojau, gal šiek tiek metanolio ir vandens? Jei žinote geresnį mišinį, pasakykite...

Aš ką tik bandžiau iš pradžių iš naujo nustatyti b-2,5-DMONS iš metanolio, bet nelabai gerai sekėsi, todėl galiausiai pažiūrėjau Shulgins 2c-h sintezę ir pamačiau, kad jis naudojo IPA, todėl iš to ir atlikau pakartotinį b-2,5-DMONS nustatymą, kuris atrodė geresnis.

Tiesiog negaliu suprasti, iš ko daryti 2,5 pradinį aldehidą.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Vandens IPA arba trumpojo kelio vakuuminė distiliacija su 2 pakopų alyvos siurbliu su šviežia alyva.
Naudokite adapterį, kaip toliau pateiktoje nuotraukoje, arba sujungdami 2 RBF (bulb-to-bulb distiliavimas): vieno kaklelio kolba jungiama prie 2 kaklelių kolbos, o laisvas kaklelis per adapterį patenka į vakuumą.
Lengvesnis būdas išgryninti būtų bisulfito aduktas, šis aldehidas jį gana gerai suformuoja. Kad galėtumėte įvertinti aldehido kiekį savo milteliuose, galbūt jie jau yra pakankamai gryni.
Galbūt yra kitų tinkamesnių tirpiklių sistemų 2,5-DMBA r-x'inimui, nepamenu.
Kalbant apie nistrostirenus, nuo pat pradžių rašiau, kad turėtumėte naudoti alkoholio ir vandens sistemą.
iu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Įdomu, nes tiesiogine to žodžio prasme ką tik užsisakiau trumpojo kelio distiliavimo galvutę!
Taip, aš nekalbu apie nitrostireną iv turėjo gerą sėkmę pagal jūsų metodus re- tai.
Aš labiau stengiuosi užtikrinti kuo efektyvesnę reakciją ir padidinti išeigą.

Taip, būtent apie tai ir galvojau; alkoholio ir vandens mišinys - ar teisingai galvoju, kad ištirpinsiu jį alkoholyje ir tada tiesiog įpilsiu dist. vandenį, kol jis taps drumstas ir nustos nusėsti.
Ar tada turiu jį vėl pašildyti, kad aldehidas vėl ištirptų, ir tada lėtai atvėsinti, ar tiesiog įdėti į šaldytuvą, kai tik pamatysite, kad jis drumstėja nuo vandens?

Įdomu, kad distiliuojant trumpuoju keliu - manau, kad tai būtų geriau, tik aš neturiu dviejų pakopų siurblio - tik vienos pakopos rotacinį mentelinį siurblį. Ką tik nusipirkau naują alyvą, bet ji taip skiriasi nuo originalios skaidrios, kad tikriausiai verta parašyti gamintojui ir patikrinti, ar ji bus tinkama. Bet kokiu atveju nesvarbus, bet yeh, trumpo kelio įrenginio pirkimo idėja buvo galiausiai nusipirkti padorų siurblį ir daryti tokius dalykus. Galbūt net distiliuoti tryptaminą ir vakuume, kad būtų geriau išvalytas, bet pamatysime. Šiems dalykams reikia laiko...

Ačiū visiems už pagalbą ir pasiūlymus - kartais gali atrodyti, kad jų nesilaikau, bet pažadu, kad taip ir yra! Iš tikrųjų taip bijau prarasti šią informaciją, kad ją visą išsaugojau. Žinau, kaip padorios temos gali tiesiog dingti!🫥
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Šiuo atveju galite pradėti iš karto nuo iš anksto sumaišyto alkoholio ir vandens, tada lėtai palaipsniui atvėsinti: iki RT, tada šaldytuve ir galiausiai šaldiklyje, jei reikia.
Tačiau jūsų aprašyta technika yra labai teisinga, džiaugiuosi, kad išmokote ją patys. Jis dažniausiai naudojamas įvairioms druskoms kristalizuoti iš atitinkamo tirpiklio pridedant eterio.

Atliekant trumpo kelio distiliaciją medžiagų, kurios kristalizuojasi RT temperatūroje, pageidautina po ranka turėti šiluminį pistoletą, kad neužsikimštų.
Tačiau tokios žemos lydymosi temperatūros medžiagos, kaip 2,5-DMBA, be problemų gali būti distiliuojamos tiesiai į priėmimo kolbą, jei tai daroma šiltą vasaros dieną, esant pakankamam distiliavimo greičiui, o per kondensatorių nepaleidžiamas vanduo.

KKQ3fajxlu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
O kaip įdomu. Yeah iv matė, kad šiluminis pistoletas naudojamas anksčiau, bet daugiausia tam, kad iš surinkimo kolbos ištrauktų (daugiausia THC) po to, kai ji visa pasidaro lipni.
Būtų prasminga pabandyti ją naudoti, kad ji neužsikimštų, yeh.
Puikus @FENTAMAS už tai, kad leido man mokytis, bet taip pat nurodė, kur tiksliai eiti, kad galėčiau tai padaryti!!
Pagarba jums.

Aš iš tikrųjų jaučiuosi patogiai vadovaudamasis bet kuriuo iš Shulgino metodų pirmajam meskalino žingsniui ir turiu viską, ko man reikia.

vis dėlto pradėsiu nuo trumpesnio iš jų! Matydamas, kad aš ėjau į vargo gauti cikloheksilamino!

Esu tikras, kad grįšiu prie amonio acetato.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS Ar bandėte šią sintezę - tik vietoj nitrometano subendrinant su stechiometriniu nitrometano pertekliumi, kad susidarytų atitinkamas nitropropenas?
Galvoju toli į priekį, kad galėčiau pasigaminti kokį nors DOB - kuris, kaip supratau, kaip pradinę medžiagą naudoja 2,5-DMOamfetaminą (ko niekada nesupratau!).

Tiesiog smalsu, nes norėjau pasigaminti 3,4,5-trimetoksinitropropeno, nes ką tik pasigaminau 3,4,5- nitrostireną.

Stengiuosi surinkti kuo daugiau, kad galėčiau juos redukuoti, naudodamas turimą LiAlH4.
Priešingu atveju vietoj to naudosiu NaBH4 + CuCl2
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
ne, nesu didelis ilgo veikimo vazokonstriktorių gerbėjas.
Jei turite ir NaBH4, ir LiAlH4, rekomenduoju pirmąjį naudoti PEA, o pastarąjį (LAH) - asimetriniams triptaminams, tokiems kaip 5-MeO-MiPT, 5-MeO-MET ir kt.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
O iš tiesų? Gerai, jūs iš esmės pasakėte man priešingai, nei ketinau padaryti lol

Iš tikrųjų neplanuoju tyrinėti daugelio 5-meo triptaminų, tačiau iv atliko šaltąjį reduktyvųjį aminavimą triptaminui ir žinau, kad teorija yra tokia pati, jei pradedama nuo 5-meo triptamino. Tikrai nenorite tam naudoti LiAlH4? Boro tam puikiai tinka.

Ar turite omenyje, jei aš tuos 5-meo triptaminus gaučiau piketo-Špenglerio reakcijos būdu? Jei tai apskritai įmanoma su 5-meo triptaminais.

Šiek tiek mane tuo išblaškėte!
Tiesą sakant, iki šiol apie jokius 5-MEO triptaminus net negalvojau!

Turiu pakankamai daug darbo su visomis tomis žydinčiomis nitrostireno redukcijomis - žinau, kad mačiau, kaip žmonės juos redukuoja su NaBH4 ir katalizatoriumi - manau, kad tai buvo CuCl2, skirtas meskalinui? Kažkas panašaus...

Tiesiog pagalvojau - turiu 30 g LiAlH4 ir beveik neribotas NaBH4 atsargas, nes jis čia legalus, taigi taip. Tiesiog pagalvojau, kad bent dėl kažko laikysiuosi Šulgino proceso.

Viskas įdomu ir aš visko, ką darau, kažko išmokstu! Net jei tai smulkmena, pavyzdžiui, neperpildykite vakuuminio siurblio alyvos, nes ji per ventiliacijos angą išsilies po visas lubas!!! ...ir aš, žinoma!
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
NaBH4 DMT ir kitiems pakaitiniams DMT tinka.
Turėjau omenyje asimetrinius N,N-metil,alkiltriptaminus, kurie pirmiausia pasiekiami redukuojant forilinį tarpinį junginį iki NMT.
Tačiau yra įvairių būdų norimiems produktams gauti, kiekvienas iš jų turi savų privalumų ir trūkumų.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Taip, būtent tai ir turėjote omenyje... na, tarsi. Tikrai dariau prielaidą, kad neturėjote omenyje paprastų triptaminų lengvos sintezės, kurią iv sekė iv!

Įdomu, taip, aš tikrai nesvarsčiau apie vazokonstriktorius, kad būtų sąžininga. Taip, prisimenu, kad turėjau bronco dragonfly ir nelabai patiko šis aspektas...

Tai daugiau atvejis, aš turiu šį ir tą, ką kitokio galiu padaryti! Aš iš tikrųjų retai vartoju psichodelikus, kuriuos pasigaminu - gal kartą per kelis mėnesius, ir tai DMT, kuris trunka apie dešimt minučių, taigi taip, manau, kad tu teisus...

Man sunku skirti net maždaug 8 valandas LSD kelionei. Atrodo, kad jis man nusibosta greičiau nei kitiems, bet vis tiek man jis patinka.

Manau, kad mano galutinis tikslas yra 2c-e. Reikia daug laiko, kad pradėtų veikti, ir taip pat ilgai trunka, bet DAM iv turėjo keletą puikių kelionių su šia medžiaga, kai visa tai buvo lengvai prieinama iš Kinijos ir Kanados.

Sakydamas, kad - aš iš tikrųjų turiu viską, kad 2c-b atsargų, todėl tai yra mano pirmasis tikslas - taigi, kodėl aš klausiau apie DOB - coz aš turiu bromo lol
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
2c-e galiausiai taip pat neatrodo sudėtingas:

Jau išmokote Henrio reakciją, dabar atlikite NaBH4+ Cu(II)Cl redukciją ir viskas susidėlios į savo vietas.

O ir neseniai etsy net buvo parduotas 4-etil-2,5-dimetoksinitrostirenas, nors ir šiek tiek brangiau. Dabar jo nerandu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Etsy yra beprotiškas toks - savo geriausią tiekėją radau per Etsy. Tiesą sakant, žmogų, kuris man leido atlikti didžiąją dalį šios chemijos darbų, sutikau per "Etsy".
Tiesiog pamirštu reguliariai joje ieškoti - aš irgi ten mačiau atitinkamų nitrostirenų, bet, kaip jūs sakote, buvo brangu, o aš pamaniau, kad man reikia praktikos, kaip iš aldehido gauti visą kelią iki fenetilamino.
Nežinau kodėl - tiesiog kažkas manyje norėjo pamatyti, kaip auga šie neįtikėtini ryškiaspalviai adatiniai kristalai... tai tikrai neįtikėtina. Ypač po reakcijos, kuri man sunkiai kristalizavosi (DMT).
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
O ir taip, tikrai ketinu pradėti nuo CuCl2 + NaBH4 metodo...
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Swirly, taip, tai tikrai įspūdingi rašiniai.
Deja, Benignium ten nebedirba, tikiuosi, kad jis mums paruošia ką nors dar skanesnio.
Galvojau perkelti juos čia labiau struktūruotu formatu, kaip ir kai kurias kitas publikacijas apie SM.
Ačiū už priminimą.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Visa tai tikrai naudinga ir įdomu...


Aš iš tikrųjų grįžau čia, nes supratau, kad mano benzo detoksikacijos nusiaubtos smegenys anksčiau sakė Picktet-Spenglerio reakciją, susijusią su triptaminu ir LAH naudojimu. Brain fart!
Aš iš tikrųjų turėjau omenyje reakciją, pagal kurią tripaminai yra konstruojami per indol....mind jums Manau, kad taip Shulginas gauna iš tripamino į tokius dalykus kaip DMT, todėl manau, kad suprantu, ką turite omenyje.

Dariau daug žemos temperatūros redukcinių animacijų, kuriose Picktet-spenglerio reakcija yra šalutinė reakcija (todėl ji vyksta žemoje temperatūroje), todėl atsiprašau už tai, nors atrodo, kad pokalbis persikėlė aplink mano smegenų pirdymą ir spausdinimo pirdymą!
Aš taip pat turėjau omenyje bromo drakoniuką anksčiau!

Taip, matote, iš esmės dėl to ir ketinu visą 2,5-DMOBA paversti nitrostirenu, o tada 2c-h.

Tokiu būdu jį galima laikyti kaip druską ir iš esmės, kai susidursiu su etilinimo agentu (negaliu pasakyti, kad jau perskaičiau susietas sintezes, kad pasakyčiau, kas tai yra - bet aš tai padarysiu!), tada galėsiu dalį jo bromuoti, o likusią dalį tiesiog laikyti.

Šiuo metu bandau pagaminti 3,4,5 nitropropeną ir, remdamasis Šulgino aprašymu apie tamsiai raudoną tirpalą, taip pat čia pateiktu meškalino ir TMA vaizdo įrašu, manau, kad mano tirpalas yra šiek tiek per oranžinės spalvos - tiesą sakant, niekada nesu sėkmingai atlikęs sintezės su šiuo nitroetanu (bet tai tikrai nereiškia nieko, nes anksčiau bandžiau jį naudoti tik vieną kartą).

Vaikinai, esu taip arti to, kad po dvidešimties metų nebevartoju benzo - šiuo metu abstinencija truko ilgiau nei metus. Norėjau atsiprašyti, nes nuolat turiu miglotas smegenis ir dažnai čia klystu prisimindamas informaciją! Tada, kad pridėčiau dar vieną erzinantį sluoksnį, visa tai yra mokslinės kalbos, kurių mano įrenginio rašybos patikra aiškiai nemėgsta! Liko vos kelios savaitės, o aš negaliu sulaukti....

Turiu pripažinti, kad chemija buvo malonus išsiblaškymas, o DMT ir kiti paprasti triptaminai, kuriuos ji iki šiol teikė, tikrai padėjo!
Tai bus įdomu, kai aš iš naujo pradėti savo bakalauro Hons meno, o taip pat studijuoja laipsnio lygio chemijos knygas mano laisvalaikiu haha šiek tiek beprotiškas mišinys būti sąžiningas! Gyvenimas yra... įdomus 🤷
 
Top