• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrinas ir pseudoefedrinas

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, ar U gali man padėti su beržynu?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Pagaliau pirmas susidomėjęs tikru maisto ruošimu tu turi kiaušus žmogau ir tuo pačiu mane pradžiuginai. Mūsų sk/cz scena BB fore pilna kvailų vaikų ......
 
View previous replies…

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tai įdomu, vaikinas čia užsiregistruoja prieš dvi dienas, ir tu iškart manai, kad jis dievas, nes domisi beržu. :D Kai parašiau tau žinutę, tu tik pasakei, kad mano paskyra nauja ir manai, kad esu policininkas Atsiprašau, bet toks žmogus kaip tu visai nepažįsta policininko.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Manau, kad galiu turėti savo nuomonę ir laisva valia kam padėti. Pats matai, kodėl liepiau tau dulkintis. Nemačiau prasmės tame, ko prašėte. Ir aš nelaikau jo dievu, bet jis turi drąsos ryžtis tam, ką aš laikau šuns reakcijos viršūne. Taigi turi kiaušus irgi ir nekritikuoji tavęs už mano nuomonę. Manau, kad padėjau tau pakankamai, kad bent jau parašytum ačiū, tu kvaileli
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ar kam nors atrodo, kad pasiunčiau jį į užpakalį ir nenorėjau padėti? Jei taip, prašau nuorodos. vaikinas man rašo, kad nori sintetinti speed mysli, bet dėl metamfetamino jis neturi sintezės ar naudojimo patirties ir iš karto nori sintetinti griežčiausią sintezę, nei ką jam dar parašyti
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 135

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
:mad::mad:cop .... Tą patį galiu pagalvoti ir apie jus... be to, turiu pasakyti, kad tai atradau visai neseniai... ten, kur gyvenu jau daug metų, nėra interneto:ROFLMAO:
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Netrukus bus pradėta prekiauti d-meth efedrino distiliatu. Per BB.
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, ar galite pateikti atnaujintą informaciją arba nuorodą, kai ji bus parengta, prašau?
 
Top