5fadb ar 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Gerai, kad jis stipresnis, bet stipresnis nebūtinai reiškia geresnis. Ar turite idėjų apie poveikį, palyginti su 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Gavau keletą atsiliepimų iš klientų, kurie teigia, kad jis veikia geriau
 
View previous replies…

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Mes nenaudojame produktų ir tiksliai nežinome, kaip jaučiasi įvairūs produktai, tai tarsi vienos rūšies bulvių traškučiai turėtų skirtingus skonius, kai kuriems žmonėms patinka barbekiu skonis, o kai kuriems - pomidorų skonis. Visada yra individualių skirtumų, man nepatinka, kai manęs klausia, koks produktas yra stipriausias, iš tiesų, jei jums patinka pomidorų skonio bulvių traškučiai, jūs pajusite, kad bet kokie kiti specifiniai traškučiai jums nepatinka, šiuo metu jums patinka tik tas vienas, mes galime analizuoti stipriąsias ir silpnąsias puses tik objektyviais duomenimis, jie neatspindi subjektyvių jausmų. Kalbant apie tai, ko klientams reikia, kokie produktai patinka, koks jausmas, tai yra jų laisvė!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Gaminant labai atskiestą skystį geriausia stipriausiems noidams gaminti įprastus prieskonius. Nežinau, kokia yra patirtis, išskyrus apsinuodijimą, todėl iki tol kiti veiksniai neturi reikšmės. Daugiausia duodantys noidai (laisvieji žemės ištekliai) pagal C1 vertę (jei randama vikipedijoje) yra MDMB-CHMINACA ir HU-210. Tai taip pat yra siaubo namai Pramogos nuryti grynas (tik mikro tad; būti tikri, kad ne būti nuleistas, kaip aš esu lengvai yra). Noidai yra gausiausios kinų gamybos, gana lengva importuoti pirmtakus ir pasigaminti išpūstus smulkius prieskonius, o paruoštus narkotikų miltelius lengviausia pirkti urmu su didžiule pelno marža. Jei pasidarysi purškalą iki stipraus, bet nepavojingo prieskonio (lėtais dūmais), gausi ~50 kartų didesnį miltelių kiekį, kurį parduosi kaip geriausią prieskonį su nedaug ODs.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Tai didžiosios dalies mano atsakymo panašioje temoje, į kurį nesulaukiau jokio atsakymo, kopija, kuri domina čia:
Taikome stipriausią, mažiausią dozę, OD:ic noidą. Jei norite praskiesti noidą, tada svarbus tik akmenų stiprumas ir jūs išvengsite žalos (sunku OD).
Aš dariau JWH-210, labai paplitusį noidą svetainėse, ir 5CL. Pirmasis yra senas silpnas gręžimo pakaitalas JWH-018 su greitai mažinančiu poveikiu.
5CL alyvos mėginius ėmiau čia. Jis yra galingas stiprus su visa mano pagarba. 5CL yra žinomiausias iš šiuolaikinių indazolį žudančių noidų. Jis kenkia tik tuo atveju, jei perdozuojate, o tai daryti yra kvaila, nes mikrodozės yra labai stiprios, todėl visi visada turi atsargiai dozuoti. JWH-210 yra sunkus darbas, kai reikia perdozuoti.
Gaukite stipriausią (galutinį?) MDMB-CHMINACA, kur mažiau yra daugiau. Labai noriu, kad MDMB susigrumtų su senuoju karaliumi HU-210, kuris yra 100-800 kartų stipresnis už natūralų THC-9 iš kanapių ir veikia ilgiau o_O :eek:
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Bandyčiau 5fmdmb2201 adb-butinaca MDMB-4en-PINACA 4fadb ir pan.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Puikus negailestingų indazolų pasirinkimas o_O
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
5f paprastai būna trumpesnės trukmės, bet didesnio poveikio.
 

noidsking

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
43
Reaction score
4
Points
8
taip, draugas, tu teisus, mano klientas sakė, kad jie maišė 5F ir 5cl, nes 5f yra stipresnis, bet trunka trumpiau, todėl jie juos maišė, kad produktas būtų stipresnis ir ilgiau išsilaikytų
 

ragnaria

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 15, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Deals
3
MDMB-INACA yra lengviausia tvarkyti. Ir jis veikia tarp geriausių. Nesigailėsite užsisakę MDMB-INACA
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Kuo mdmb-inaca toks geras, palyginti su 5c? Maniau, kad mdmb-inaca yra tik pirmtakas.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
5f trunka nedidelį kiekį, bet yra beprotiškai galingas, daug stipresnis, kad mdmb-4en-pinaca, turėjo žmonių, kurie smarkiai perdozavo 500ug dozėmis, būkite labai atsargūs, geros piktžolės kaip dozės be šalutinio poveikio yra 100ug
 
Top