5cl-adb-a (MDMB-4en-PINACA) sintezės informacija ir klausimai

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Kitas mano klausimas - ar pakanka 2-3 valandų maišymo ir kaitinimo, kad ši reakcija būtų užbaigta, ar turėčiau skirti 4-5 valandas, kaip minima kai kuriuose kituose rašiniuose?
 

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Atlikau TLC, po 3 val. konversija beveik 100 %, po 4 val. nepateiktas joks pirmtakas (geriausia būtų atlikti 3-4 val., bet paprastai tinka ir 2-3 val.)
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Iš tikrųjų tai yra mano rašinys, kurį šis naudotojas tiesiog persiuntė ir pridėjo keletą klausimų, anksčiau dirbau su šiuo asmeniu, bet neseniai girdėjau keletą skundų dėl jų. Ačiū už komplimentą dėl mano paaiškinimų. Visiškai sutinku su jūsų atlikta dabartinės Kinijos rinkos būklės analize, labai įžvalgi. Per daug Kinijos pardavėjų tiesiog iš godumo imasi trumpesnių gamybos būdų, neišgrynina ir neatlieka jokio analitinio pirmtakų patikrinimo. Todėl daugybė klientų visame pasaulyje perka labai nešvarius pirmtakus ir juos naudoja nešvariems produktams, kurių šalutiniai produktai nežinomi ir galbūt toksiški ir (arba) pavojingi, gaminti. Labai liūdna, todėl raginu visus galutinių produktų gamintojus, kurie turi lėšų, atlikti deramą patikrinimą ir siųsti savo produktus trečiosios šalies tyrimams, kad būtų analitiškai patikrintas jų grynumas ir tapatumas naudojant GCMS/LCMS/HPLC/NMR ir pan. Jei parduodate produktą galutiniams vartotojams to nepadarę, esate neatsakingi ir rizikuojate žmonių sveikata ir gyvybe.

Jei kam nors reikia nuorodų į trečiosios šalies bandymų bendroves, kurios gali tai atlikti už priimtiną kainą JAV, tiesiog parašykite man PM. Nekelkite pavojaus savo klientams. Didžiąją dalį šio blogio lemia godumas ir neišmanymas.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Taip pat VISIŠKAI raginu visus gamintojus skirti laiko ir išmokti šį pažangesnį 2-ąjį ekstrakcijos metodą. Analitiškai patikrintų 5f ir 5cl, pagamintų tiesiog išplakant produktą lediniame vandenyje pirmuoju metodu, grynumas beveik NIEKADA nebūna didesnis nei 70-80 %, ir kas žino, kokių dar šiukšlių paliekate galutiniame produkte.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
ar naudojote ledo ar dcm ekstrakciją, bandžiau šį užrašą mdmb-5br-inaca, maišyti 4 val. 80C temperatūroje, bet ledo vandenyje nėra miltelių, tik šiek tiek aliejaus
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
O ir dar vienas dalykas -- jei šią reakciją kaitinsite per daug arba per mažai, taip pat liks galutinis produktas, kuris įstrigs ištirpęs kaip aliejus. Jei liksite su aliejumi, yra metodų, kaip perkristalizuoti miltelius iš aliejaus ir tirpiklio, tačiau jie šiek tiek sudėtingi naujam chemikui. Tačiau tai galima lengvai padaryti, jei gausite tinkamą instrukciją, tiesiog praneškite man, jei reikia patarimų.
 
View previous replies…

Celdren

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
kas yra sudedamoji dalis Nr. 1 ir kaip ją gauti? pagrindinė sudedamoji dalis
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
mdmb-inaca, galite nusipirkti arba sintezė
 
View previous replies…

janet@gmail

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Taip, man reikės rekomendacijų, jei pirksiu iš jūsų svetainės (MDMB - INACA ) , ar ji vis dar prieinama?
Kaip yra su kokybe ?
 
Top