🔍 Labiausiai ieškoma!

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Ne jos niekada nepatartina, tai raudona vėliava rimtam verslininkui. Visada venkite bet kokios menkiausios matomos rizikos - ji to neverta
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
Turiu beveik visų reagentų tiekėjus. tačiau yra tam tikrų problemų,
1- kadangi jie visi yra vidutiniai ir smulkūs gamintojai, jie neprekiauja internetu tarptautiniu lygmeniu, šalies ar valstybės lygmeniu teikia pristatymo paslaugas.
2- kiekvienas gamintojas turi nedidelį katalogą, todėl tenka užsisakyti iš kelių pardavėjų.

Sprendimai:-
1- vidutinio lygio gamintojai turi visus farmacijos reagentus ir tiekia tarptautiniu mastu, kiek pamenu, jie visi turi importo ir eksporto licenciją.
2- kadangi šie chemikalai (daugumoje šalių ribojami) čia yra legalūs ir juos galima eksportuoti kaip kažką kita be jokių problemų su abiejų šalių muitinėmis.
3 - jie yra pigūs ir jų kokybė ir kaina beveik tokia pati kaip kiniškų.

vis dėlto tarptautiniu mastu pirmenybę teikčiau Kinijos gamintojams, o ne mano, nes Kinijos gamintojai yra patyrę.

vis dėlto, jei norite, norėčiau paskelbti jų pavadinimus, adresus, kontaktus ir jų produktus. (yra keletas to paties produkto tiekėjų, kurių kainos skiriasi).

Anksčiau pirkau iš kelių iš jų ir galiu jais pasitikėti.
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Norėčiau gauti daugiau informacijos. Esu JAV, į kokią šalį jūs/jie siuntėte?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ar žinote
w kokią nors iš tų mažų vietų, kuriose parduodamas GBL ir siunčiamas į JAV?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butandiolis Kinijoje yra visiškai legalus (legalumas gali būti susijęs su plačiu pramoniniu panaudojimu), Kinijos pardavėjai turi daug šios prekės ir mažomis kainomis, jums reikia, kad Kinijos tiekėjas ją užmaskuotų ir padarytų paprastą preparatą savo virtuvėje, kad gautumėte GBL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Neabejotinai raudona vėliava! Čia yra daug geresnių variantų, todėl, laimei, tai nėra būtina
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Neturiu patirties su šiomis cheminėmis medžiagomis, nes jos toli nuo sintezės, apie kurią mokausi, tačiau paprastai imuosi tik tokių verslo santykių, kai bendravimas yra susiklostęs dar prieš pradedant verslą.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ar mūsų bendravime buvo kas nors blogo? Nesuprantu, ką turite omenyje, pone?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ak, jūs turbūt esate žmogus iš konstantinio. Jei perskaitysite, pamatysite, kad jis buvo labai nemandagus ir atmestinai nusiteikęs, o aš tik pasakiau jam, kodėl manau, kad tai buvo prastas sprendimas, būdamas versle, kuriame jis dirba, būti bent jau pilietiškas, manau, yra privaloma, ar ne.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Kokia yra 1 lb ir 1 kg kaina Europoje Matau skaičius, kurie negali būti teisingi.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Na, atrodo, kad Europoje Tinos kainos yra kur kas didesnės nei čia. Turėjau gerą patirtį su juo iki tol, kol jis nesuprato, kad nesiruošiu GBL ir BDO yra lygiai tas pats. Jis siunčia BDO į JAV net tų pačių tipų konteineriuose. Jei jis neturėtų GBL, galėčiau jį pristatyti jam, o aš jam duosiu 150 % nuo to, ką jis uždirba iš savo BDO. Tiesiog nemanau, kad jis mane suprato, kad tai jam yra grynųjų pinigų karvė. Jei jis gauna 10 už litrą jam. Aš turiu omenyje, ką jis daro, kad jis nepadarys lengvą savo darbo dalį už mano daiktus, pakankamai, kad atsisakyti 20000 dolerių per mėnesį, kad tai tiesiog kvailai. jei galėtumėte jį įkalbėti, aš duosiu jums 5 dolerius už litrą, tai yra 10 tūkstančių per mėnesį, kai mes iki greičio vėl.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Žmogau, aš tikrai nesuprantu, ką tu nori pasakyti.

Apie ką konkrečiai kalbi?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Aš prašiau tavęs pasikalbėti su savo draugu chemijos vietoje, aš iš esmės pasiūliau 20000 JAV dolerių per mėnesį, o tu - dešimt per mėnesį, jei pavyks jį įtikinti, taip pat galėčiau papasakoti, kaip tai padaryti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ieškotepirkti arba parduoti pirmtakus?

Kaip supratau, kalbama apie GBL?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Žinoma, sir GBL yra viso reivo judėjimo centras. Jūs, vaikinai, turbūt tikrai nekenčiate GBL su tokiais pinigais, apie kokius čia kalbame. Jis yra absoliučiai idealioje situacijoje, nes jis jau siunčia BDO. Ar galite man pasakyti, ar Šiaurės Amerikoje yra kas nors, ką jums sunku gauti Europoje, kas galėtų paskatinti jūsų draugą priimti visus šiuos pinigus, kuriuos bandau jam duoti? Aš galiu jums gauti DMT. Be to, man prireikė 2 metų, bet aš ištobulinau, kaip rūkyti metamfetaminą iš vape be jokio vidinio šveitimo ir kaupimosi. Būčiau pasiruošęs pasidalyti šia informacija už GBL kabliuką, kaip tavo draugas.
 
Top