Question Mi az a bu ku kristály

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Üdvözlök mindenkit
Tudja valaki, hogy mi a bu vagy a ku kristály
Úgy tudom, hogy új rc néhány stim.
De még mindig szeretném tudni, ha valaki tudja, hogy kémiailag nevet vagy cas számot ?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Látom, hogy van néhány rózsaszín bk. Ez aztán a mocskos kémiai anyag, lol. Nem is akarok belemenni abba, hogy miért lett rózsaszínű ez a szar, lol.
De örülök, hogy így lett.
Néhány másik macska úgy csinálta, hogy az a szar közelebb álljon ahhoz a sárga bézs MDMA-hoz. A profik, mint én, a képen is látják, hogy ez nem MDMA.
Azonban a kezdő vásárlók továbbra is vásárolnak, és nem tudják.
Emlékeztet arra, amikor a Methylone tönkretette az MDMA szcénát.
Hogy az újraelosztók miért nem tudják kimondani az igazságot, azt nem értem.
 

Dr.Robert

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Például mondd meg nekik, hogy a valódi kémia, amit kapnak, és mondd meg nekik, hogy ez beadja őket, és akkor is meg fogják venni, de legalább akkor tudják, hogy mit kell keresni a kárcsökkentésért.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8

Van egy szlengben használt angol szó: beaucoup. Ezt úgy ejtik, hogy bu ku

Szerintem az eladó ezzel dicsőíti a termékét, ami vonatkozhat egy adott vegyületre vagy hasonló vegyületek egy csoportjára.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Köszönöm, megkaptam a csomagomat, 5g-ot rendeltem, 5g-ot küldött nekem még
 

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
FeVDAhv1mk
Xv9tcVSmOF
 

merd60

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
mi a hatása?nagy mennyiséget rendelt?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Egy új stimuláns???A vásárlóm korábban azt mondta nekem, hogy nagyon erős.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Ez a legújabb legális alternatíva, amelyet a nep betiltása után vezettek be,Mi is kínálunk néhány benzodiazepin terméket, és néhány legújabb laboratóriumi terméket, érdekel?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Tudtommal nem próbáltam ki az m-cat 2023-as verzióit, szeretném látni, hogy milyen nem hamisított, szuperül érdekel minden benzo analógia vagy bármi, amit hívnak, lol "steriospecifikus származékos kemikáliák", Tudom, hogy megpróbáltam, amit csak fuprazolamnak kellett volna lennie abban az időben, amikor elmagyarázták nekem, mint a benzo megfelelője a "bu" és a "ku" itt említett természetesen tudom, hogy mi mefedron és efedron, így az én tapasztalatom a legújabb designer "benzo" vagy Rc benzo sokat kellemesebb, mint a korábbi préselt benzókat tartalmazó, amit nekem mondtak, lényegében ugyanaz volt, de a legutóbbi alkalommal megpróbáltam a lehető legigazságosabb lenni, talán nem ettem sokat aznap lol sokat, de ez rohadtul közel volt ahhoz, amit a gyógyszertárból származó benzóimtól érzek, Szóval igen, a felemelt kéz nagyon érdekel
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Van Ku és Bu kristályunk , ha érdekli őket, kapcsolatba léphet velem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Annyira furcsa, hogy senki, aki árulja, nem is mondja meg, hogy miről van szó. Minden más RC-nél pontosan megmondják, hogy mi az. Ami a jót és a rosszat illeti, az a szemlélő szemében van. Megnézheted a sert, a Dat arányokat, a befelé forduló, kifelé forduló transzporter gátlást, megnézhetsz milliónyi mérést, de az ízlést nem lehet elsajátítani. Éppen ma vettem észre, hogy a BPZ sert/dat aránya nagyon közel van a kokainhoz, és azt gondoltam, "hmmm, ez talán tetszene!", de aztán olvastam, hogy hallucinogén, és azt biztosan nem szeretném. Gondolkodtam az a-pvp-n, de az arány az egekbe szökik! tiszta dat, semmi eufória, azt hiszem. Szóval,spekulálni arról,hogy mennyire tetszik egy drog az idt-ről olvasva nehéz. Én szeretem a cracket szívni. Én sem vagyok a met ellen, de nincs benne olyan eufória mint a crackben. Majdnem az egyetlen ember vagyok, akit ismerek, aki egy ideig kitartott anélkül, hogy lopott, hazudott és totál szar lett volna. A homloklebenyemnek komoly sérülése van. Talán ezért.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
re: Én vagyok szinte az egyetlen ember, akit ismerek, aki egy darabig bírta anélkül, hogy lopott, hazudott és sa totál szar lett volna.

Haver, nem értelek át ebben! Én is így vagyok vele!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!!! Úgy néz ki, mintha Alexander Shulgun maga tervezte volna. Psychedelic speed is.....a kicsit bonyolult a mindennapi tevékenységeimhez. 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Kipróbálta?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Igen, most kaptam some.is van anyw használni, hogy fordítsa meg valami better.everything ive olvastam róla azt mondja, hogy megöli az embereket, főleg az emberek met és fent a thier system.thats egy lil túl közel van otthon nekem, de utálom dobni it.like, hogy szintetizálni valami mást, de csak a desztillációs beállítás reflux és extra kondenzátorok.dont van 5 vagy 3 neck.any ideas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nah, soha nem próbáltam semmilyen RC-t, amire emlékszem. Még azelőtt nőttem fel, hogy az internet létezett volna. A kínaiak közül, akik árulják, senki sem mondta meg, hogy mi ez, ezért néhány hete írtam egy posztot...
 
Top