P2P szintézis a BMK glicidátéterekből

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
H3PO4 konzervet vagy hígított oldatot használ? Köszönjük visszajelzését.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
ugyanez a kérdés, én használtam h3po4, 98% con, és kap a p2p, de miután égetni a p2p, ez maradt fehér por. de mint tudom, p2p, ha éget, hagyja semmi
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Az első kísérlet a mikrohullámú sütőben a jelentés szerint alacsony hozamot kapott. Megpróbáltam egy 2. kísérletet.

40g 5449-12-7 és 40ml foszforsav került egy 250ml-es erlenmeyer flashbe, és kevergetés közben hagytam reagálni. Miután a CO2-termelés leállt, a lombikot 1 percre 800 W-os mikrohullámú sütőbe helyeztem a legalacsonyabb fokozaton, majd kivettem és megkevertem. Miután leülepedett, újabb egy percre visszatették a mikrohullámú sütőbe, megkeverték, majd ismét visszatették 2 percre. Ezúttal abszolút nem történt szétválás, és az RM enyhe hússzínű árnyalatot kapott. Bár erősen P2P szaga van.

3uofqpMhAN.jpg melléklet megtekintése

Megyek és beleöntöm a sós lébe.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Próbálta már vízgőzzel gőzölni a lombikból a ketonokat?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
keton és glicidsav keveréke lehet, tisztításra van szükség.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Hazudtam, hogy ezúttal nem alapoztam. Mikróban alacsony fokozaton 1:30 percig 10 másodperces időközönként hűtés és erőteljes keverés között. Eredmény: Semmi. Kivettem a mikrohullámú sütőből és most egy forróágyon ül 80C-on enyhén "refluxing" (van egy kis üvegtölcsér a lyukkal kitömött ült a lombikra) ez már körülbelül egy óra és most már cum lett, sok apró kis buborékkal végig. Még mindig megy és addig hagyom, amíg nem lesz változás.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
A hozam még mindig nem nagyszerű, de legalább tisztességesen néz ki:
AfAW9bJlV7
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Ha a képen glicidát és foszforsav keveréke látható, akkor a reakciója nem ismert, mikor fog lezajlani, a rétegek szétválása és a hidrolízis keverés nélkül örökké tart. Homogén keverékre van szükségünk, akkor a hidrolízis jól fog menni.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
A kénsavas lefolyótisztítóval (foszforsav helyett, ami akkoriban nem volt nálam) elért eredményeim alapján ezt kaptam a fogadó lombikban a vízgőzdesztilláció után. Arra gondoltam, hogy ez csak P2P+víz lehet, a P2P külön rétegként elválik a desztillátumban.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
De milyen hozamot?
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Amikor azt mondja, hogy a P2P gőzzel desztillált, lúgot ad hozzá, vagy csak a P2P gőzölését lúg nélkülA külső gőz desztillációt használok egy nyomástartó edényből PTFE csövezés egy üvegcsővel a PTFE cső végén az üvegcső átdobott egy gumidugót az oldalsó nyakra a lombikba.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
nem használnak lúgot, maga a gőz tökéletesen leköti a ketonokat. nagy plusz, ha túlhevített gőz (100 fok feletti hőmérséklet) van, az jobban leköti a ketonokat (a keton oldhatósága a gőzben megnő). Gőzcső használatakor tartsa szem előtt, hogy a gőz egy része lehűl.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Megpróbáltam gőzölni, hogy csak felszabadult néhány por, hogy ült a tetején a P2P így öntöttem, hogy a hatalom és kezdte újra, hogy csak tisztítja a P,,2,P abban a lombikban ez nem fújja át, mint azt kell tennie kaptam néhány P2,P, hogy jött át, de én vártam sokkal több, mint megy DCM kivonat az összes vizet
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Ha jól értettem, akkor a gőz kondenzálódott a lombikban a p2p-vel, de nehéz megértenem, hogy pontosan mit csináltál.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Tettem a P2P a kerek aljú lombikok 2,nyak visszanyerés Kanyarodj nyakában csatlakozik a kondenzátor oldalán nyak gumidugó egy lyuk a közepén üvegcső igies ott, amíg a tál az én forrás, ha gőz nyomás főzök használom a gőzzel desztillálni met Fb
Tettem az üvegcsövet, hogy pumpálja a gőz a lombikba a P2P ez tényleg nyomja ckeab FB és a víz felett a hasznosítás kanyar le a kondenzátor a fogadó lombikba én csak egy pici, de ha az olaj tolta át a többi volt a víz. A tálban van ez a porszerű anyag vízzel keverve és egy bogár barna paca az alján is az oh ha P2 po nwaa 2,5 csináltam 20 Navi vesztegetés mosás én 25% hogy megpróbáljam emelni az oh-t 7= az oh nem mozdult. Lehet J használja a ph 2,5 p2p p2p, hogy met a btc szintézis közepes skála metilaminre és nátrium-borohidrid btc szintézis közepes skála metilaminre és nátrium-borohidrid
Szintén, ha nem hidrolosisif bmk P2P foszforsavval .it lehetetlen, hogy hő 130celcuis ki égő a termék van egy 10litreround bottom lombik 600mm Liebig kondenzátorral és amikor megy a 130gőznyomás jobb a túl, ha a kondenzátor 110us félúton, amit én refluxed 6hoursed
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Nem értettem semmit, vagy a fordítóm nem jól dolgozik, vagy nem ír világosan. Amellett, hogy külön gőzt készítesz, bár közvetlenül a reakciólombikban is tudsz gőzt készíteni. A 130 fokot mire akarod elérni? A reakció 110 fokon kiválóan működik.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Szóval a mondás, hogy hozzáadsz vizet a reakció keverékhez és desztillálod, hogy én vagyok stead a külső forrás használatával, mint U használt mennyi vizet do.yku adjunk hozzá fir 1kg
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
12 ml víz 1 ml ketonra 12 ml víz, ez egy margóval. ne légy lusta, ezt már sokszor írtam a fórumon.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
A legzavarosabb szál, amit valaha olvastam. Tehát összefoglalva: Jobb, ha nagy felesleges foszforsavat használunk, és 110 C-ra melegítjük, hogy megakadályozzuk a nem teljes reakciót. Az erős keverés elengedhetetlen. Kell-e némi alkoholt adni az RM-hez, hogy megakadályozzuk a 2-fázisú képződést?
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Sokkal egyszerűbbé tehető a p2p forma MEK
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Korábban a perborát útvonalon keresztül készítettem.
yeldek azonban alacsonyak, a kidolgozás rendetlen, gázgenerátorra van szükség.
a bayer-villager reakció nagy terhelésnél hajlamos elszabadulni, és hőmérséklet-szabályozást igényel (túl hideg= megszilárdul, túl meleg = mindenhol perbórgőz és forrás).
Csak valami újat akartam kipróbálni, és a glicidát só könnyen elkészíthetőnek tűnik.


PS: a MEK útvonal gázgenerátor nélkül is elvégezhető iPrOH vagy más megfelelő oldószer használatával, amelyben a szükséges mennyiségű HCL-t feloldották. Így a szükséges HCL pontos mennyiségét mérhetjük anélkül, hogy minden alkalommal mérlegelni kellene a reakciólombikot.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Csak kövesse a bmk és a foszforsav útvonalat reflux @ 110c foours majd hagyja, hogy a reakció lehűljön elválasztja a rétegeket és gőzzel desztillálja a p2p tisztítja a p2p szép sárga színűvé, majd használja, amelyik reakciót választja.
 
Top