Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
Az ortofoszforsavból amfetamin-foszfát keletkezik, amit én akartam.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
tartsa meg a szerves fázis az alapozás után termékkel töltött? csak az 1. lépésből származó IPA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Kérjük, ne spammeljen!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Savat kell hozzáadni az amf szabad bázishoz, hogy sót készítsen, nem pedig p2np-t.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
Ez az, amiről beszélek. az amp freebase+ipa a legfelső rétegben a bazifikálás után?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
félelmetes, azt hittem, valami baj van, így elmentettem mindkét fázist, később majd kiválogatom a megoldást.
Teljesen el kell párologtatnom az ipa-t a freebase-ból, vagy csak le tudom vinni egy működőképes szintre? azaz 10%?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
mennyi az amfetamin freebase forráspontja?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Egyáltalán nem kell elpárologtatni, ha a szerves réteged elég koncentrált a termékkel. ha a freebase túl híg, akkor szarul fog kicsapódni, vagy egyáltalán nem. 5g propénből első mosásnál 100ish ml szerves rétegre törekszem. aztán még 1-2 mosás 30-50 ml-rel.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Ha desztillációra gondolsz, akkor biztosan tudom, hogy szükséged van vákuumra, esetleg inert atmoszférára. levegő jelenlétében hamarabb kezd el bomlani, mint a forráspontja, amennyire én értem. gőzdesztilláció az, amit az emberek általában használnak szerintem.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
oké köszönöm. és mit csinálnék, ha túl sok az oldószer @ ph 6 és nem csapadékosodik ki? ki fog csapódni, ahogy elpárolog?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Nem tudom, velem csak egyszer fordult elő, akkor figyeltem arra, hogy ne legyen túl nagy a réteg, és az az egy alkalom nem próbáltam rekuperálni. a foszforsavat is nehezebb működésre bírni, mint a kénsavat. javaslom, hogy keressen az utóbbiból.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
Oké, minden jó egészségére. Van egy akkumulátor ül ott is feldolgozni, de én dont van ideje ez a futás. nem tudok vásárolni kénsav , de tudok vásárolni foszforsav ,így van néhány. tudod, hogy milyen különbségeket foszforsav szükség lehet?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
hány % a foszforsav? ha túl sok vizet adunk hozzá, csökken a hozam
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Itt pattontól hallottam, hogy előtte fel kell melegíteni. amit én még sosem csináltam kénsavval, de akkor viszont az én savam elég tiszta.
Rendelj Lengyelországból, ha az EU-ban vagy, ők eladnak neked hordókat szó szerint bármiből lol
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
Oké, köszönöm.
az én országom kockázatos az eu-hoz képest, így id inkább feldolgozni egy lemerült akkumulátort, amim van. ami rendben van, én csak cbf jelenleg, és szeretném, ha ez elindulna.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
ha túl sok vizet adok hozzá, vissza tudom-e emelni a ph-t 11/12-re, hogy újra szabadbázisúvá váljon? és utána elválaszthatom és megszáríthatom az oldószert?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
az ipa + freebase keveréknek hűvösnek kell lennie, amikor savanyítok? az acetont előzetesen hűteni kell?
Vagy nem számít, ha 12+ órára a fagyasztóba kerül?
 
Top