Segítségre van szükségem a bmk 5449-12-7 szabad bázisú A-olajra történő átalakításához

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Normál desztillációt végeztem, egyszerűen a szín javítására. Ami szintén sikerült.
Többé nem fogadok el tanácsokat új felhasználóktól. Két napja vagy itt, és úgy beszélsz itt ebben a témában, mintha szakértő lennél.
Ha elolvastad volna a topicot, akkor láttad volna a teljes folyamatot A-tól Z-ig.
Ne pazarold az emberek idejét hülyeségekkel .
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Érthető!

Arra is rájöttem, hogy egyesek hajlamosak kihagyni olyan lépéseket, mint a szilárd anyagok DCM extrakciója..talán időbeli okokból.
Alig várom, hogy hamarosan megvalósítsam a tanultakat a saját szintézisemben, köszönöm a beszélgetést. Kap tőlem egy DM-et
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ember ez egy nyílt fórum cmon.

Lehet, hogy a szemem miatt, de úgy látom, hogy 26 nappal utánad csatlakozott májusban...
Nem kell udvariatlanul viselkedni.
 

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ez a fórum csak akkor működhet, ha a tudással rendelkező moderátorok javítják bizonyos elméletek
Néhány hibát látok itt
először is, az ammónium-karbonátot soha nem használják közvetlenül a p2p-vel.
Először is, ammónium-formiát készül.
Az ammónium-formiát könnyen előállítható ammónium-karbonát és hangyasav segítségével. Titrát
egy szép 7-es pH-ra, és távolítsuk el a vizet.
Csak ezután használható a p2p-vel.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Alig várom, hogy a fórum tovább növekedjen, és egyre több és tapasztaltabb ember jöjjön ide!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Figyelj, te segítséget kértél az emberektől, én pedig megírtam neked a válaszomat.
Szó szerint leírtam neked az összes alapot és amit tapasztalatból láttam, vagy mit gondolsz, miért árulnak az emberek sárga és tiszta OIL-t Hollandiában?
Nem kell elfogadnod a tanácsaimat, mert nem adok neked többet.
De azt hiszem, nyilvánvaló, hogy kinek van több tapasztalata mindkettőnk közül ;)
Csak emlékezzünk arra, hogy ki ragadt a hidrolízisnél és azt hitte, hogy az A-OIL az N-Amphetamin.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
A wikipédia alapján könnyűnek tűnik...

Az első lépésben a fenilaceton és a formamid közötti reakció során, akár további hangyasav, akár maga a formamid redukálószerként történő felhasználásával, N-formilamfetamin keletkezik. Ezt a köztes terméket ezután sósavval hidrolizálják, majd bázisosítják, szerves oldószerrel extrahálják, koncentrálják és desztillálják, hogy a szabad bázist nyerjék.

A szabad bázist ezután szerves oldószerben feloldjuk, kénsavat adunk hozzá, és az amfetamin szulfát-sóként kicsapódik.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Könnyű, egyesek csak szeretik újra feltalálni a kereket, és hozzáadni a saját csavarjaikat anélkül, hogy képesítéssel rendelkeznének, ahelyett, hogy pontosan követnék a receptet.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ezt a receptet a Fester bácsi könyvében találtam.

Amfetamin szintézis a Leuckart-reakció segítségével

A reakció varázslata az, hogy a fenilaceton és a formamid együttesen néhány
napokkal a reakció előtt.
Egy rész fenil-aceton és 2 rész fonnamid szobahőmérsékleten legalább 24 órán át álljon, vagy
több ideig. Szerintem egy hét a legjobb. Naponta legalább kétszer fel kell rázni. Úgy gondolom, hogy a formamid
lassan reagál a fenil-acetonnal, ezért minél tovább áll, annál jobb!
Esetleg ha magasabb a hőmérséklet, akkor gyorsabban reagál. Van, aki csak egy napig hagyja állni, de ha
de ha van rá időd, miért nem hagyod állni egy vagy két hétig?
Mielőtt letartóztattak volna, megmértem a keverék pH-ját, és azt hiszem, hogy az változik.
minden nap. Egy kis türelemmel ki lehet találni a legjobb időtartamot, ameddig hagyni kell.
állni.
Figyelmeztetés: Soha ne tegye a hangyasavat a keverékhez. Mindent tönkretesz, és akkor
újra kell kezdened az egészet.
Most már egy hetet vártál, és készen állsz a munkára. Tedd a keveréket egy pohárba
üveglombikba forró forgáccsal. Minél többet használj, mert kis buborékokra van szükséged.
Ez nagyon fontos! ! Ha a refluxáláshoz egy kondenzátor van a tetején, a kondenzátorban lévő víznek
nem szabad nagyon hidegnek lennie, mert az ammónia eltömíti a kondenzátorban lévő lyukat, ezért a 30 °C jónak tűnik.
hőmérséklet. Akár az összes vizet is kiengedheted, ha nem zavar az ammónia szaga.
Mielőtt elkezdenéd, vegyél egy kis fonnsavat, és add hozzá a keverékhez. Csak
Csak egy kicsit kell; például egy 3 literes keverékhez adj hozzá Scc. Több nem fog hann. Ha beleteszed
túl sokat, csak melegítse a lombikot a kondenzátor nélkül, amíg a hőmérséklet fel nem emelkedik 1 60-1 65°-ra.
C-ra, és tegye vissza a kondenzátort.
Most már 1 80 °C-ra kell emelni a hőmérsékletet, és néha egy kicsit magasabbra, attól függően, hogy
a formamid minőségétől függően. Itt ipari minőséget használnak. Nekem soha nem volt semmi problémám, mivel
amíg tiszta.
Miután elérte a kívánt hőmérsékletet, hagyja a keveréket egy órán keresztül ret1uxálni. A keveréket
világossárgáról sötétsárgára változik. Ha elkezd sötétedni, akkor a hőmérsékleted túlságosan
magas.
Egy óra elteltével hagyja lehűlni, vagy ha kis tételről van szó, vegyen egy szept. tölcsért, amelyet megtöltött a
vízzel, és keverje össze a tétellel. Ebben a szakaszban ne használjon lúgot.
Most vegye ki az olajat, és keverje össze kétszeres mennyiségű sósavval. Hagyja visszaáramlani
egy órán át.
Most ezt kell szétválasztani a lúggal. A legjobb, ha először hagyjuk kihűlni, de ha
kis tételről van szó, és nagy szep-tölcsérrel, akkor vállalhatod a kockázatot. Továbbá nagyon jó rázás szükséges
itt.
Fogd az olajos réteget és kezdd el desztillálni maximális vákuum alatt.
Vegyük a desztillált terméket, és ezt keverjük össze kétszeres mennyiségű alkohollal, metanollal, acetonnal,
vagy amiről úgy gondolja, hogy a legjobb. Most vegyünk 20% H2S04-t, és ezt lassan adjuk hozzá, amíg a p H 7 nem lesz. Ha
túl sok H2S04-et adtál hozzá, csak állítsd vissza a pH-t egy kis lúggal.
Most szűrje ki a terméket, és hagyja megszáradni. A nagy tételek szárítása sokáig tart, ezért az emberek itt
centrifugába teszik. Fogj egy nagy lepedőt, tedd bele a tételt, és hagyd forogni. (Legyen óvatos!
a szikrákkal és hasonlókkal.)
idő.
Formamid helyett használhatsz ammóniumfonnátot is. A hangyasavra itt nincs szükséged.
Én ' most próbálom a reakciót csak ammóniával csinálni, de én ' még dolgozom rajta.
Ha bármilyen kérdésed van, csak írj és kérdezz. További jó munkát és jó szórakozást!
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Fester bácsi pedig arról is beszél, hogy a hozam növelése érdekében adjunk hozzá egy kis nikkelt és nátrium-borohidridet katalizátorként.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Van egy személy ezen a fórumon, aki szívta magot és volt végtermék A-olaj ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Úgy gondolom, hogy @btcboss2022 sikerrel járt a BMK Powder 5449 esetében.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Nem nem igaz, hogy P2P-t csinált belőle .
Nincs itt senki, aki ezt tette
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ó, oké, értem :)

Miért nem a NaBH4/CuCL2 útvonalat választja?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Helló, uram, már van P2P
Nem ez a probléma
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Ne adja fel @Saul, ezúttal vásároljon ammónium-formiátot, és próbálja meg újra reagálni a p2p-vel.
Majd amikor megvan az n-formil, adj hozzá hcl-t 1:1 arányban és forrald 2 órán keresztül, utána adj hozzá naoh-t és kijön az a-olaj

Próbáld meg újra és küldd el az eredményeket, ha működik
 

Amp master

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Mindenki azt hangzik lehetetlen mate ez nagyon egyszerű folyamat, és a végeredmény 52% A olaj kristálytiszta
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
52% ? Én 89%-kal csináltam
 
Top