Metamfetamin efedrin tablettákból

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
jó napot mindenkinek, van 6kg efedrinem, már elkezdtem a hipofoszforos úton keresztül a teszteket, a sav, ami nálam van 80%-os, oké? vagy milyen koncentrációban kell lennie?
Miután megcsináltam az egész folyamatot, a végén az olaj elvált a vizes résztől, a sárga metamfetamin olaj és egy barna színű réteg is képződött, toluolnal elválasztottam és a barna szín eltűnt, dekantáltam, majd HCL gázban elkezdtem a kristályosítást, 5-re csökkentettem a ph-t és semmi nem történt, tovább csökkentettem a ph-t, amíg nullára nem ment és egy nagyon sűrű réteg képződött az alján, Egy órára rátettem egy rotaevaporátorra, hogy eltávolítsam a toluolból és miután kivettem a golyót a rotaevaporátorból olyan lett mint egy latyak, 24 órát vártam, hogy megszáradjon és még mindig nedves volt, nem tudom mi volt a hibám, de nem tudtam kikristályosítani a célt, nagy segítség lenne, ha meg tudnátok nekem magyarázni, hogy hol hibáztam, nagyon köszönöm szépen.

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Mindössze annyit kellett tennie, hogy elválasztja az fb olajat a maró víztől a. Egy szeptikus tölcsérben mossuk az fb olajat egyenlő mennyiségű dh20-mal dobjuk el a dh20-at, majd adjunk hozzá egyenlő mennyiségű vízmentes acetont tritáljuk hcl savval, amíg a pH 5,8 volt, adjunk hozzá 1 ml dh20-t minden gramm met hcl-hez, majd pároljuk el, mielőtt a tetején lehaboznánk t tegyük egy sötét szekrénybe, és hagyjuk, hogy a természet tegye a dolgát, nem kell gázosítani és megnehezíteni a dolgokat.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Most olvastam el ezt rendesen pH 0 nagy nem nem kell freebase újra, és a megy, hogy elveszíti a termék is nézi a főzőpohár van övezett, amikor csinál desztilláció és hozta marószert át az olaj, amikor csinál desztilláció akár egyszerű vagy gőz nem tovább, mint egy negyedét az út lefelé a kondenzátor akkor gőznyomás ok lassú és egyenletes nyeri a versenyt itt betegek
Szintén nem fogsz jeget készíteni a termék gázosításával, akkor fehér port készítesz, amelyet vízmentes acetonnal kell szűrni, majd vízmentes acetonnal mosni, majd dh20 vagy oldószerrel átkristályosítani.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
A ph-szint nem csökkenhet 5,8 alá, újra extrahálja a pH-t nátrium-hidroxiddal újra 13-ra, és gondosan kristályosítsa ki.

Ha a hcl-gáz nem működik, próbálja ki ezt:

Tegye a toluol réteget egy főzőpohárba, és adjon hozzá ugyanannyi tiszta vizet, cseppenként óvatosan adjon hozzá hcl-t, hogy a pH 5,8 legyen (a pH mérésekor a vízréteget mérje, ne a toluol réteget).


Hosszú ideig rázza erőteljesen, és válassza le a vízréteget, a víz elpárologtatásával



Elnézést a rossz ang
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Próbálja meg a kristályok tisztítását:

Helyezze a szűrőpapírt egy üvegtölcsérbe, és az összes kristályt vékony porrétegben terítse a szűrőpapírra, Ezután mossa le a kristályokat vízmentes acetonnal, majd szárítsa meg őket.

Ha még mindig vannak szennyeződések, a reakció a konstrukció során túl sok szennyeződéssel fertőzött, próbálja meg a moszkvai utat
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Üveg alakú kristályok esetében:

A tisztítási fázis befejezése után oldja fel a metamfetaminport a lehető legkevesebb alkoholban, majd várja meg, amíg az alkohol elpárolog.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Rossz, ha etanolt használok PSE extrakcióhoz ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Soha nem láttam még senkit, aki ezt etanollal tette volna, és emlékeztetnék arra, hogy az etanol drágább, mint a toluol, és az etanolban kevesebb az oldószer, mint a toluolban
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
A PSE-t etanolban oldottam fel, az oldat zavaros volt, egy kicsit melegítettem az oldatot, és az oldat kitisztult.
Ezután nagy tükörre terítettem a jobb párolgás érdekében, és kristályokat képzett, amelyek kicsit fehér penészre hasonlítottak. Nem vagyok biztos benne, hogy PSE-t tartalmaznak-e.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ezt már az ízlés alapján is meg lehet állapítani...

Tudom, hogy undorító és egészségtelen, de a pse nem kábítószer az eljárásban, így nyugodt szívvel megkóstolhatod.

A pse íze rendkívül keserű, míg a metamfetaminé savanyú.

Ha biztos vagy benne, hogy pse-ed van, kövesd a fent említett eltávolítási eljárást.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Szűrje le az etanol pse-t benne, majd szerezzen egy elektromos wokot, amelynek a tetején egy ventilátor fúj, és párologtassa el az etanolt a bal oldali pse-vel.
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Használhatunk ehhez folyékony efedrint?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Helló, mi a neve "folyékony efedrin"? Az efedrin és az efedrin-hidroklorid szilárd anyagok.

P.S. Ne spammeljen ugyanazzal a kérdéssel különböző témákban.
 
View previous replies…

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
De az efedra növény kivonata, amelyet efedrin kivonatnak neveznek, folyékony formában van. El lehet választani az efedrin folyadékot elpárologtatással?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Az efedrin molekulákat egy oldószerrel vonja ki. Az oldószert elpárologtatjuk, és tiszta efedrint kapunk. Az efedrin + oldószer nem "folyékony efedrin", hanem keverék. De igen, lehet.
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kérjük, tüntesse fel a kémiai oldószer nevét
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
hello Szeretném kipróbálni a moszkvai utat, de egy kicsit összezavarodtam. lépésről lépésre szeretném végignézni a videót, de a videó eltér a leírástól. valaki tudna nekem segíteni, hogy megértsem? a leírásban szerepel, hogy 24 órán keresztül kell a refluxió, de a videón nem látható sehol. kihagyták, vagy másképp csinálják? A foszfángázzal kapcsolatban, használhatnám a fűtermesztéshez készült exhoust szellőzőt? elég erős és van benne szénszűrő, működne a füstszag ellen? az utolsó kérdés a jég előállítására vonatkozik. G. Patton posztot írtam a jéggyártásról, és szeretném kipróbálni, de nem vagyok benne biztos, hogy működne-e a pszeudoefedrin metabázissal ugyanúgy, mint a P2P módon. ha igen, akkor a lépéssel kell kezdenem a pszeudo metabázissal? Néhány srác azt mondta, hogy a poszt hamis ez igaz ? vagy a srácok csak nem tudta szar ? köszönöm minden replice ez sokat segítene nekem és bocsánat az angolomért
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Ne hallgasson azokra a faszfejekre, akik azt mondják, hogyi
hogy ez a bejegyzés nem igaz.
1 A nátrium-tioszulfátot arra használják, hogy elpusztítsák a jódot és a színt, amikor rp/hi útvonalat csinálnak, ezért mondom az embereknek, hogy használjanak hipofoszforsavat, mivel nem kell kiszűrni a vörös foszfort és nátrium-tioszulfátot használni, és nem kell 24 órán át refluxálni ezzel a módszerrel, 4-8 óra elég.
2. A szénszűrőhöz csatlakoztatható elszívócsatornát a kondenzátor fölé helyezzük 2 láb magasan, ha van fordulatszámszabályzó a ventilátoron, ne kapcsoljuk fel a lapos botot, mert itt nem kábítószert termesztünk, csak a mérges gázt akarjuk kivinni a területről, ahol főzünk, legyen egy csatorna a ventilátor elején, majd egy másik csatorna a ventilátor hátulján, amely a szénszűrőhöz vezet, a szénszűrő legyen a területen kívül, ahol főzünk, a csatorna a ventilátor elején legyen 2 láb magasan a kondenzátor fölött.
3 A pszeudóból készült met fb használata jobban fog működni a G Patton által közzétett módszerrel, hogy jeget készítsen, mint a p2p minden megfelelő jeget pszeudóból és eph-ból készítettek, amely DMeth-et termel, mielőtt a bilincset a pszeudóra és az eph-re helyezték volna.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Mielőtt kibaszott a Sudafed tabletták gaks stb 1000 doboz Sudafed egy 25 literes műanyag fehér élelmiszer minőségű vödörben először mossuk 12 l metilált szesz forró a vödörben festék keverő egy akkus fúrógép keverjük untill minden oldódikl helyezzük a vödörbe tegyük a padra a fedővel a tetején hagyjuk, amíg a meto tiszta nem lesz, majd tegyünk egy másik vödröt a földre és szifonozzuk a meto-t a padon lévő vödörből a földön lévőbe, és győződjünk meg róla, hogy nem szívunk be semmit a vödör aljára leülepedett szarból.
Most ismételje meg a folyamatot kétszer, de ezúttal csak 8 l meto-t használjon minden alkalommal, most a 3 mosás az alsó vödörben összegyűjtve öntse ezt egy elektromos wokba, amelynek a tetejére egy ventilátor fújja ezt kint csinálja, ahogy a folyadék koncentrációja csökken folyamatosan töltse a wokot, amíg az összes meto el nem párolgott kapjon egy bambusz kanalat, de a laposakat és dolgozza meg az álo-t, amíg porrá nem szárad, majd mossa az álo-t vízmentes acetonnal és kész.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
mennyi nátrium-tioszulfátot kell használnom a leírás arányában ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Nehéz keaine mennyiséget megadni róla, de a felhasznált jódnak körülbelül 4/1-ét kell használnia
 
Top