Metamfetamin efedrinből jód és vörös P segítségével

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Nagyon részletes magyarázat, vegyész, most 57%-os hidrojódsav, vörös foszfor, jód, pszeudoefedrin-hidroklorid és desztillált víz áll rendelkezésemre. Meg tudod mondani az addíciós arányt, a reflux hőmérsékletet és az időt?
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Nem értem, hogy miért így, csak azért kérdezem, mert számomra mindig jobb lesz az E+P+H3PO4 85%<+... és a fűtés 110C-ra és fokozatosan csökkenteni kezdem az I-t a reakcióban lévő E mennyiségnek megfelelően, alapvetően amikor a reakciót a tartályba toluolnal vagy xilollal szűrtem és hozzáadtam NaOh keveréket vízzel, így ugyanolyan tiszta szabad bázist kaptam, amit a száraz NaOh-ból szűrni tudtam, ami tökéletesen elnyelte az összes szennyeződést 2-3 alkalommal a HCl 32%-os keverék hozzáadása után.+ vízzel minden alkalommal rázás és külön kisebb rész, így mint, hogy tudok csinálni, hogy több szépen termék nélkül átkristályosodást, de srácok nem akarok úgy néz ki, mint a legjobb okosabb DUDE a világon csak kérdezte, miért olyan bonyolult, mert soha nem próbáltam más módszert, amit tudom, hogy csinálni. 🙃 Béke 🤘
 

fruithuntr

Don't buy from me
Member
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
tehát még reflux kondenzátor sem kell és csak 1 és fél órát főzhetünk nem 24 órát? miért van fent a videó, ha a főzési idők rosszul vannak és hes nem refluxol? ez egyáltalán működni fog? miért tesz fel hamis információt, kaphatunk egy jobb módszert, hogy ez a srác a videóban , hogyan lehet egy reakciót reflux kis tételeknél otp termékekkel vagy mint ethis videó azt mondja, hogy még csak nem is kell reflux, im nagyon zavaros, hogy az admin miért engedi meg, hogy egy ilyen szar videó használható ezen az oldalon
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
Rengeteg kritikát fogalmazott meg rengeteg kérdéssel ! Ha jobban tudod csinálni?. Lássuk a videóját!
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Hé haver bocsánat csak nem gondolkodik rólam nem rossz iam nagyon barátságos ember és kíváncsi, de azt akarom tudni, hogy miért olyan bonyolult és hosszabb, és miért használt annyi jód és működik hipofoszforsavval, azt akarom, hogy néhány én videó csak a véleményét más népek ezt a hobbit, de én paranoiás kiküldetés az éterbe 😶‍🌫️ béke 🤘
 

bigclit

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Tud valaki linkelni nekem egy olyan egyfazékos módszert, ahol minden anyagot személyesen kaphatok. Idc ha csak a végén néhány piszkos met csak keres egy projektet, míg a feleség a városon kívül van a hétvégén.
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Duuuude kérem, ne tegye, tényleg létezik sok jobb módszer, amit megtaníthat magának, csak a főzés tiszteletére 🫠.
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nem jutok hozzá az efedrin semmilyen formájához, mi az alternatívája? Ismer más módszert, kérem, ossza meg velem.
 

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
szintetizálhatja, növényekből kivonhatja, vagy OTC/receptköteles gyógyszerek formájában megvásárolhatja, attól függően, hogy hol él.
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Minden módszert kipróbáltam Nem a gyógyszerből, nem a növényből Nincs hozzáférésem semmilyen típusú efedrinhez
 

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Itt azt írja, hogy racém vagy szintetikus efedrin. Használhatjuk helyette a Psodoephedrine-t?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tud valaki válaszolni erre a kérdésre?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Amennyire kutattam, úgy gondolom, hogy az efedrin vagy pszeudoefedrin hidroklorid só formájában sikeresen működik ehhez a reakcióhoz. De még mindig nem tudtam végleges információt találni.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm, uram!
Köszönöm.

Lenne egy kérdésem.

Miért por alakban van és nem kristály alakban?

Milyen tisztaságú a késztermék?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Helló, mert ez racém metamfetamin.
Tisztaságát nem egy analitikai laboratórium becsülte meg.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Köszönjük uram!
A videós módszerek és a moszkvai útvonalak ugyanazok?
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
DCM / diklórmetán / metilén-klorid (ugyanaz), másodlagos aminokkal reagálva azonos mennyiségű klórmetil-kloridot és imínium-kloridot állít elő. Ezek reagálhatnak a maradék aminokkal, bla-bla-bla-bla. Az, hogy ez milyen gyorsan történik, az amintól függ, én csak kerülöm a DCM használatát oldószerként, ha bármilyen aminnal dolgozom.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Ez egy por, mert csak át kell kristályosítani. De ugyanez a helyzet: ha egy por teljesen tiszta, és az átkristályosítás csak esztétikai céllal történik (hogyan néz ki), akkor csak fel kell oldani és lassan el kell párologtatni. A lassú elpárolgás nagyobb kristályokat jelent; a gyors elpárolgás apró kristályokat jelent, amelyek úgy nézhetnek ki, mint a por. Az átkristályosítást általában kihagyják, és csak feltételezik, hogy megtörténik, ha az illető meg akarja csinálni, mert ez egy nagyon személyre szabott befejező lépés lehet.

Ha az átkristályosítás tisztítás céljából történik, akkor az oldás után forró szűrést kell végezni, majd lassú elpárologtatás következik, és általában minden molekula inkább hasonló molekulákkal alkotja a rácsát. Ami azt jelenti, hogy bármi, amit el akarnak távolítani, a kristály külső oldalán lesz, nem pedig a belsejében.
 

222mario

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Joined
Aug 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Teljesen új vagyok itt , tudna valaki segíteni a gyártásban ?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Hány ml legyen az üvegballon, és milyen legyen a reflux kondenzátor? Tudna válaszolni, kérem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Milyen léggömbről van szó? Standard Allihn reflux kondenzátor, közepes méretű.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
A listában szerepel az NH4Cl és a H2SO4. Pontosan hol használják ezeket a szintézisben? Köszönöm a választ.
 
Top