LSD szintézis lizergsavból PyBOP segítségével

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Az LA hidratált formája ugyanúgy működik, vagy szárítani kell?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Száraznak kell lennie. Az LA szárítása azonban elég egyszerű. Csak hő és erős vákuum.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Jelentem, vízmentes állapot nem szükséges
 

Molecula25

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok, tud valaki az ergotamin nátrium-ditionittal és KOH-val történő hidrolíziséről?
Ci4CKfQpFG
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Miért használna dithionitot? Ön hidrolizálni próbálja, nem pedig redukálni. Van 2 kettős kötésed, amelyek biztosan redukálódhatnak, és hogyan akarod elérni az 5 pH-t a KOH-val?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Néhány szabadalomban néhány mg dithionitot használnak antioxidánsként.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ez a téma jelentősen alulértékeltnek tűnik. Egyenesen forradalminak tűnik ahhoz képest, ahogyan én tanultam.

Olvastam egy eszmecserét, ahol valaki felvetette, hogy a metilészter racemizálódhat a hidrolízis során. Ez aggodalomra ad okot az entiopure d izomerrel kapcsolatban? Észrevettem, hogy a TLC nem szerepel a kidolgozásban.

A rotovap tényleg opcionális? Ez a módszer enélkül közelít a fürdőkádszintézishez. Nincs hő? Ez egyszerűbben hangzik, mint az mdma vagy az amfetamin.

Mit hagyok itt ki? Sárga vagy vörös fényben dolgozunk? Mik a főbb komplikációk? A végtermék egyáltalán ad izolsd-ot?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Kapni ésszerűen tiszta LA egy fájdalom a seggében, majdnem minden hidrolízis vezet barna / fekete termék, amelyet meg kell tisztítani.
Még jó minőségű LA-vel is a kapcsolási reakcióelegy barnásfekete lesz, és a feldolgozás nem olyan egyszerű, mint ahogyan azt állítják (talán ha 100% -ban tiszta prekurzorokkal, gázmentesített oldószerekkel és professzionális felszereléssel indul, akkor van egy kis esélye, hogy ez nem történik meg, de az otthoni vegyész számára sötét oldattal kell számolni).
A termék tisztítása nem vicc, ha nincs hozzáférésed oszlopkromatográfiához, vagy ha nem akarsz liternyi oldószert vákuumban eltávolítani.
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ez volt az én tapasztalatom is, a hidrolízisből származó lizergsav ismételt átkristályosítása olyan port eredményezett, amely minden alkalommal világosabb barna színűvé válik, de még mindig nem olyan világos/tiszta, mint amilyet elvárna. Az LA oszlopkromatográfiáját ajánlja, vagy csak a végső szabadbázisú LSD oszlopkromatográfiáját?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Nem hiszem, hogy a LA-nál érdemes, valószínűleg egy jó kidolgozással és elegendő kísérletezéssel még a végterméknél sem szükséges.
A nagy savas kémikusok, mint pichard, havonta kilószámra szintetizáltak, és nagyon kétlem, hogy képesek lettek volna kromatografálni ezt a termékmennyiséget, szinte lehetetlen egy gyárral.
 

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
@G.Patton @William Dampier, lehet-e helyette nátrium-hidroxidot vagy kálium-hidroxidot használni?

Az ammónium-hidroxidot bizonyos PH eléréséhez használják, vagy iont adományoz?

Van olyan eladó, aki kínál: "ammónium-hidroxid (NH4OH) "?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Érdemes az NH4OH-t használni, ez enyhébb bázisosító szer. Természetesen széles körben forgalmazzák.
A pH változása általában az ionkoncentráció változását jelenti. Nem értem, mire gondolsz.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Szia @William Dampier köszönöm a szintézis útvonalát.

Nem vagyok szakértő, csak a CBD d8-ra történő izomerizációjáról van tapasztalatom.
Most próbálom kitalálni, hogy lehetséges-e számomra az LSD előállítása.

A jelenlegi céljaim a következők:
  1. Részletes útvonal keresése a D-lizergsav-metilészterből.
  2. Minden reagens beszerzése
  3. A reagensek biztonságos kezelésének megtanulása
  4. A vékonyréteg-kromatográfia elsajátítása
  5. Oszlopos (flash) kromatográfia elsajátítása
  6. LSD előállítása 😊
  7. A reagensek újrahasznosítása és biztonságos ártalmatlanítása
Remélem, tudtok segíteni a kérdéseimmel kapcsolatban:
  • Azt írja, hogy 0,84 g Dietilaminra (cas 109-89-7) van szükségünk, ez így van?
  • Azért kérdezem, mert a https://www.sigmaaldrich.com/ szerint ez egy folyadék és kínai eladóknál láttam, hogy kg-ban árulják.
  • Melyik TLC lemezek a legalkalmasabbak ehhez a szintézishez?
    • AH típus nem tartalmaz kalcinált gipsz kötőanyagot vagy fluoreszcens anyagot.
    • AG típus nem tartalmaz fluoreszcens anyagot, kalcinált gipsz kötőanyagot tartalmaz.
    • AHF254 típus fluoreszcens anyagot tartalmaz, kalcinált gipsz kötőanyagot nem tartalmaz.
    • AGF254 típus kalcinált gipsz kötőanyagot és fluoreszkáló anyagot is tartalmaz.
  • Tudna nekem segíteni a D-lizergsav-metilészterből származó útvonallal kapcsolatban?
Köszönöm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Történetesen a dietilamin egyes országokban nem szabályozott, és hozzáférhetek hozzá, így a szubgrammnyi mennyiségek elküldhetőnek gondolhatók, különösen védett formában. Ebben a konkrét szintézisben úgy gondolom, hogy a GF254-en keresztül eluálható.
 
View previous replies…

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
A víz megvásárlása nem probléma, csak az zavar, hogy a mennyiség nem ml-ben, hanem g-ben van megadva.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Bocsánat, úgy értem, dietilamin
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Ebben a nagyon különleges helyzetben a folyadékot a pontosság érdekében mérik... volumetrikusan egy mikropipettára van szükség a pontos mennyiségek eléréséhez. Néhányszor a pontosság döntő a szintézisben, a metil-dietilamin NMe(Et)2 is pontosnak kell lennie. Nagy térfogatokat ritkán mérlegelnek...., mivel a viszkozitástól és a reaktivitástól függően könnyebb a térfogat. A mézszerű anyagokat egyértelműen könnyebb mérlegelni, a reaktív folyadékokat pedig fecskendővel lehet megközelíteni térfogat szerint, de néha, ha kicsi a mennyiség, akkor lombikban, mérlegen cseppenként pipettázzuk a szükséges tömegre. Inert atmoszféra alatt trükkös, és schlenk vonal és felszerelés szükséges, ideális esetben egy glovebox (schlenk vonal és az összes paraphrenalia, mint az argon és a folyékony nitrogén csapdák), glovebox fantáziáltam építeni egy (én valójában építettem egy működő mikroszkópot, amikor hét éves voltam).
 

verstappen

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Milyen inert körülmények szükségesek ehhez a reakcióhoz?
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Van alternatívája a rotovap gép használatának?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Az ilyen típusú beállítások példaként. Vákuumszivattyúval.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Képzeld el, hogy ezt egy kibaszott iskolabuszban csinálod, az elképesztő lenne!
 

mountainmomma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hé srácok a la hidrolízise után hogyan tisztítsuk meg a la-t. Az egyetlen módszer, amit találok, amire szükség van amónia vízmentes etanollal. Nem tudom beszerezni ezeket a reagenseket. Van más módja a la tisztításának a pybop rxn-hez?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
A kérdésem az, hogy egy másik amin helyettesítheti-e a dietil-metilamint? Mondjuk diizopropilamin vagy diizopropiletilamin? Bármivel?
 

alex12112

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Lehetséges a toluol használata metilén-klorid helyett dcm-ként?
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
avesome !
 
Top