Question Olasz helyi szekció

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Miért nincs itáliai helyi rész? Lehetséges annak létrehozása? A helyi közösségek igazán fontosak lehetnek a holtpontokon. Természetesen mindennek csak akkor van értelme, ha van megfelelő számú felhasználó, aki érdeklődik iránta. Kérem @heinsenberg tudassa velem, és kérem az olasz felhasználókat, hogy tudassák velünk. Köszönöm mindenkinek.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ahhoz, hogy létrehozhassuk a fórum olasz nyelvű szekcióját, először az olasz gyógyszerpiacot kell kutatnunk. @donkaz akart egyet írni, de még nem tette meg.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Igen im képes megérteni, de azt mondtam, hogy nem tudtam egyesíteni a 2 parte ok lejárt a próba adobe prémium. A másik 2 jelentés a kormány által lefordítottam angolul, és ha nem érdekli, hogy a rendőrség hogyan szervezi és más részleteket, akkor csak hagyja figyelmen kívül az utolsó 2 linkeket. Akkor valaki letöltheti az első linket és egyesítheti a 2 részt, majd újra feltöltheti őket. Nem fogok 75€-t fizetni csak azért, hogy 2 pdf-et egyesítsek 1-ben. Köszönöm a megértést, sajnálom.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Melléklet megtekintése 41583Már feltöltöttem 1 héten belül, ahogy kértem, de a link 1 hét után lejárt a felhőben. Most újra feltöltöttem le fog járni 1hónap múlva a letöltés.
Kell ragasztani anélkül, hogy lejár a felhőben, plusz ez a tje angol verzió BB, de szükség van az olasz versione az italiana számára italiana is
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Oké most mr. Fox vagy bárki össze tudja egyesíteni a 2 pdf-et 1-ben nekem? Köszönöm
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Az első link a kutatás 2 részből áll, a második részt (véglegesnek nevezett)össze kell vonni az elsővel (donkaz nevű), mindkettő letölthető az első linkre, amelyet korábban küldtem.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Psw: bbresearchit

Itt van a link a kutatás 1 pdf :

 
Top