Question Brazíliából származom, de külföldre szeretnék menni Európába.

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Dél-amerikai kapcsolatokat szereztem, hogy ellássanak engem Európában. Azon gondolkodtam, hogy jó ötlet lenne-e Európába költözni és pénzt keresni a kiskereskedelemben való értékesítéssel, vagy téglát venni és bandáknak eladni. Az én országomban a kokain túl olcsó, és sok az eladó és a frakciók, akik harcolnak egymás között a területért. Nem bandákról beszélek, hanem olyan bűnözői csoportokról, amelyeknek több mint 30 ezer tagja van, mint a PCC, CV, FDN és egy sokkal erősebb csoport. Melyik európai ország lenne jó arra, hogy külföldre menjek és beindítsam a drogüzletemet?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Ha valaki tud nekem téglákat hozni a hollandiai colo vagy bolo jó áron küldjön nekem kérem
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Dél-Amerikából származom. Van valamilyen hatékony módszerük a nagy mennyiségben történő szállításra?
 
  • Like
Reactions: Sig

El Malverde

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Spanyolország néha olyan, mint Mexikó, ha érti, mire gondolok, ott otthon fogja érezni magát
 
  • Like
Reactions: Sig

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Túl sok gondolat nem sok tapasztalat. Legjobb kicsiben kezdeni a csatornák megismerését, továbblépni. Minden hely, ahová u jön, más és más. A legtöbb csatornán megalapozottak, rálépnek a lábukra és elporladnak, de az okos emberek számára mindig van egy hely. Szóval ha u jól csinálod, és a megfelelő helyre kerülsz, akkor aranyat érsz.

Mindig a legjobbat kívánom a megfelelő embereknek, így az ujjaim szorítok neked, tesó. Tartsd a fejed magasan. 🤞
 
Top