Újonc vagyok, és szeretném tudni, hogyan kell feldolgozni a szkopolamin hatóanyagot

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdv mindenkinek! Én is kíváncsi vagyok erre. Kétféle van, egy olyan, ami elszállít, és egy olyan, ami lehetővé teszi, hogy mások irányítsanak? Biztosan jól jönne egy kis tisztánlátás, hogy melyik melyik. És, ha hagynám, hogy a partnerem irányítson, honnan tudnám, hogy mennyit kell belélegezni, anélkül, hogy belehalnék? Csak annyira érdekel az általános... És, @Jessica, melyik fajtát árulod és kapható még? A profilodon az áll, hogy "ne tőlem vásárolj...". 💀 😂

Köszönöm!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ha valaki ezen a fórumon kínál Önnek valamit megvételre, és azt írja, hogy "Ne vásároljon tőlem", akkor 99,9%-os valószínűséggel csalóról van szó. Ha valaki visszautasítja a letétbe helyezést, akkor 110%-os valószínűséggel csaló.
Kérlek használd a fejed.
 

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Abból, amit láttam, u figyelembe kell vennie a datura fajokat, mint a datura stramonium és a datura metel. Ezek a fajok a szkopolamin-hidrobromid alkanoidot tartalmazzák. Ezek a fajok Indiában és Kolumbiában találhatók. Mivel a szkopolamin-hidrobromid a domináns alkanoid a helyi fajokban, a kolumbiai bűnözőknek nincs szükségük rakétatudományra ahhoz, hogy a szkopolamin-hidrobromidot elkülönítsék a többi alkanoidtól, ezért csak macerációt használnak az alkanoid kivonására, így még ha más alkanoidokkal, például atropinnal, hioszkaminnal stb. szennyezett is, akkor is fel tudják használni áldozataik ellenőrzésére és kirablására.

Következtetés:

- Győződjön meg róla, hogy a Datura Stramonium vagy a Datura Metel magjai

- Használhatja a macerációt, mivel a szkopolamin-hidrobromid izolálása nem igazán szükséges, mivel ez már a domináns alkanoid.

Megjegyzés: Ez az információ egy példa a szkopolaminra, amelyet a bűnözők manupilálásra és bűncselekmények elkövetésére használnak, és nem orvosi vagy gyógyszerészeti célokra szánták. A pontos dózis, hogy valaki minimális mellékhatásokkal irányítson valakit, nem megerősített, mert a hallucinogén szerek hatásai személyenként változnak, ezért a legjobb, ha nem él vissza olyan mértékben, amely súlyos mérgezést vagy halált okozhat.
 
Top