• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrin a pszeudoefedrin

Methamphetamine

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
A cseh út nem rossz, de zavarnak azok a melléktermékek , a nem reagált kutyák és az alacsony hozam . De minden a kutyák tisztaságától függ. De a nyírfa egy másik kávé.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
és hogyan fagyasztják a nitrogént ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
A nitrogén atmoszférikus nyomáson folyadékként tartható fenn kriogén edényben......
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Nem tudok válaszolni az egyes megjegyzésekre, így meg kell megatresk így, ami ezeket a holtpontokat illeti, így először meg kell az árut, hogy meg tudjuk oldani a holtpontot, de jó úton vagyunk, mert nekem is az a benyomásom, hogy hamarosan maserko jön a saját termékével vagyok kíváncsi és várom, hogy végre valaki elkezdi itt is
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Én FOR... csak javaslom, hogy hogyan, ha eszembe jut egy jobb módszer, megírom... azt keressük, hogy hogyan működjön, nem pedig azt, hogy ne működjön.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Keres, talál, feltalál..... Mi lenne, ha kapcsolatba lépne gurunkkal a BB.expertnél, hogy választ kapjon kérdéseire. Max. Barátságosság a részükről mindenben.....
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Várom a,,,, és küldhetnék valamit a szemétbe.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
cool
Elnézést kérek a hamis információk beillesztéséért, de a megjegyzéseidből arra következtettem, hogy valójában valamit tervezel...

Ami az "1 kg-os efa rejtvényt" illeti, hogyan nézne ki egy ilyen "rejtvény"? Érdekelne, hogy
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Cus Többször próbáltam megkérdezni, de soha nem kaptam pontos választ.....Tudja, hogyan lehet az ibuprofent a Modafenből elválasztani és a PSE-t kivonni????
Az összes lehetőség, amiről az emberek írtak, végül is kudarcot vallott, úgyhogy ha van valami igazolt
. KÖSZÖNÖM
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Fehér kristályos por vagy színtelen kristályok. Vízben gyakorlatilag nem oldódik, acetonban, éterben, metanolban és diklórmetánban könnyen oldódik. Oldódik lúgos hidroxidok és karbonátok híg oldataiban.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Rengeteg variációt kell szétválasztani, hogy szabad bázis vagy só pse
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
PSE
Fehér kristályos por vagy színtelen kristályok. Vízben és 96%-os alkoholban könnyen oldódik, diklórmetánban enyhén oldódik.

Kb. 184 °C-on olvad.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
De én nem mennék bele túlságosan ebbe a modafenomén szarságba. Mivel tele vannak gaakkal és új töltőanyagokkal, amiket ha nem húzod le rendesen, akkor a kutyából húzod össze. És akkor szemet sírásra a reakció után. Szóval sok sikert és ne felejts el írni a sikeres kihúzás után .... .... Köszönöm
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Ebben az esetben mit tegyek.....rendeljen efedrin nem igazán akarok.....sokára csak növényekből vagy Lengyelországból történő kivonást?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Rendelés efedrin tudná megosztani, hogy honnan ? Zseniálisan hangzik
Privát üzenet küldése
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Több bőszítés itt minden úgy érzem, túl... Sem efedrin, sem Vendor... rúgja a propeller... így lehet, hogy az új év után, amikor kevésbé lesz fülledt...
 

donart1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
:D hogy egy eladó megjelenjen, így egy szakácsnak kell születnie itt, amíg senki nem főz cz/sk-ban, így nem lesz itt minőségi eladó
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
A jó szakácsok kevesen lennének, inkább egy jó menedzserre van szükség, aki a kezébe veszi és irányítja az egészet, összefogja a szálakat. Kitalálja az utánpótlást, befektetőt talál, és gondoskodik a zökkenőmentes működésről. Ilyen egy részvénytársaságnak kell lennie. Nincs főnök, csak egy részesedés a cégben. Ez kell egy cég vezetéséhez. Ez egy progresszív ötlet. A céhek gyanakvóak az új dolgokkal szemben, de szerintem aki az elsőt megragadja, az nyeri a főnyereményt.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
A jó szakácsok kevesen lennének, inkább egy jó menedzserre van szükség, aki a kezébe veszi és irányítja az egészet, összefogja a szálakat. Kitalálja az utánpótlást, befektetőt talál, és gondoskodik a zökkenőmentes működésről. Ilyen egy részvénytársaságnak kell lennie. Nincs főnök, csak egy részesedés a cégben. Ez kell egy cég vezetéséhez. Ez egy progresszív ötlet. A céhek gyanakvóak az új dolgokkal szemben, de szerintem aki az elsőt megragadja, az nyeri a főnyereményt.
 

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Szia, tud U segíteni nekem Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Nem adja meg, hogy miben kell segítenie
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Végre az első, aki érdeklődik a valódi főzés iránt, tökös ember vagy, és egyúttal örültél is nekem. A mi sk/cz szcénánk a BB fore tele van hülye gyerekekkel ......
 
View previous replies…
Top