Question A P2NP kristályok átkristályosításának legjobb módja

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Mi a legjobb módja a P2NP kristályok átkristályosításának a tisztaság érdekében? Milyen oldószert kell használni?

Van-e egyéb olyan részlet, amire érdemes odafigyelni?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Nehezen tudok megszabadulni az aktív szén minden nyomától a P2NP kristályokból, még vákuumszűréssel is, aceton és/vagy az oldószer segítségével, amelyben feloldották.

Meg tudja nekem valaki mondani, hogyan tudom teljesen eltávolítani az aktív szenet a P2NP kristályokból?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
oldja fel újra az összes kristályt, és használjon kis mennyiségű flokkulálószert, szűrje forrón vagy legalább melegen.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Megpróbálom. milyen flokkulálószert ajánlanál?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
kipróbáltam a flokkulálószert. először feloldottam a P2NP-t metanolban, majd hozzáadtam a flokkulálószert a P2NP mennyiségével megegyező mennyiségben. 1 órán keresztül kevertettem kb. 120C-on, majd gyorsan átöntöttem egy főzőpohárba és betettem a fagyasztóba. miután másnap kivettem, tiszta, sötétzöldes oldat volt, amelyben semmi sem kristályosodott, de az alján volt egy pici fekete üledék. (én egy pici, kb. 100mg P2NP-t használtam).

Azt hiszem, a szénlépést ki kell hagynom, ha nem tudom minden nyomát eltávolítani.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
A flokulálószer lényege, hogy agglomerálja a részecskéket, hogy szűrni lehessen őket.
Továbbá az aktív szenet darabokban kell használni, nem por alakban.
De igazad van, kezdd el frissen jobb.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
igen, bocsánat, elfelejtettem mondani, hogy a forrásban lévő lombikból való kiöntés után, és mielőtt a fagyasztóba tettem volna, leszűrtem az oldatot.

Nem tudtam, hogy az aktív szénnek darabokban kell lennie.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Elnézést a tudatlanságomért, miért akarod átkristályosítani a P2NP kristályokat? olyan alacsony tisztaságúak a tiéd? Beszéltem egy kínai beszállítóval az Alibabán, aki 99% -os tisztaságot kínál.
Azt hiszem, a P2NP kémiai szintézisét maga végezte.
Köszönöm!
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
nem, csak akkor ajánlott, ha amfetaminszintézist akarsz vele végezni, mert az amfetamin hozama nyilvánvalóan nagymértékben függ a P2NP kristályok tisztaságától, ezért ajánlott az újrakristályosítás.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
AKTÍV SZÉN A P2NP-BEN???? Én az enyémet Nitro Benz GAA-val és Cyclo-val készítem, hogyan kapunk ebből aktív szenet? Bocsánat, csak kíváncsi vagyok.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
csak a P2NP tisztítására használják, nem pedig a szintézis során.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Azt is tudja valaki ajánlani, hogyan lehet megszabadulni az aktív szénfoltoktól a buchner-tölcsér belsejében? Próbáltam nátrium-hidroxidot és a BB-n talált tisztítóoldatot, amely nátrium-hidroxidból és etil-alkoholból készült, de semmi sem működik.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vannak ilyen kis fémgolyók, körülbelül 50 darab, amelyeket boroskancsókhoz is használnak? Így mechanikus tisztítást ér el súrlódással, ha a kefe nem lenne elég.
És vegyél 35% HCL-t plusz etanolt, arány 1:3 és addig hagyd hatni, eddig mindent feloldottam.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
igen, de a foltok a szűrőlemez és az alsó tömlőadapter közötti falakon vannak, így fizikailag nem lehet elérni. még nem használtam a hcl-oldatot, ezért köszönöm. kipróbálom, és meglátjuk.
 
Top