Alumínium-amalgám (Al/Hg) összefoglaló

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Mi lenne, ha a higany-nitrát hozzáadása előtt a fóliát HCl-lel mossuk át? Ez nem távolítaná el a reakciót megállító oxidrétegeket?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Kicsit későn, de bárki számára, aki ezen az idővonalon olvas...használjon erre a célra egy unltra hangtisztítót.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Használható-e ez a NaBH4-et igénylő szintézisek helyettesítésére? Hamilton Norris szintézisét követve próbálok 5-MeO-DMT-t előállítani 5-MeO-T-ből, de nem áll rendelkezésemre NaBH4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Nem hiszem, hogy
 
View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
van-e olyan módja a NaBH4 előállításának, amely nem igényel szuper magas hőmérsékletet vagy nyomást, és amely kis léptékben, amatőr laboratóriumban is elvégezhető, vagy csak feladom, és rendeljek Kínából, és remélem, hogy a vámosok nem kérdőjeleznek meg?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Helló, érdemes lenne megvásárolni. Speciális felszerelés és megfelelő laboratóriumi tapasztalat+készségek nélkül nem fog sikerülni.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Miért nem működik az Al/Hg ehhez a szintézishez? az imint kellene redukálnia, hogy metilálja a triptamint, nem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Én még nem próbáltam ki ezt az utat. Elvégezheti ezt a kutatást, és megoszthatja tapasztalatait a BB Fórummal.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Azt hiszem, ez lehetséges, de nem vagyok teljesen biztos benne. Gondolod, hogy csökkenteni fogja a kettős kötést az indolon?
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Az egyetlen dolog, amiben nem vagyok túl biztos, az a termék, MMT-t vagy DMT-t fog készíteni. A metamfetamin amfetaminból Al/Hg-vel történő szintézisében az önök metamfetaminja csak egy metilcsoportot ad az aminhoz.
 

roths*****33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Miután elkészítettük a higany salétromsavas oldatát, majd ezt az oldatot egy lombikba adtuk vízzel és alumíniumfóliával, hogyan kell megfelelően kiszellőztetni a reakcióból származó gőzöket? A füst elég erősnek tűnik ahhoz, hogy a légszűrőből kiszabaduljon, és a maszkon is áthatoljon. Arra gondoltam, hogy a vákuumszivattyút használom a lombikkal, majd egy vákuumszabályozót, hogy a vákuum erőssége éppen elég legyen ahhoz, hogy a füstöt kintre engedjem, de aggódom a hidrogéngáz szivattyúzása miatt, mivel robbanásveszélyes lehet.
 

syntheticdrugs

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
@G.Patton Ebben a bejegyzésben megtaláltam a keresett választ és gyakorlati tapasztalatokat láttam. Szükségem van a többi kérdésre adott válaszaira, köszönöm.
 

TheDefender1707

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Deals
1
Helló, használhatok-e ugyanolyan mennyiségű higany(Ii) kloridot, mint higany(Ii)nitrátot az amfetamin szintéziséhez pls
 
Top