5fadb vagy 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Oké, tehát erősebb, de az erősebb nem feltétlenül jelenti azt, hogy jobb. Van valami elképzelés a hatásokról az 5f-hez képest?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Kaptam néhány visszajelzést az ügyfelektől, akik szerint jobban teljesít
 
View previous replies…

talibanetis

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
véleményem szerint legalább a folyadék készítése a legjobb 6cl, nem tetszett az MDMB - CHMINACA
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Nem használjuk a termékeket, és nem tudjuk pontosan, hogy a különböző termékek milyen érzést keltenek bennünk, ez olyan, mint amikor egyfajta burgonya chipsnek különböző ízei vannak, egyesek a barbecue ízét szeretik, mások pedig a paradicsom ízét. Mindig vannak egyéni különbségek,nem szeretem, amikor megkérdezik tőlem, hogy melyik a legerősebb termék, valójában ha szereted a paradicsom ízű chipset, akkor úgy érzed, hogy bármelyik másik speciális chipset nem fogod szeretni, ebben a pillanatban csak azt az egyet szereted, az erősségeket és gyengeségeket csak objektív adatok szempontjából tudjuk elemezni, ez nem a szubjektív érzéseket képviseli. Ami a vásárlóknak milyen termékekre van szüksége, milyen érzés, ez az ő szabadságuk!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Nagyon hígított folyadék készítése a legjobb a legerősebb noidok számára, hogy normál fűszert készítsen. Nem tudom, hogy a mámoron kívül milyen az élmény, így addig más tényezők irrelevánsak. A C1 érték szerint (ha a wikipédián megtalálható) a legtöbb giveback-noidok (tartalék földi erőforrások) az MDMB-CHMINACA & HU-210. Ez is egy Horror House Fun, hogy lenyelni tiszta (csak egy mikro csipetnyi; hogy biztos, hogy nem lesz le, mint én vagyok könnyen vannak). A Noids a legbőségesebb kínai gyártás, ez elég könnyű importálni prekurzorok és hogy egy felfújt finom fűszer a, és kész por narkotikum a legkönnyebb vásárolni ömlesztve hatalmas haszonkulcs. Ha egy spray-t készítesz egy erős, de nem veszélyes fűszerhez (lassú füstpuffokkal), akkor ~50-szeres pormennyiséget kapsz, hogy eladhasd, mint a csúcsfűszert kevés OD-vel.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ez egy másolat a válaszom nagy részének másolata hasonló szálon, amely nem kapott választ, ami itt érdekes:
Menj a legerősebb, legkisebb dózisú, OD:ic noid. Ha hígítani akarod a noidot, akkor a megkövezés erőssége csak ez számít, és akkor kijutsz a veszélyből (nehéz OD).
Én a JWH-210-et, egy nagyon gyakori noidot csináltam a helyszíneken, és az 5CL-t. Az előbbi egy régi gyenge fúrású, gyorsan csökkenő hatású JWH-018-as pótlása.
Az 5CL-t itt vettem mintát az olajból. Ez hatalmas erős a teljes tiszteletemmel. Az 5CL a legismertebb a modern indazolölő noidok közül. Csak akkor árt, ha túladagolja magát, ami ostobaság, mivel mikrodózisban olyan erős, így mindenkinek mindig óvatosan kell adagolnia az adagolást. A JWH-210 kemény munka, hogy túladagolják.
Szerezd meg a legerősebb (végső?) MDMB-CHMINACA-t, ahol a kevesebb több. Nagyon szeretném, ha az MDMB összeütközésbe kerülne a régi király HU-210-el, amely 100-800-szor erősebb, mint a kannabiszból származó természetes THC-9 és tovább tart. o_O :eek:
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Megpróbálnám 5fmdmb2201 adb-butinaca MDMB-4en-PINACA 4fadb stb.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
kiváló választás a könyörtelen indazolok o_O
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Az 5f általában rövidebb időtartamú, de nagyobb hatású.
 

noidsking

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
43
Reaction score
4
Points
8
Igen, barátom, igazad van, az ügyfelem azt mondta, hogy keverik az 5F és az 5cl-t, mert az 5f erősebb, de rövid ideig tart, ezért keverik őket, hogy a termék erősebb és hosszabb ideig tartson.
 

ragnaria

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 15, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Deals
3
Az MDMB-INACA a legkönnyebben kezelhető. És a legjobbak között működik. Nem fogja megbánni, ha megrendeli az MDMB-INACA-t.
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Mi a jó az mdmb-inaca-ban az 5c-hez képest? Azt hittem, az mdmb-inaca csak egy prekurzor.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Az 5f kis mennyiségig tart, de őrülten erős, sokkal erősebb, mint az mdmb-4en-pinaca, volt emberek túladagolása rosszul 500ug dózisoknál, legyen nagyon óvatos, a jó füvek, mint a mellékhatások nélküli dózisok 100ug-osak.
 
Top