Question 3D nyomtatási pille sajtoló szerszámok

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Nagyon régóta keresek egy jó forrást a tablettás lyukasztókhoz.
Tudom, hogy az Alibaba stb. megkapta őket, de az Európába történő behozatal és a vámok az én problémám.

A tervem az volt, hogy csak a csúcsot nyomtatom a logóval a lyukasztószerszámok egyik vagy talán két oldalán.

Már kaptam szerszámok nélkül logó, így ha van egy anyag, amely 3d nyomtatható és elég erős ahhoz, hogy néhány docents a nyomtatás, ez lenne elég.
A nyomtatás mérete/ára miatt a logós csúcs cseréje néhány préselés után nem lesz probléma.

Van valakinek tapasztalata 3d nyomtatókkal és meg tudná mondani, hogy ez az ötlet működhet-e?

Legális/elérhető alkatrészekkel és 3d nyomtatóval pilleprést gyártani menő ötlet lenne, ami ennek a fórumnak a szellemiségéhez is illik!
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Helló, milyen gépe van? Van néhány mátrixom, amit eladhatok neked, vagy ha tudsz segíteni az mdma szintézisének megközelítésében, akkor felajánlok neked néhányat.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Még nem találta ki, hogy melyik 3D-s cnc/marógép lenne olcsóbb a kis részletességű tablettás bélyegek készítéséhez.

Miben van szükséged segítségre a szintézisben?!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Egy farkas-kitchner ( a helyesírás rossz) le fogja ütni azt a béta-ketont, ami a bk-mdma-t mdma-vá változtatja.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Iskolába jártam és dolgoztam cnc malomkezelőként, és karácsonyra nézem a Proxxon mf-70-et 500 dollárért, a hozzá beállított léptetőmotor 54 dollár. a következő dolog, amit látok, 1000+ dollár.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
A tablettanyomógépnek fémből kell készülnie, mert a nyomtatáshoz erős alkatrészekre és nagy erőre van szükség a tabletta megformálásához. A legkisebb prések súlya 100 kg-tól kezdődik. Nem hiszem, hogy egy otthoni 3D nyomtatóval műanyagból lehet ilyen eszközt készíteni. Ha tényleg kis mennyiségű tablettát kell nyomtatni, akkor a legjobb megoldás egy kapszulázó. Vagy vehetsz Kínából egy tablettanyomógépet. Vagy a rajzok alapján CNC marógépen készíthetsz présgépet.
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Én csak azokat a részeket nyomtatnám ki, amelyeken rajta van a minta. Tehát csak a szerszámokat, és tartsa őket a lehető leglaposabbra. A többi fémből készülne.

Érdekelt, hogy ez megvalósítható-e, és próbanyomtattam néhány szerszámot. Tökéletesen működnek. Egy 0,2 mm-es fúvókával nyomtattam őket egy fdm-nyomtatón. Úgy gondolom, hogy a tervek teszteléséhez vagy kis mennyiségben történő gyártáshoz ezek tökéletesek.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Hű, ez remekül hangzik!!!
Az én tervem pontosan ugyanez volt, az egész bélyegzőt nyomtattad, amely a sajtóba van szorítva?

Meg tudna mutatni nekünk néhány képet?

Ez szuper érdekes lenne, mert van egy bélyegző nélküli pilleprésem, így ez egy totális játékváltás lenne számomra, hogy végre újra működőképes legyen!!!
 
Top