17. september 2023: Flight-RCS meeskond on kinni pandud Thessalonikis, Kreekas! the-frcs.is

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
See on sama kasutaja. Palun hoidke mind kursis
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Sama kasutaja oli mis?
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@Gordon Ramsay ma postitasin varem kasutajanimest @thepriest, sest ma cour ei pääse sellele ligi. Ma olen uus siin foorumis ja ootan, et olla siinses kogukonnas aktiivne. Ma olen nii pettunud, et ma lihtsalt jätsin Flight, sest ma olin just alustanud temaga äritegevust ja leidsin tema saidi veidi liiga hilja. Ma olen tuttav kanabinoidide ja k2/spice toodetega ja olen juba aastaid otsinud usaldusväärset allikat, nagu tema toodete jaoks.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Hei mees, tere tulemast foorumisse ja loodetavasti ka kogukonda :)

Ma olen kindel, et igal pool ilmub varsti palju noid müüjaid, väga varsti! On kurb teda näha, et ta läheb tho!
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Nii et mul oli tellimus saadetud 11. septembril, 6 päeva enne bust tellimus jõudis Ameerikasse, sest ma jälgisin seda iga päev, kuid siis ütleb, et nad saatsid selle tagasi, sest puudus aadress. See sai tagasi 4. oktoobril ja muud infot ei ole saadaval. Täna ma näen, miks pärast otsustades tõesti proovida ja teada saada, mis juhtus. Minu asi on, kas see tellimus on täielik kaotus, kuna see traagiline olukord juhtus....... Ja ok on nii kas keegi teab kes on usaldusväärne nagu nad 5cl 5fadb kohta
 
  • Like
Reactions: MrT

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Isiklikult tunnen, et ma ei saa usaldada ühtegi tarnijat, nagu ma usaldasin lendu, loodan, et ta on hea ja et ta teeb seda, kus ta on, niipea kui võimalik. Reaalne mees, kes teeb reaalset äri.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
kas sa olid meie vanas telegrammis? kui jah, siis peaksid sa mind tundma :)
 

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kindlasti olin, me isegi rääkisime paar korda NEPist, kuna olin tol ajal väga huvitatud selle õppimisest ^^
Ei tea, kas sa mäletad mind tho, aga ma õppisin sinult häid teadmisi.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Kindlasti lend oli parim, loodetavasti üks kaaslane korjab selle üles ja varsti, sest petturid on põllu päev. Kui on keegi, keda te teate või suunda, mida saate mind juhtida, andke mulle teada, sest see olukord on peatanud 🤑💰 voolu minu jaoks. Ma hindan vastust ja soovin parimat kõigile asjaosalistele, sest ma tean omast käest, mida nad läbi teevad.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
tegelikult sorry ei ma ei mäleta praegu, kuid meil on uus telegrammi grupp, kui olete huvitatud võite pm mulle liituda - see ei ole reklaam -
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Noh, et tore kuulda, andke mulle teada, kuhu minna ja kuidas osta, sest mul on vaja täita mõned tellimused, sest ma olen oma viimase väikese inventari lennust lahkunud. Ma olen valmis, kui te olete.
 
Top