Kõige lihtsam viis amfetamiini tootmiseks

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Termomeetris on tõenäoliselt 200 (võib-olla 500) milligrammi elavhõbedat või nii. Hiinas maksab see 1 dollar. vaid 1 dollar.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Ma ei anna tegelikult midagi. Termomeetritega seotud lingid küsige Google'ist.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Noh, tegelikult on mul üsna raske leida elavhõbedatermomeetreid internetis müügil, välja arvatud väga kallid, mida müüakse "aastakäiguna" märgistatud kujul. Ja isegi kui leidub, on elavhõbeda kogus ühe termomeetri kohta minimaalne.
Kinnaverist ekstraheerimisega saad korraga piisavalt elavhõbedat kogu soovitud sünteesi jaoks.
Ja kuna keegi ei suuda esitada elujõulist seost tegelike termomeetritega ...

Aga nagu sa märkisid, võib olukord olla iga inimese jaoks erinev, sõltuvalt sellest, kus ta asub. Ma ei küsiks siin foorumis kunagi kelleltki, kust ta pärit on, nii et parem on lihtsalt anda erinevaid andmeid erinevatest vaatenurkadest. Üks versioon võib toimida kõige paremini USAs, teine Venemaal, kolmas ELi osades jne. Ja võib-olla mõni Marsil :).
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Hei, tänu Hiinale saame Marsile normaalset internetikiirust nautida: Peaaegu 10y tagasi Hiina ülikooli ja Austria ülikooli tehtud oli "kvant-tunnel side". Ei tea mis on selle tegelik nimi aga põhimõtteliselt saab sellega "jagada-kopeerida" "elektroni" 3d ruumis nii, et sul on neid 2. Kui sa keerad ühte päripäeva siis teine keerab vastupäeva. See juhtub koheselt, peaaegu nagu oleksid nad üks ja sama objekt.

Seda nähtust kasutatakse ära binaarseks suhtlemiseks. Hiinlased käivitasid oma teises kosmosejaamas (jah neil on 2) kvant-tunneli koos sellega. Nad saavad oma kosmosejaamades kasutada normaalset interneti kiirust (ühel on mikrolaineühendus teise jaamaga, omamoodi repiiter). KUJUTAGE SEDA ETTE! KOGU UNIVERSUMI VIIVITUSETA SIDE.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Tänu poisid
 

Amphetamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Keegi võib mulle öelda, lihtsaim viis shyntesys amfetamiini suures mahus, kui ma saan kõik kemikaalid? Vabandust minu halva inglise keele eest :eek:
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kas ma saan teie sõnadest aru, et ma saan amfetamiini valmistada ainult elavhõbedanitraadist ja alumiiniumamalgaamist?
Palun andke mulle teada, kuidas ma neid materjale oman
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Võite kutsuda selle tarnija meile oma kuulutusi üles siin
 
Top