Metamfetamiin efedriintablettidest

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Nagu @Lordoftheshard 2 ütles, kasutage lihtsama ja kiirema meetodi jaoks hüpofosforhapet, kui saate seda leida.

Unustage tikutopsid, kui te ei saa punast kergesti kätte, tellige need. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0 https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Niisuta pisut atsetooniga ja lase veidi leotada, kraabi fosfor maha.

Mis puutub HCl tekkimisse, siis ole ettevaatlik fooliumiga, see võib ägedaks minna. Jätka joodimata soolaga ja lisa soolhüdroksiidiga tilgakesi suletud anumas, mille otsast on voolik välja. Kui teil ei ole laboriseadmeid, piisab ka plastmassist kokspudelist, mille kaanest on väike toru läbi viidud.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kuidas saada punane p paberilt maha? Kas te saate seda lihtsalt maha kraapida?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Leotage atsetoonis piisavalt kaua - umbes 30 minutit - ja see langeb põhimõtteliselt iseenesest maha, võib-olla peate seda veidi hõõruma. Te ei peaks tegema jõupingutusi, et seda "maha kraapida". Lihtsalt peske seda ja filtreerige, et koguda puhas RP. Seejärel keetke RP madalal kuumusel %20-lises NaOH lahuses umbes tund aega. Peske, filtreerige ja kuivatage RP. Pärast kuivatamist on see valmis I2-ga reageerimiseks. Kui te saate oma fosforhappe valmistamiseks naatriumhüpofosfitit, on see selle reaktsiooni jaoks palju parem kui RP.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kas see ongi fosforhappe puhastusvahend?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Naatriumhüpofosfit -> hüpofosforhape <=> punane fosfor + I2 = vesinikkloriidhape. See on see, millest onu Fester räägib, kui ta räägib elektrita nikeldamisest. Seda müüakse "C-komponendina". Või 'R-komponent', mis tähendab vist täiendajat. Sul võib olla õigus ma ei ole kindel, kuidas sa täpselt mõtled. Sa pead natuke uurima või küsima edasi.
 

EDDYCORONEL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
MUL ON FERNTERMINA, UURIDES ON SEE VÄGA SARNANE PSEUDOMOLEKULILE, SEE EI OLE RADIKAAL OH, MA EI OLE KEEMIK, KUID KUI MA EI OLE ENAM OH, KAS MA VÕIKSIN FOSFORI JA JOODI SAMMU VAHELE JÄTTA?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Kas on mõtteid ülaltoodud meetodi kohta?
 

Supergreen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Videos esitatud meetodid on korrektsed, kuid minu arvates on video võltsitud, mõned asjad ei ole nii, nagu need peaksid olema
 
View previous replies…

alex7736

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Kui ma järgin seda videot sellisel kujul ja järgin retsepti, kas ma saan teha sünteesi? Videos ütleb ta, et reaktsiooni lõpetamiseks piisab pooleteisest tunnist ja ta ei kasuta Ruflexi . Kui ma ***** sama asja, kas mul õnnestub?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
68
Reaction score
37
Points
18
Ükskord olin 2hrs tantsides kolbiga, ja vool läks välja ja kurat mulle Susi ei konverteerunud ja see oli sitt töö järgmised 48 tundi leida seda RM segu, nii et ei, kui te ei refluks ja ainult segada 1,5hrs te raiskate oma aega ja susi
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
68
Reaction score
37
Points
18
Kas keegi on proovinud või on teavet kaskide redutseerimise kohta, kasutades mikrolainepõletust, eelistatavalt kasutades Hypo/I marsruuti?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ma tegin teist meetodit OTC pillide ekstraheerimiseks ja see muutus lörtsiks keeduklaasis ja filtris, kui ma filtreerisin kombineeritud filtri ekstraktsiooni.....
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hei poisid, ma olen need ostnud:


Kas ja kuidas saab neist pseudoefedriini ekstraheerida?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kas olete foorumis otsinud..olen üsna kindel, et olen näinud kedagi, kellel on ekstraheerimine samade koostisosadega nende pillidega
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Nii on teil ibuprofeen ja pseudo HCl oma pillides. Samuti, mis iganes on mitteaktiivsed koostisosad, kuid see ei ole nii oluline. Pseudoefedriin ei ole atsetoonis väga hästi lahustuv.
Ibuprofeen on atsetoonis lahustuv. Tõenäoliselt on ka pillide kattekiht ja võib-olla (loodetavasti) ka mõned mitteaktiivsed koostisosad. Nii et kui on olemas värviline kate, peske see maha külma kuiva atsetooniga. Kui olete selle maha saanud, siis purustage pillid ja lahustage kõik uuesti külmas kuivas atsetoonis. Hoidke tahked ained, see on teie PSE, vabanege vedelikust. Korrake seda vähemalt 3 korda. Püüdke kasutada ainult niipalju atsetooni, kui on vaja, ja mitte rohkem. Veenduge, et see on nii külm kui võimalik, ja kuivatage see kuivatusainega (Mg2SO4) - niiskust ei tohi tekitada! Vastasel juhul te lihtsalt raiskate oma PSE-d.

Kui olete pesnud atsetooniga ja teil on tahked ained, lahustage need nüüd kuivas metanoolis. PSE on metanoolis väga hästi lahustuv. Ibuprofeen ja värvkate on samuti, kuid me saime neist juba atsetooniga lahti. Nii et ainus muu asi, mis meie PSE-s metanoolis on, on kõik metanoolis lahustuvad mitteaktiivsed koostisosad, mida atsetoon ei pesta ära. Kui teete SNB-d, ei ole need mitteaktiivsete ainete jäljed tõenäoliselt olulised, sest SNB-reaktsioon on "kuiv" - H2O-d on vähe või üldse mitte, kuid kui teete RP-küpsetamist, võite kontrollida oma mitteaktiivseid koostisosi ja nende lahustuvusomadusi ning proovida neid vajadusel eemaldada. Te soovite seda teha ENNE, kui te lahustate oma tahkeid aineid metanoolis. Kui ainuke tahke aine, mis on metanoolis lahustuv, on teie PSE, siis ei pea te muretsema. Valage metanool aurustusnõudesse ja laske sellel aurustuda. Peske oma tahkeid aineid metanooliga vähemalt 3 korda, filtreerige see väga hästi ja ühendage kogu metanool ning laske sellel aurustuda. See kristalliseerub teie anumas ja te saate katsetamiseks kraapida päris korralikku PSE-d. Sel hetkel peaks teil olema võimalik oma PSEga edasi minna.

Palju õnne, olge ettevaatlik.
 
Top