Mefedrooni (4-MMC) süntees [2B4M, etüülatsetaat, metüülamiini HCl].

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Kas mul võib olla küsimus ma.HCI osa kohta ? Olen vaadanud teie postitust ma.HCI lisamise kohta otse segusse ja proovin seda ka hiljuti ükskord, mul on probleem, kui ma lahustasin 2b4m lahustis, kas ma peaksin järgima NaOH + vett ja alustama segamist, seejärel lisades MA.HCI kohe väikeste portsjonitega? Kui ma ei saanud valesti aru, siis pärast NaOH vee lisamist muutuks kogu segu tumedaks, see juhtub enne, kui järgneb MA.HCI, sest see oli see, mis juhtus minu sünteesi ajal, seega kas ma tegin midagi valesti ? Või on see normaalne ? Parimate soovidega
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
jah täpselt nagu kirjelduses
plaese tüüp sammud, mida te täpselt tegite nagu minu teemas
teha sama
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Esiteks, ma kasutan benseeni 1 L, et lahustada 500g 2b4m, ja see ei saa alguses täielikult lahustuda, seega kuumutan seda veidi, kuni see lahustub, pärast seda on lahus soe, kuid mitte keev. Kasutasin 10L ümarpõhjalist kolbi

2. Valmistan NaOH aq lahuse (300g NaOH ja 600ml vett, just nii palju, et see lahustuks), lasen sellel jahtuda toatemperatuurini, siis lisan selle 1. osa lahusele. Kohe pärast seda, kui lisan seda korraga, tuleb mingi sügavpruun õli, siis hakkan segama, kogu asi muutub pruuniks ja laseb välja natuke suitsu ( ainult natuke), siis mõõdan kohe temperatuuri, see on umbes 40-45 kraadi. Ja ma ei lõpeta kunagi segamist.

3. Valmistan 400g MA.HCI, lisan seda väga väikeste portsjonite kaupa, umbes 10-20g iga kord, mul kulus umbes 2 tundi, sest ma hoian temperatuuri 45 ümber. Ja ma näen, et põhjas on NaCI pidevalt kuhjumas ja ka põhjast tulevad mõned mullid. Pärast seda, kui ma lisasin kogu MA.HCI, ma jätkan segamist, kuni temperatuur langeb ise.

4. Ma filtreerin NaCI välja ja pesen seda veega Kaks korda, kogu lahusti on ikka veel tume, siis jätkan hapestamist 5:1 atsetooni ja HCI-ga kuni ph5-ni, tilkudes nõelaga. Aga ikka veel tume.

Ma kardan, et ma tegin midagi valesti, tegelikult nii kaua, kui ma seda vastust kirjutan, et tume lahus istub praegu minu külmkapis juba 3-4 tundi. Ma tõesti otsin abi selle kohta, ma palvetan, et ma saaksin homme mingi tulemuse, parimate soovidega.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
1. Pange see 12h sügavkülma, võib-olla saate sellest midagi välja :)
Miks kasutada benseeni? ei saa teisi lahusteid?
miks see proportsioon. Kas sa lugesid enne lisamist või mis oli põhjus selliste koguste 200 ml lahustit 100g 2b4m ja metüülamiini sellistesproportsioonides. Miks?
Ma võin ainult oletada, kuid ilmselt 2b4m ei olnud täielikult lahustunud või temperatuur oli juba liiga kõrge. Mul pole kunagi juhtunud, et alguses tumedaks läheks. Võib olla ka muid tegureid. Temperatuur oli kõrge seal võis olla mingi reaktsioon benseeni ja NaOH-ga.
Tuleviku jaoks, kui sa tahad midagi muuta lihtsalt 1. kontrollida, see väldib vigu.
Ma soovitan teil lihtsalt minna etüülatsetaat ja lihtsalt hoida proportsioonid ok?
nüüd lihtsalt nagu isaid alguses, panna sügavkülma 12ha nd minna filtreerimine pärast seda, võib-olla saate mõned toote, saate näidata mulle hiljem, mida teil on.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Ma kasutasin benseeni, sest ma nägin, et teine süntees võib seda lahustina kasutada ja etüülatsetaat on minu linnas keelatud; metüülamiini suhte kohta on, sest ma vaatasin teist artiklit 1 mooli 2b4m kohta, mis ühendab 1 mooli metüülamiini, võib moodustada 1 mooli 4-mmc, kuid see, mis mul on MA.HCI, nii et 400g MA.HCI sisaldub 200g ümber MA, arvestades minu halba jahutustingimust, nii et ma otsustasin kasutada 2 korda metüülamiini 500g 2b4m jaoks.

im tõesti tänulik teie vastuse eest, ma saan tagasi teile hiljem, ma loodan, et ma saan midagi välja ka sellest
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Kasutage järgmisel korral rohkem lahustit, on lihtsam säilitada temperatuuri ja kontrollida seda, mis on tegelik temp, et kontrollida selle olukorda. Võite kasutada ka vesivanni.

tõenäoliselt saate palju lisandeid, nii 1. teha see kuiv, siis kasutada atsetooni aeglaselt fitlration, võib-olla saate veel midagi välja
 

c01db100d_india_mephedron

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Cas nr. ?
  1. SOOLHAPE 2M/2N
  2. Soolhape 33%
  3. HCL N10
Milline neist ?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
milleks
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
sa mentoinfor acidificationprobably :) siis hcl aq
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
----mephedrooni süntees...
10g bk4
50ml etüülatsetaat
200mlh2o
10g naoh 20mlh2o2
15gr metüülamiini
70ml külma atsetooni
5-7ml hkl hape
3x30ml h2o
Kas minu arvutused on õiged? Ma alustan selle kogusega.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
20 ml h2o NaOH jaoks

hcl ja atsetoon (kui kasutatakse puhastamiseks ) sõltub
 
View previous replies…

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Ma arvan, et puhtuse saavutamiseks piisab 6 ml hcl-hapet ja 70 ml külma atsetooni.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
KUIDAS ma ütlesin, et see sõltub
te kasutate atsetooni 1;1 freebase ülejäänud ja hcl kuni ph 5-6 :)
te kasutate atsetooni afetr jäänud sügavkülmast, kui selle ei ole valge
 
Top