(+)-Lüserghappe kogusüntees

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Kui ma järgin seda sünteesi ja lõpetan selle, kas ma võin alustada selle blottimist oma lehtedele, et toota 200-300ug tabeleid või pean ma järgima William dampiersi sünteesi (link allpool), et mul oleks LSD, mida ma saan alustada blottimist paberitele.

William dampiersi süntees:

 

nickelred_afdav

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Kui teil oleks vahendid või teadmised selle sünteesi teostamiseks, ei peaks te seda küsimust esitama.

See on üsna ohtlik ja keeruline protseduur, kasutades selliseid protseduure nagu katalüütiline hüdrogeenimine, mis nõuab eriseadmeid, rääkimata rajatistest ohtlike kemikaalide, nagu tionüülkloriid ja vesiniktsüaniid, käitlemiseks. Pealegi, kui te oleksite üldse põgusalt uurinud LSD tootmise kohta, siis saaksite aru, et see sünteetiline menetlus on salajase keemiku jaoks vaevalt kasulik, ja et enamik salajasest LSD tootmisest saab lüserghapet seotud (hallturult hangitud) ühendite hüdrolüüsist.

Ma soovitaksin lugeda läbi üldise keemia ja orgaanilise keemia õpiku ja alustada mõne teise ühendi lihtsama sünteesi. Tõenäoliselt tapate end, kui proovite seda sünteesi oma praeguste teadmiste tasemega.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Tänan ausa nõuande eest mees, selline noob-keemik nagu mina peaks jääma importimise juurde, kuni olen omandanud rohkem kogemusi😀
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Jah, see ei ole liiga raske. kuid kui teil on vaja esitada põhiküsimusi, nagu näiteks "Mis on BASE hüdrolüüs" ja "Kuidas lõhustada metüülestreid", on teil vaja palju õppida. Kuid see kõik on siin mitte ka Dihüdroühendid samuti
 
Top