Question Itaalia keele kohalik osa

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Miks ei ole itaalia keele kohalikku osa? Kas seda on võimalik luua? Kohalikud kogukonnad võivad olla tõesti olulised surnud tilkudes. Loomulikult on sellel kõigel mõtet ainult siis, kui on olemas korralik arv kasutajaid, kes on sellest huvitatud. Palun @heinsenberg andke mulle teada ja palun itaalia kasutajad andke meile teada. Tänud kõigile.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Selleks, et luua foorumi itaalia keele osa, peame kõigepealt uurima Itaalia ravimiturgu. @donkaz pidi sellise kirjutama, kuid ta ei ole seda veel teinud.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Jah im võimalik mõista, kuid ma ütlesin, et ma ei saanud ühendada 2 parte põhjus aegunud katse adobe premium. Teised 2 aruanded on gov ma tõlgitud inglise keeles ja kui ei ole huvitatud, kuidas politsei korraldab ja muud üksikasjad siis lihtsalt ignoreerida viimased 2 lingid. Siis saab keegi alla laadida esimese lingi ja ühendada 2 osa ja laadida neid uuesti üles. Ma ei maksa 75€ lihtsalt 2 pdf-i ühendamise eest ühte. Tänan arusaamise eest, vabandust.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
View attachment 41583Ma juba laadisin selle üles 1 nädala jooksul, nagu paluti, kuid link aegus 1 nädala pärast pilves. Nüüd laadisin selle uuesti üles aegub 1kuu jooksul allalaadimine.
Peab olema kleebitud ilma aeguda pilve, pluss see on tje inglise versioon BB kuid vaja itaalia versione itaalia jaoks itaalia liiga
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Ok nüüd mr fox või kes iganes saab ühendada 2 pdf 1 minu jaoks? Tänan
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Esimene link on uurimistöö 2 osa teine osa (nimega lõplik)tuleb ühendada esimese (nimega donkaz) mõlemad saadaval alla laadida esimese lingi saatsin enne
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Psw: bbresearchit

Siin on link uurimistöö 1 pdf :

 
Top