Question Itaalia keele kohalik osa

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Miks ei ole itaalia keele kohalikku osa? Kas seda on võimalik luua? Kohalikud kogukonnad võivad olla tõesti olulised surnud tilkudes. Loomulikult on sellel kõigel mõtet ainult siis, kui on olemas korralik arv kasutajaid, kes on sellest huvitatud. Palun @heinsenberg andke mulle teada ja palun itaalia kasutajad andke meile teada. Tänud kõigile.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
jah, ma mõtlesin paar päeva tagasi sama
itaalia keel on puudu
me tarnime igal nädalal itaaliasse peaaegu pooled kliendid on itaalia keelt kõnelevad
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@Fungo tundub, et me oleme ainsad kaks huvitatud ahahah, on ka teisi võimalusi, kirjutage mulle dm, kui vajate midagi :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Fead tilgad on probleemiks eriti Itaalia lõunaosas, sa ei saa tilkuda kohaliku tõukuri perse alla, ainult kodune tarne on all'ospedale. Nad ütlevad: raha on sinu, nii et sa võid osta, kus iganes, kuid sa ei saa müüa minu perse alla või u r surnud nagu surnud tilk :)) kuidas sa tead, kas see koht on vaba või omandis? Nii et sa pead ok kohaliku pusher teha ei riski, see on kulu liiga. Nii et võib-olla teistes suurtes linnades Põhja-Itaalias võiks olla võimalik, kuid siiski riskantne palju muudel põhjustel. Ciao
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
see on tõsi, kuid see ei kehti ainete kohta, mille olemasolu ei ole Lõuna-Itaalias teada, näiteks "amfetamiini" kohta. kohaliku puseri reegel, mis ei kehti enam, kuna aineid müüakse Telegramis, klient võib vabalt valida, kuhu minna. ilmselt ei kehti see kokaiini kohta absoluutselt mitte.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Loodan, et nad teavad, mida te kogute muidu kui te ti abbassi a 90 gradi per prenderla t'inculano, mai raccogliere a 90°!!! ;))
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Noh, surnud tilgad on nüüd tõeline ja me oleme esimesed itaalias, kes seda teevad.
Ma olen olnud esimene, kes on kogunud surnud tilka! see väärib preemiat! ja leiutasin ka lendava tilga! Ahahahaah
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG oleme leidnud, et on mõned itaalia liikmed, kas meil on meie kohalik osa foorumis, kus me saame luua oma kogukonna? see oleks huvitav ja produktiivne, ma võin kergesti olla moderaator, kui see on vaja teha. Me oleme tõesti huvitatud sellest, andke meile teada. Kui soovite, saame arutada seda pm
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Selleks, et luua foorumi itaalia keele osa, peame kõigepealt uurima Itaalia ravimiturgu. @donkaz pidi sellise kirjutama, kuid ta ei ole seda veel teinud.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Jah im võimalik mõista, kuid ma ütlesin, et ma ei saanud ühendada 2 parte põhjus aegunud katse adobe premium. Teised 2 aruanded on gov ma tõlgitud inglise keeles ja kui ei ole huvitatud, kuidas politsei korraldab ja muud üksikasjad siis lihtsalt ignoreerida viimased 2 lingid. Siis saab keegi alla laadida esimese lingi ja ühendada 2 osa ja laadida neid uuesti üles. Ma ei maksa 75€ lihtsalt 2 pdf-i ühendamise eest ühte. Tänan arusaamise eest, vabandust.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
JUfNQLDoiY
Laadisin selle juba 1 nädala jooksul üles, nagu paluti, kuid link aegus pärast 1 nädala möödumist pilves. Nüüd laadisin selle uuesti üles.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Kas te lugesite minu vastust? Mul ei ole vaja kolme dokumenti, vaid ühte uurimistööd, mille nõuded on kirjeldatud asjaomases teemas.
 
Top