Olen algaja ja tahan teada, kuidas töödelda skopolamiini ravimit

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile. Ka mina olen selle kohta uudishimulik. On kahte tüüpi, üks, mis teeb sind kõrgeks ja teine, mis võimaldab teistel sind kontrollida? Mulle oleks kindlasti vaja selgust, kumb on kumb. Ja kui ma tahaksin lasta oma partneril mind kontrollida, siis kuidas ma saaksin teada, kui palju ma sisse hingan, ilma et see mind tapaks? Ma olen lihtsalt nii huvitatud üldisest... Ja, @Jessica, millist sorti te müüte ja kas see on veel saadaval? Sinu profiilis on kirjas "ärge ostke minult...". 💀 😂

Aitäh!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Kui keegi pakub teile sellel foorumil midagi osta ja seal on kirjas "Ärge ostke minult", siis 99,9% tõenäosusega on tegemist petturiga. Kui keegi keeldub eskrotist, siis on 110% tõenäosusega tegemist petturiga.
Palun kasutage oma pead.
 

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sellest, mida ma olen näinud, u tuleb arvestada datura liikidega nagu datura stramonium ja datura metel. Need liigid on prodminant skopolamiinhüdrobromiidi alkanoidiga. Neid liike võib leida Indias ja Kolumbias. Kuna skopolamiinhüdrobromiid on nende kohalikes liikides domineeriv alkanoid, ei vaja Kolumbia kurjategijad raketiteadust, et eraldada skopolamiinhüdrobromiidi teistest alkanoide, seega kasutavad nad alkanoidi ekstraheerimiseks lihtsalt leotamist, nii et isegi kui see on saastunud teiste alkanoididega, nagu atropiin, hüoskaamiin jne, saavad nad seda ikkagi kasutada oma ohvrite kontrollimiseks ja röövimiseks.

Kokkuvõte:

- Veenduge, et Datura Stramonium'i või Datura Metel'i seemned

- Võite kasutada lihtsalt matseratsiooni, kuna skopolamiinhüdrobromiidi isoleerimine ei ole tegelikult vajalik, kuna see on juba domineeriv alkanoid.

Märkus: See teave on näide skopolamiinist, mida kurjategijad kasutavad manupilatsiooniks ja kuritegude toimepanemiseks, ja see ei ole mõeldud meditsiinilistel või farmatseutilistel eesmärkidel kasutamiseks. Täpne annus, et kontrollida kedagi minimaalsete kõrvalmõjudega, ei ole kinnitatud, sest hallutsinogeensete ainete mõju varieerub inimeselt inimesele, seega on kõige parem mitte kuritarvitada seda sellisel määral, mis võib põhjustada rasket mürgistust või surma.
 
Top