Kõrgeima saagise ja kvaliteediga NOIDSi prekursor (5FADB/5CLADB/ADBB/FUB/JWH/Sgt jne. )ja tooraine tarnimine, 100% positiivne tagasiside, 100% turvaline saatmine.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Riiginõukogu poolt heaks kiidetud 7 liiki 4-(N-fenüülamino)piperidiini, 1-Boc-4-(N-fenüülamino)piperidiini, N-fenüül-N-(4-piperidinüül)propanamiidi, kanabidiooli, 2-metüül-3-fenüülglütsidüülhappe ja selle estrite, 3-okso-2-fenüülbutaanhappe ja selle estrite, 2-metüül-3-[3,4-(metüleendioksü)fenüül]glütsidüülestrid on kantud narkootiliste kemikaalide haldamise määruse (edaspidi "määrus") klassifikatsiooni ja sortide loetelusse. ained on loetletud narkootikumide haldamise eeskirjade (edaspidi "eeskirjad") loetelus olevate kemikaalide klassifikatsiooni- ja sordiloetelus ning asjaomased haldusküsimused on käesolevaga teatavaks tehtud järgmiselt:

I. 4-(N-fenüülamino)piperidiini, 1-tert-butoksükarbonüül-4-(N-fenüülamino)piperidiini, N-fenüül-N-(4-piperidinüül)propionamiidi haldamine

4-(N-fenüülamino)piperidiin, lühendatult 4-AP, CASi registreerimisnumbriga, st, CAS-number 23056-29-3 ja tollikood 2933399073; 1-tert-butoksükarbonüül-4-(N-fenüülamino)piperidiin, lühendatult 1-boc-4-AP, CAS-number 125541-22-2 ja tollikood 2933399073; N-fenüül-N-(4-piperidinüül)propionamiid ja N-fenüül-N-(4-piperidinüül)propionamiid, lühendatult N-fenüül-N-(4-piperidinüül)propionamiid ja N-fenüül-N-(4-piperidinüül)propionamiid. N-(4-piperidinüül)propionamiid, tuntud kui norfentanüül, üldtuntud kui defenüületüül fentanüül, CAS nr 1609-66-1, tollikood 2933399073. Eespool nimetatud kolme ainet hallatakse vastavalt aktsiisiga maksustatava kemikaali haldamist käsitlevate määruste loendi teisele kategooriale ning nende tootmine, käitamine, ostmine, transport ja import/eksport on kooskõlas asjakohaste sätetega, mis käsitlevad aktsiisiga maksustatava kemikaali mittefarmatseutilise klassi tootmist, käitamist, ostmist, transporti ja importi/eksporti. Nende kolme aine tootmine, käitamine, ostmine, transport ja import/eksport on kooskõlas asjakohaste sätetega, mis käsitlevad mittefarmatseutilisi kemikaale.

Cannabidiooli käitlemine

Cannabidiol, inglise keeles Cannabidiol, lühendatult CBD, CAS nr 13956-29-1, tollikood 2907299020. Ainet hallatakse vastavalt määruste loendi II klassile ning selle tootmine, käitlemine, ostmine, transport, import ja eksport toimuvad vastavalt asjakohastele sätetele, mis käsitlevad mittefarmatseutiliste ravimite jaoks sobivaid kemikaale. Meditsiinilistel eesmärkidel tehtavad prekliinilised uuringud kannabidiooliga peaksid samuti vastama narkootiliste ja psühhotroopsete ainete haldamise määruse artikli 10 sätetele.

III. 2-metüül-3-fenüülglütsidhappe ja selle estrite, 3-okso-2-fenüülvõihappe ja selle estrite ning 2-metüül-3-[3,4-(metüleendioksü)fenüül]glütsidüülestrite ainete käitlemine

2-metüül-3-fenüülglütsidhape, ingliskeelne nimetus on BMK glütsidhape, CAS nr 25547-51-7, tollikood 2918990042; 2-metüül-3-fenüülglütsidhappe estrid, viitab estritele, mis tekivad 2-metüül-3-fenüülglütsidhappe ja erinevate alkoholide reaktsioonil, ingliskeelne nimetus on BMK glütsidhappe estrid, tollikood 2918990042.

3-okso-2-fenüülbutaanhape, ingliskeelne nimetus 3-okso-2-fenüülbutaanhape, CAS nr 4433-88-9, tollikood 2918300021; 3-okso-2-fenüülbutaanhappe estrid, viitab estritele, mis tekivad 3-okso-2-fenüülbutaanhappe reageerimisel erinevate alkoholidega, ingliskeelne nimetus 3-okso-2- metüül-3-okso-2-fenüülbutanaat (CAS nr. 16648-44-5), mis on loetletud kergesti kättesaadavate kemikaalide klassifitseerimise ja sortide kataloogis, on kontrollitud vastavalt originaalkataloogile.

2-metüül-3-[3,4-(metüleendioksü)fenüül]glütsiinhappe estrid on estrid, mis saadakse 2-metüül-3-[3,4-(metüleendioksü)fenüül]glütsiinhappe (II klassi mürgised kemikaalid) ja erinevate alkoholide reageerimisel, mida nimetatakse PMK glütsiinhappe estriteks ja mille tollikood on 2932999093. Metüül-2-metüül-3-[3,4-(metüleendioksü)fenüül]glütsidülaat (CASi nr 13605-48-6), mis on kantud ravimite võltsimiseks kasutatavate kemikaalide klassifikatsiooni ja sortide kataloogi, on kontrollitud vastavalt originaalkataloogile.

Eespool nimetatud kolme ainet hallatakse vastavalt määruste loendi II klassile ning nende tootmise, käitamise, ostmise, transpordi, impordi ja ekspordi suhtes kohaldatakse asjakohaseid sätteid, mis käsitlevad mittefarmatseutiliste ravimite tüüpi kemikaale.

Käesolev teatis jõustub 1. septembril 2024. aastal.





Avaliku julgeoleku ministeerium Kaubandusministeerium Riiklik tervishoiukomisjon

Hädaolukordade haldamise ministeerium Tolliameti peavalitsus Riiklik ravimiamet

2. august 2024
 

Ecko6ap1

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Sep 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
cbd on Hiinas keelatud?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Hiina seadustes on selgelt sätestatud, et kanep on narkootikum, ning tetrahüdrokannabinool (THC) ja kannabidiool (CBD) on kantud Hiina esimese kategooria psühhotroopsete ainete sortide kataloogi ja kosmeetikatoodete keelatud toorainete kataloogi. Kanepi ja igasuguste THC-d ja CBD-d sisaldavate kanepitoodete sissevedu Hiinasse on keelatud.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
alustage tööd
 

Attachments

  • hzyg2OkrX0.png
    hzyg2OkrX0.png
    3.7 MB · Views: 28

bbznzn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas te müüsite väikestes kogustes lähteaineid testimiseks ? Umbes 300 g?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
JAH BRO DM mulle
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Kallid sõbrad:
Oktoobri esimesel nädalal (1/10------7/10) on Hiina rahvuspüha, rahvusvaheline transport on puhkuse ajal peatatud, palun korraldage oma tellimused mõistlikult.

Parimad soovid teile kõigile!

LkHpNEGmcC
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Veel üks meeldetuletus: järgmisel nädalal on Hiinas puhkepäev ja rahvusvaheline laevandus peatatakse nädalaks!
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Meil on alati kõrgeim saagis, sest sünteesime oma lähteained ainult parima kvaliteediga tooraineid kasutades, nii et puhtus on absoluutselt tipptasemel!
Vihje: Kui tarnija poolt teile antud 5C/5F kasutusjuhendis on broomi kogus väiksem kui 500g, siis võite olla kindel, et nende puhtus ei vasta standardile, sest lähteaine toimeained ja broomi kogus vastavad põhimõtteliselt teineteisele
Qntuik1v9q
.
OoC0pNh3vc
.
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Kõrgeim toodang ning parim kvaliteet ja tulemused on minu suurimad tugevused. oleme selles valdkonnas tipptasemel! Kõrge tootlus 1:1,5!
LQewU1IbFB
Ke7HnhE9JA
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Kui soovite, et teie saagikus oleks suurem ja teie toode tugevam, siis saatke meile sõnum ja me anname teile kõige professionaalsemaid nõuandeid ning lähteainete ja toorainete kõrgeimat puhtust.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Kallid sõbrad🍀:
Rahvusvaheline tarne jätkub järgmisel esmaspäeval ja siis on tavapärane tarne võimalik. Muide, minu seisukoht toote kvaliteedi ja hinna kohta, me keskendume alati toote puhtusele ja kvaliteedile, ma arvan, et toote hind on alati allutatud toote kvaliteedile, toote puhtuse puhul saate tegelikult võrrelda kasutusjuhendit, et teha lihtne otsus, sest broomi kogus peab olema vastavuses toimeaine lähteainega, nii et me peame olema ranged, nii et saate kinnitada kasutusjuhendit koos tarnijaga, näiteks 5c/5f Kui 5-brom-1-pen*****i ja 1-brom-5-fluoropentaani kogus kasutusjuhendis, mille nad teile andsid, ei ole isegi rohkem kui 530g ja 590g, Kui bromi kogus teie juhendis ei ületa isegi 500g, siis näitab see selgelt, et lähteaine puhtuses on märkimisväärne erinevus, siis tähendab see ilmselt, et teie ja meie saadud lähteaine puhtuse vahel on vahe, sest kui lähteaine puhtus ei ole piisav, kuid kasutatakse liiga palju broomi, siis muutub toode õliseks, mis on ka põhjus, miks mõned kliendid, kes ostsid seda teistest kohtadest, küsivad meilt, miks! See on ka põhjus, miks mõned kliendid, kes ostsid toote teistest kohtadest, küsivad meilt, miks nende tooted on toodetud õli, välja arvatud üksikute toodete puhul (MDMB-CHMINACA, SGT25...), õlise toote tootmine on toote enda seisund, ühest küljest võib see olla toode ise, teisest küljest võib see olla toode ise, ja teisest küljest võib see olla toode ise. Peale üksikute toodete (MDMB-CHMINACA, SGT25...) on võimalik, et lähteaine ja bromi ei vasta üksteisele, st tarnija on andnud meile vale lähteaine, ja teisest küljest on võimalik, et lähteaine puhtus ei ole piisav, mis põhjustab liigset bromi.
Palun uskuge, et me oleme selles valdkonnas täiesti unikaalne, pikaajalise koostöö aluseks on vastastikune usaldus, tänan teid usalduse ja toetuse eest!❤️

.
2btzPIwWuZ
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Minu jaoks on olnud raske aeg, sest mu ema on surnud ja ma olen keset tema matuste ettevalmistamist, nii et sõnumitele vastamine ei ole olnud väga õigeaegne, kuid palun ärge muretsege, kõik teie tellimused jõuavad kindlasti kohale, nagu lubatud, ja ma vabandan mõningate viivituste pärast, mis on tekkinud kas pühade või minu isiklike asjade tõttu. Loomulikult, kui mõned kliendid said selle uudise teada, sain palju tervitusi ja lohutust, ma tunnen end soojalt sees, kuna ma olin laps, mu ema kasvatas mind, et kohelda kedagi siiralt, mis on mind väga aidanud kogu mu elu jooksul, ja ma olen siin, et öelda teile seda uudist lihtsalt tahan teile öelda, miks vastus sõnum ei ole õigeaegne, et vältida liiga palju muret ja arusaamatusi.
Lõpuks soovin kõigile ja nende peredele tervist ja õnne!🙌🏻
 
Top