• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Tere Slovakkia

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Zdravim Vas
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Tere Spiritus, tere tulemast... tutvustage end aadressil ...., et saaksime alustada siin alustatavate teemade struktuuri ülesehitamist...
 
View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
modafen või nurofen või paralen grip roheline sisaldab pseudoefedriini ma olen seda teinud kõige lihtsam viis vähemalt minu jaoks on "straight to E" google seda kirjutada "straight to E erowid" ja kliki esimesele lingile sa vajad tehnilist bensiini atsetooni tolueeni kõik on saadaval värvi seal on meetod kus sa pead kasutama soolhapet et saavutada neutraalne PH veekihis see on keeruline sest sa võid PH üle trükkida ja siis lisada naatriumhüdroksiidi ja see on kuradi jama aga straight to E on lihtsam sa ühendad selle kõik ja aurustad seda aga ole ettevaatlik aurustamisel see on väga tuleohtlik. latt tuleks teha eelistatavalt õues õues ja puhuda aurud ära ventilaatoriga ma olen kogenud plahvatust ja suurt tulekahju kui ma tegin umbes 100g pseudo korraga suures jansky klaasis mul oli umbes pint neid kemikaale ja kui ma laadisin käsiventilaatoriga aurud kogunesid kui ma panin ventilaatori juurde ja keerasin selle sisse tekkis säde ja see süttis siis ole väga ettevaatlik selgelt meetod HCL pärast tilkasid PH7 on ohutumad
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Olen nõus, et pseudofosfori meetod on praegu keerulisem, sest fosforit ei ole enam saadaval nii nagu varem ja ainus viis RP (punane fosfor) saamiseks on selle kraapimine kergemate kastidest, Jood ei ole probleem aga pseudo hankimine apteegist apteeki minekuks kannab minu arvates riski keegi võib märgata, et apteeki minek on sagedamini tulevik on meta P2P-st ma lihtsalt ei tea kuidas see on kvaliteediga üldiselt on mulle teada, et meta P2P-st on kuidagi nõrgem kui meta pseudost
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
D-metüül on alati lihtsalt D-metüül, olenemata sellest, kuidas seda sünteesiti. p2p-metüül toodab rassemaatilist metüül 50%L-metüül50% D-metüül, nii et pärast sünteesi peate isomeerid jagama. Uurige küsige foorumist seal on palju toredaid abivalmis inimesi kes seletavad juhendi õigele teele. Mida iganes sa teed mäleta ei müü narkootikume SK. Hea nõuanne 😎
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
See oli vastus, mida ma otsisin, ja täpselt see, mida ma vajasin. Tänan teid väga
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Iga edasimüüja en ei ole väärt seda, mis järgneb, kui te jääte kinni
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
:) Tere kõigile Ma tahaksin küsida nõu, palun, kas teil on kogemusi P2P ? Milline on kõige lihtsam viis fenüülatsetooni valmistamiseks meie kohalikust "olemasolevast" toorainest ? Tänan
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
tooraine jaoks soovitaksin gordon ramsey või constantylious, constatylious on tarnija poolast neil on kõik, mida vajate meth jaoks kõige lihtsam viis teha P2P on teha seda P2NP foorumi loojad on teinud kuidas video see on lihtne, kui järgite videot täpselt nii, et ei ole midagi valesti minna
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Mitte mingil juhul ei ole see p2np kaudu tarbetult pikk ja väheproduktiivne meetod. Kindlasti õppida palju, et leida õige tee. Olete õigel teel p2p al/hg amalgan😉
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Viimati tegin juba amfetamiini p2np-st, ma lihtsalt ei tea täpselt, kuidas amfetamiini - metamfetamiini - valmistada... Ma olen iseõppija, ma õpin põhitõdedest alates kõik ise, nii et palun ei vihkamist
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Kahjuks ei saa meie olemasolevatest toorainetest palju teha. Ainult Hiina. Uurige foorumit, et saada kõik vastused...
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ved see ma mõtlesin ka OTC tooteid... Aga p2p on ikka tulevik, kui ma võin küsida, I2, kas teil on tõestatud tinktuur?... Vaatasin lehma udarad pärast lüpsmist, seal on kasutatud peaaegu puhast joodi, kas te saaksite mulle veel nõu anda, kuidas joodi ekstraheerida? Tänan teid
 
View previous replies…

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Tinktuuride jaoks on vaja vesinikperoksiidi, ja see on juba kõrgelt hinnatud asi...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Zdravim lisada meie slovaki kogukond, kas olete märganud sissejuhatav tööpakkumine luua surnud tilk suurtes linnades minimaalne deposiit 100 € mida te arvate sellest? Ma arvan, et see kõlab huvitav
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Kujutage ette, et nüüd ei pea te oma paki saabumist ootama. Te lihtsalt ostate selle, mida soovite, ja saate täpse aadressi, kus see asub. Kõik, mida peate tegema, on minna ja oma ostule järele minna.
 
View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
mis siis, kui petturid püüavad seda ära kasutada ? Nii et tegelikult peaks sellise ostu puhul olema null tagasimakse ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Petturid on alati ja kõikjal. Selle vastu ei saa midagi ette võtta. Me käsitleme hoolikalt kõiki vaidlusaluseid olukordi.
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Minu arvates on see suurepärane võimalus selle kogukonna laiendamiseks ja suurepärase võrgustiku loomiseks, mis töötab nagu kellavärk. Olen juba kirjavahetuses OutLaw'ga(personalijuht) ja see kõlab väga huvitavalt ja paljutõotavalt.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
See on megaidee. Ma ei muretseks tagasimaksete pärast, kui see on guru HEISENBERG.... käes. Ta on suurepärane mees ja suurepärane pea . Soovin südamest , et see projekt õnnestub ja kõik asjaosalised on õnnelikud ostjad , kes saavad kvaliteetset kraami mõistliku raha eest . Lõpuks ometi tuleb see mis BB foorum asutati , et saata unustusse ahned inimesed kes müüvad kehva kvaliteediga hakitud ja uskumatult kallist kraami . Nii et minu jaoks suurepärane idee suure inimese poolt ♥️
 
Top