• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedriin a pseudoefedriin

Methamphetamine

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Tšehhi viis ei ole halb, kuid mind häirivad need kõrvalsaadused , reageerimata koerad ja madal saagis . Kuid kõik sõltub koeruste puhtusest. Aga kask on hoopis teine kohv.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
ja kuidas on lämmastiku külmutamine ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Atmosfäärirõhul olevat lämmastikku saab hoida vedelana krüogeenses anumas.......
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Ma ei saa vastata üksikutele kommentaaridele, nii et ma pean megatresk niimoodi, mis puudutab neid deaddrops, nii et kõigepealt peame olema kaup, nii et me saame lahendada deaddrop kuid me oleme õigel teel, sest mul on ka mulje, et varsti maserko tuleb oma toote ma olen uudishimulik ja ootan lõpuks keegi hakkab see siin
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Ma olen FOR... lihtsalt soovitan, kuidas, kui ma mõtlen parema viisi, siis kirjutan selle... me otsime viisi, kuidas seda teha, mitte viisi, kuidas seda mitte teha
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Otsimine, leidmine, leiutamine..... Kuidas oleks, kui võtaksite oma küsimustele vastuste leidmiseks ühendust meie BB.expert'i gurudega. Max. Sõbralikkus nende poolt kõigis asjades.....
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Ootan,,,, ja võiksin midagi prügikasti saata.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
lahe
Ma vabandan valeandmete sisestamise eest, kuid teie kommentaaridest järeldasin, et te tegelikult kavatsesite midagi teha

Mis puutub "1kg efa mõistatusse", siis kuidas selline "mõistatus" välja näeks? Mind huvitaks teada
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Cus Ma püüdsin paar korda küsida, kuid ei saanud kunagi täpset vastust.....Kas te teate, kuidas eraldada ibuprofeeni Modafenist ja ekstraheerida PSE????
Kõik võimalused, millest inimesed kirjutasid, on lõpuks ebaõnnestunud, nii et kui teil on midagi kontrollitud
. AITÄH
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Valge kristalliline pulber või värvitu kristall. See on vees praktiliselt lahustumatu, lahustub kergesti atsetoonis, eetris, metanoolis ja diklorometaanis. Lahustub leeliseliste hüdroksiidide ja karbonaatide lahjendatud lahustes.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Teil on palju variante, mida tuleb eristada, kas vaba alus või sool pse
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
PSE
Valge kristalliline pulber või värvitu kristall. Lahustub kergesti vees ja 96% alkoholis ning lahustub vähesel määral diklorometaanis.

Sulab umbes 184 °C juures.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Kuid ma ei läheks liiga kaugele selle modafeni jama juurde. Kuna need on täis gaak ja uusi täiteaineid, mida tõmbad koerast kokku, kui sa seda korralikult maha ei tõmba. Ja siis silmad nutma pärast reaktsiooni. Nii et palju õnne ja ärge unustage pärast edukat väljatõmbamist kirjutada ..... Tänud
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Mida peaksin sel juhul tegema.....tellida efedriini, mida ma tõesti ei taha.....so ainult taimedest või Poolast ekstraheerida?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Tellige efedriini võiksite jagada, kust ? Kõlab geniaalselt
Saada privaatsõnum
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Rohkem sülda siin kõik, mida ma tunnen liiga... Ei efedriini ega Vendor... lüüa propeller... nii et sa võiksid pärast uut aastat, kui see on vähem ummistunud...
 

donart1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
:D et müüja ilmuks nii, et siin peab sündima kokk, kuni keegi ei kokka cz/sk, nii et siin ei ole ühtegi kvaliteetset müüjat
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Häid kokkasid oleks vähe, pigem on vaja head juhti, kes võtab asja enda kätte ja haldab seda kõike, paneb kõik nöörid kokku. Ta mõtleb välja pakkumise, leiab investori ja hoolitseb selle eest, et kõik sujuks. Selline peaks olema aktsiaselts. Ei mingit ülemust, vaid osalus ettevõttes. See on see, mida on vaja ettevõtte juhtimiseks. See on progressiivne idee. Gildid on uute asjade suhtes kahtlased, aga ma arvan, et kes esimesena haarab, see võidab jackpoti.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Häid kokkasid oleks vähe, pigem on vaja head juhti, kes võtab asja enda kätte ja haldab seda kõike, paneb kõik nöörid kokku. Ta mõtleb välja pakkumise, leiab investori ja hoolitseb selle eest, et kõik sujuks. Selline peaks olema aktsiaselts. Ei mingit ülemust, vaid osalus ettevõttes. See on see, mida on vaja ettevõtte juhtimiseks. See on progressiivne idee. Gildid on uute asjade suhtes kahtlased, aga ma arvan, et kes esimesena haarab, see võidab jackpoti.
 

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tere, kas U saab mind aidata Birchiga?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Lõpuks esimene, kes on huvitatud tõelise toiduvalmistamise tegemisest, sul on pallid mees ja sa meeldisid mulle samal ajal. Meie sk/cz stseen BB fore on täis lolle lapsi ......
 
View previous replies…
Top