ASheSChemi amfetamiini katsed ja katsed

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
see on L või D... või segu ...?
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
30
Points
18
Võiksite proovida destilleerida A-õli välja, see peaks vabanema lisanditest
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
see ei ole halb amfet?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sulfaatsool on stabiilne, mis peaks juhtuma? Mulle meeldib ka kasutada soojuslampi, mis tekitab samuti umbes 60 °C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
ideaaljuhul pean tegema happe-aluse ekstraheerimise puhastamiseks

okok; sageli soovitatakse seda hoida/ladustada toatemperatuuril või jahedas kohas; ma kartsin soojusallikaid :p
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, see on ka tõsi, kuid te ei tohi seda 60 °C juures nädalaid hoida, vaid kuivatada ühe tunni jooksul. On ka lihtsalt soovitus, kuidas läheb kiiremini, vaakumkuivatus on ka hea ja kiire.
BTW kui kuivatad sulfaati lambiga, siis näed lisandeid, need muutuvad kergelt kollaseks punakaks, aga ei tea miks, lihtsalt on näha, puhas sulfaat on puhas valge.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
ma leidsin selle... te arvate, et see on ok ?
RWqiFpVAKM
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
ma leidsin selle... te arvate, et see on ok ?
See on see värk, jah. väga hea lahusti.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Suurepärane! on see tõesti kindel?
Ma olin kindel, et osta seda midagi ;)

keegi teine, kes kinnitab? :)
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
On palju segusid petrooleeter, kergem vedelik Benzinum medicinale, Ligroin, White spirit, Naphtha või eriline bensiin. Oluline on, et keemistemperatuur jääb vahemikku 40-60 °C, see peaks olema teada. Eraldamine on võimalik ka teistega, kuid aurustamine on raske. Kõige parem on küsida edasimüüjalt ohutuskaart (tal peab see olema) või vaadata eelnevalt kodulehelt, andmelehel on igal juhul keemistemperatuur.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
ma ei leia keemistsentri...
teie jaoks ei saa ma seda kasutada ?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nagu see näeb jah. Ma arvan, et te ostsite petrooleumi lampide jaoks nagu ----> wiki1, kuid te vajate petrooleetrit nagu ---->wiki2, mille keemistemperatuur on 40-60 °C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
See ei ole nii halb, vaata, kena petrooleumilamp õhtuti, kui päike vajub, on ka tore kogemus :D
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Muidu sain täna näha, et 4/5 päeva merevaigukollases viaalis külmkapis hoitud nitraat- elavhõbeda vedelik töötab väga hästi;)

Samuti tegin alumiiniumpallid veidi suuremad kui esimesel korral ja pesin 3x500ml H20-ga, et eemaldada nitraadid.
meeldib, et termiline reaktsioon oli palju vähem ägedam kui esimesel korral, kui ma lisasin P2NP-d
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
tänase päeva tulemus oli filtreeritud (max i can, vaja magada :p); ja ma panin kreemi oma inkubaatorisse
aga seekord... ta ei lõhna speed !, ainult isopropanool tegelikult ei kuivata^^

soo speedi lõhn tuleb siis, kui me ei pese nitraati? ... see on hirmutav, kui mõtled, et see on klassikaline "tänava speedi lõhn"

8DmuBISGH7
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Mul on sama probleem . pärast hapu lisamist IPA-sse, selle pigistamist läbi materjali ja selle sügavkülma panemist ei tahtnud toode kuivada ... see nägi pigem välja nagu higistaks ... Ja suures osas see sulfaat kuskile põgenes, jättes väikese saagi, mis lõhnas kergelt alkoholi järele. Lisan veel, et mul ei olnud aega kõike ise teha ja pidin ostma freebase amfetamiiniõli. üldiselt nägi see väga hea välja. läbipaistev ja amfetamiinidele omase õrna lõhnaga. Sain pH väärtuseks 5 pärast 250 ml väävelhappe lahuse lisamist vahekorras 1: 4. 180ml: 720ml. Lisasin õlile ka 1/2 mahu IPA-d ... kas kellelgi on aimu, miks saagis oli nii väike?
0XRyLBk7hM
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
BWDxMVhRv3

toode oli kogu aeg märg, kui lisasin täiteaineid ja see tegi popkornist ...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Te ei saa eeldada, et toode kuivab sügavkülmikus. kuumutada seda lambi all, et lahustid aurustuksid. Samuti võin teile kinnitada, et sulfaat ei pääsenud välja, vaid lahustid pääsesid välja. Kui te ei kuivatanud amfetamiinsulfaati piisavalt, on see määrdunud. Siis lisasid sa täiteaineid, et sealt lisandeid sisse püüda ja muuta oma toode veelgi mustemaks. Samuti on väga raske vastata midagi teie saagise kohta, kui te ei ütle meile, milline oli teie saagis ...
 
Top