5cl-adb-a (MDMB-4en-PINACA) sünteesi info ja küsimused

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Veel üks küsimus, mis mul on - kas 2-3 tundi segamist ja kuumutamist on piisav, et viia see reaktsioon lõpule, või peaksin kasutama 4-5 tundi, nagu on mainitud mõnes teises kirjutises?
 

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Ma tegin TLC, pärast 3 tundi muundamist peaaegu 100%, 4hours ei esitanud eelkäijat (ideaalis teha 3-4 tundi, kuid 2-3 tundi on tavaliselt ka hea)
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
See on tegelikult minu kirjutamine, mida see kasutaja lihtsalt uuesti postitas & lisas mõned küsimused, kasutas selle üksikisikuga koostööd, kuid olen viimasel ajal kuulnud nende kohta kaebusi. Tänan komplimendi eest minu selgituste kohta. Ma olen täiesti nõus teie analüüsiga Hiina turu praeguse olukorra kohta, väga läbinägelik. Liiga paljud Hiina müüjad teevad lihtsalt lühikesi tootmisviise, ei puhasta ega tee mingit analüütilist kontrolli oma lähteainete kohta, lihtsalt ahnusest. Seetõttu ostavad paljud kliendid kogu maailmas väga ebapuhtaid lähteaineid ja kasutavad neid ebapuhaste toodete tootmiseks, mille kõrvalsaadused on tundmatud ja tõenäoliselt mürgised/ohtlikud. See on väga kurb, ja seepärast julgustan kõiki lõpptoodete tootjaid, kellel on vahendid, tegema oma toote saatmist kolmanda osapoolega analüütiliseks puhtuse ja identiteedi kontrollimiseks GCMS/LCMS/HPLC/NMR jne. abil. Kui te müüte toodet lõpptarbijatele ilma seda tegemata, siis olete vastutustundetu ja panete inimeste tervise ja elu ohtu.

Kui kellelgi on vaja viiteid kolmandate osapoolte testimisfirmadele, kes saavad seda teha mõistliku hinnaga USAs, saatke mulle lihtsalt PM. Ärge ohustage oma kliente. Ahnus ja teadmatus on enamiku selle kurjuse juur.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Samuti julgustan kõiki tootjaid VÄGA tugevalt võtma aega, et õppida seda edasijõudnumat 2. ekstraheerimismeetodit. Analüütiliselt kontrollitud 5f & 5cl, mis on valmistatud lihtsalt toote jäävees välja kukkudes esimese meetodiga, on peaaegu KUNAGI puhtam kui 70-80%, ja kes teab, millist muud rämpsu te lõpptootesse jätate.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kas kasutasite jää- või dcm ekstraheerimist, proovisin seda kirjutist mdmb-5br-inaca jaoks, segada 4h 80C juures, kuid jäävees ei ole pulbrit, vaid ainult natuke õli
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Oh ja veel üks asi -- kui te seda reaktsiooni üle- või alakoormate, siis jääb teile ka lõpptoode, mis jääb õlina lahustunud. Kui teil jääb õli, on olemas meetodid pulbri ümberkristalliseerimiseks õlist ja lahustist, kuid need on uue keemiku jaoks mõnevõrra keerulised. Saab hõlpsasti teha küll õigete juhistega, andke mulle lihtsalt teada, kui on vaja juhiseid.
 
View previous replies…

incomecam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ma olen huvitatud valmistoodangust, kas te saate mulle õige suuna näidata
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
mis on koostisosa nr 1 ja kuidas seda saadakse? peamine koostisosa
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
mdmb-inaca, saate osta või sünteesida
 
View previous replies…

janet@gmail

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jah, ma vajan juhendamist, kui ma ostan teie saidilt (MDMB - INACA ) , kas see on ikka veel saadaval?
Mis on kvaliteedi osas ?
 
Top